Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #436
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas ranka
    Mis me siit järeldame?

    Kes oskavad hästi ujuda? Konnad? Jah oskavad aga kes, oskavad veel paremini ujuda? Kalad? Õige vastus! Seega sa oled kala.

    Ja teine küsimus klassile:
    Lapsed, kuidas on "kala" inglise keeles? Fish!

    Seega sa oledki üks paras fish!
    Sa peaks ikka kirjanikuks hakkama, lihtsalt on annet mehel ;D

    Comment

    • leits

      #437
      Re: Leits - elu on lill

      ranka peaks end müüma hakkama ...

      Comment

      • peokuningas
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 444

        #438
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        ranka peaks end müüma hakkama ...
        keha v?

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #439
          Re: Leits - elu on lill

          Ma ostaks 1kg ranka pokkeri skilli. :D

          Comment

          • leits

            #440
            Re: Leits - elu on lill

            obv keha

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #441
              Re: Leits - elu on lill

              Mul hetkel kõhupeale paar lisa kilu tulnud, tegelen täiega hetkel, et nendest varakult lahti saada ja oma debiilne õllekas ära kaotada. Arvan, et miski 1, maybe 2 kilo pekki on üle ja võin ära müüa.

              Comment

              • leits

                #442
                Re: Leits - elu on lill

                ILMSELT EI L2HE KAUA BUSTONI, T2NANE SHOWDOWN % VÕIT 1300 KÄE PEALE ON 6 .. IGATI PÕMNEV ON MÄNGIDA

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #443
                  Re: Leits - elu on lill

                  OMG.. väga wicked värk ikka.. endal ka starsis kerhvalt läind viimased 5-6 päeva... ei saa jagu seal enam..

                  Comment

                  • leits

                    #444
                    Re: Leits - elu on lill

                    160$ pot, pf raise 1.5, 3 limpi, ma kytan 11$ Ako, yks call, flop AA4 ehk teh nuts .. overbet ai vana, ma insta call, tyrane river 4 ja splitti

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #445
                      Re: Leits - elu on lill

                      Sul ikka masendav jooks >:(

                      Comment

                      • leits

                        #446
                        Re: Leits - elu on lill

                        80$ pot .. pf panen .. call, flop kk3, panan kuytetakse nuppe, insta call, river Q and by bye

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #447
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Sul ikka masendav jooks >:(
                          Selective memory ju. Leits ju postitab oma bäd biit käsi, headest päevades või kätest, kus team teeb sakaute ei räägi ta essugi.

                          Comment

                          • leits

                            #448
                            Re: Leits - elu on lill

                            ma võin sulle 101% v2ita et 70k käe jooksul olen m ateinud yhe sakaudi ja see oli AA vs AA .. nii et kuss

                            faking need mono flopid ajavad sita keema juba .. nahui palju neid pideval ttuleb

                            Comment

                            • leits

                              #449
                              Re: Leits - elu on lill

                              haige j2lle tohmani vatsu trips vs trips .. tyra no küik suured potit l2hevad öra

                              Comment

                              • leits

                                #450
                                Re: Leits - elu on lill

                                esimene päikesekiir t2nases päevas .. nahui -40$ olen ikkagi
                                '
                                '
                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                SB ($50.25)
                                BB ($62.45)
                                UTG ($19.15)
                                UTG+1 ($8.15)
                                MP1 ($10)
                                MP2 ($70.65)
                                fuck yeah (MP3) ($73.65)
                                CO ($10)
                                Button ($53.80)

                                Preflop: fuck yeah is MP3 with K, K
                                3 folds, MP2 bets $1.50, fuck yeah raises to $5, 4 folds, MP2 raises to $15, fuck yeah raises to $73.65 (All-In), MP2 calls $55.65 (All-In)

                                Flop: ($142.05) A, K, 2 (2 players, 2 all-in)

                                Turn: ($142.05) 10 (2 players, 2 all-in)

                                River: ($142.05) 7 (2 players, 2 all-in)

                                Total pot: $142.05 | Rake: $3
                                Main pot: $142.05 between MP2 and fuck yeah, won by fuck yeah

                                Results:
                                MP2 had Q, Q (one pair, Queens).
                                fuck yeah had K, K (three of a kind, Kings).
                                Outcome: fuck yeah won $139.05

                                Comment

                                Working...