Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1036
    Re: Leits - elu on lill

    same here, paar värdjat vabanesid, selle nädalavahetuse märksõnadeks saavad:

    katki, sodi, umbes, vittus, päike, perses, õlu, deliirium.

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #1037
      Re: Leits - elu on lill

      kena run, loodame, et jätkub :D

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #1038
        Re: Leits - elu on lill

        kuidas läind on viimasel ajal?
        Ma olen vahepeal sõbraga teinud paar coaching sessi ja sind ka lauas paar korda näha olnud ;D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1039
          Re: Leits - elu on lill

          nädalaga 20bi plussis
          põhjust v2ga nurisemiseks hetkel pole

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1040
            Re: Leits - elu on lill

            starsi hea elu on vist otsas .
            nii card dead ei m2letagi viimast aega ... 1k käe peale parim leht on TT, a ehk kisub parmeaks

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1041
              Re: Leits - elu on lill

              GREAT HAKKAB PIHTA, KK VS QQ OBV RIVER Q
              KK VS JJ, OBV FLOPIS J ... TYRA STARS ÄRA HAKKA MIND J2LLE NIKKUMA

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1042
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas leits
                nädalaga 20bi plussis
                põhjust v2ga nurisemiseks hetkel pole
                Algselt postitas leits
                starsi hea elu on vist otsas .
                nii card dead ei m2letagi viimast aega ... 1k käe peale parim leht on TT, a ehk kisub parmeaks
                Algselt postitas leits
                GREAT HAKKAB PIHTA, KK VS QQ OBV RIVER Q
                KK VS JJ, OBV FLOPIS J ... **** STARS ÄRA HAKKA MIND J2LLE NIKKUMA
                rohvel

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1043
                  Re: Leits - elu on lill

                  +4bi ,... 3bi alla EV vist .. seega peab meeldima ja aitab tänseks

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1044
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    +4bi ,... 3bi alla EV vist .. seega peab meeldima ja aitab tänseks
                    Ausalt keri ***** oma EV-ga, niikaua kui, sa seda sõna kasutad, niikaua sa arvadki, et jooksed nagu sitajunn.

                    Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su sita mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.

                    Iga mängija, kes mõlteb vastupidi ei saa olla long runnis võitev mängija.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #1045
                      Re: Leits - elu on lill

                      See oli üks korralik inteligentne pikalt kaugele saatmine :d

                      keep it up :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1046
                        Re: Leits - elu on lill

                        Okei okei saan aru, mida sa mõtled :D Aga okei .. vaatame kuidas juuni pokkeri l2heb. Kuo NL50 biidin 6-8bb/100'le siis suvel soome ei viidsi tööle minna, kui ei siis juulis lendan põtra .

                        Tra t2na k2isin ujumas, again 50m rajad .. vaikselt hakkan harjuma, kuid minu jaoks on tunduvalt raskem panna 50m radadel 2km kui 25 puhul. .. 50m radade puhul siis vastavalt 40 otsa ja 25 puhul 80

                        Aga noh niikaua kui elu on lill ei ole midagi öelda.

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #1047
                          Re: Leits - elu on lill

                          u what now?
                          kus tartus 50m rajad ? ???

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #1048
                            Re: Leits - elu on lill

                            Auras pikkupidi peaks vast 50 olema

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1049
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tavaliselt on 25m aga mingitel aegadel on 50m. Võistlused vms vist

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #1050
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas ranka
                                Ausalt keri ***** oma EV-ga, niikaua kui, sa seda sõna kasutad, niikaua sa arvadki, et jooksed nagu sitajunn.

                                Saage aru, et pokkeris ei ole fking lucky - luck on 0 aga Teie mindides on see fking luck. Igakord, kui sul on kaotav sess, siis ütle omale, et see on su **** mängu pärast ja igakord, kui sul on võitev sess, siis ütle, et sa oled paras pasakott aga võitsid täna õnnele. Nii elimineerid oma kaotustest õnne täielikult ja nii mõeldes sa pead parandama oma sitta mängu, kui oli kaotav päev ja kui sul oli võitev päev, siis pead ka parandama oma mängu, kuna oled ilge luxckbox.

                                Iga mängija, kes mõlteb vastupidi ei saa olla long runnis võitev mängija.
                                enesekindluse puudumine on halb asi

                                Comment

                                Working...