Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #1321
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas Aristotep
    Kunnidega ei ole jah probleem nupud pf sisse lammutada. Ässadega on lugu hoopis vastupidi. Istud lauas, kus käib pidev madistamine. Saad ässad ja absoluutselt kõik vennad foldivad. Järgmine ring madistamine jätkub ja näed, kuidas vend läheb J5o-ga bustoks. Like wtf.. :D
    standart alati nii

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #1322
      Re: Leits - elu on lill

      Nagu lenc juba ütles - osta omale tableninja, maksab $35 ja teeb su elu oi kui kuradi lihtsaks.. lased 24-table ja ei pane köhimagi. See näiteks võtab laua kohe lahti ja istub maha kui waitinglistis sinu kord tuleb, tõmbab ise automaatselt timebanki käima jne. Üle 12 laua on selleta piin lasta.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1323
        Re: Leits - elu on lill

        Lähme aga edasi ... 4st gutshotist 4riverisse kokku
        kurb kuid tõsi, ma ei biidi nl25 ... nagu patrick ytle spaar lk tagasi vms, ma olin see 70k handi lihtsalt hiiteril
        Mängi kuidas tahad, kui kõik drawd tuleva dja 2 auterid siis ei aita ei ussi ega pyssirohi
        mingid A high boardid callin lõpuni TT ja JJga jms ... need downswingid jms asjad panevadki kaasa tundma neile "elukutselistele". Ma ei võtaks tappes ka seda ametit vatsu.

        Enda mängust nii palju et ma ei saa aru mis on wrong or right. Ja noh mis mul ka teha on kui ma saan nupud sisse kui ma olen ees mning need gutshotid tulevad ja fd'd enamus siis ega ei olegi midgai teha kui mõelda et ma ei biidi and thats it.

        Lifetime Nl25 graphist on n2hga ka et hakkab "kerge" hiiter otsakorrale saama ning tuleb tõdeda fakti et ma olen S I T T ja ma ei suuda nl25s ka hakkama saada.

        Lõpetuseks teile kena kösi ka kui hästi ma siis "runnin" again. (13x v 14x järjest pf AA'ga nuppe pannes kaotada tekitab mõnusa tunde) ... Tea selle starsi kohta ka enam v2ga sõnu pole


        PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP3 ($4.80)
        CO ($5.10)
        Hero (Button) ($25.10)
        SB ($16.35)
        BB ($25)
        UTG ($9.75)
        UTG+1 ($5)
        MP1 ($24.95)
        MP2 ($25)

        Preflop: Hero is Button with A, A
        2 folds, MP1 calls $0.25, 3 folds, Hero bets $1.25, 2 folds, MP1 raises to $4.75, Hero raises to $12, MP1 raises to $24.95 (All-In), Hero calls $12.95

        Flop: ($50.25) 6, 7, Q (2 players, 1 all-in)

        Turn: ($50.25) K (2 players, 1 all-in)

        River: ($50.25) 2 (2 players, 1 all-in)

        Total pot: $50.25 | Rake: $2.50
        Main pot: $50.25 between Hero and MP1, won by MP1

        Results:
        Hero mucked A, A (one pair, Aces).
        MP1 had 10, A (flush, Ace high).
        Outcome: MP1 won $47.75


        500$'ni lasen .. ca 160$ to go, kui ei siis ikka ei .. (hetkel on mingi 20BI swing k2sil vist). Ahjaa kui see magic 500 saab yletatud lasen ennast "bannida" starsist, ftpst, ongame, triobet jms persseurkad kus ma m2ngind olen, et ei tekiks mõttetuid kiusatusi m2nigma j2lle hakata, et 2kki ma siiski biidin. Aeg on siiski näidanud et ma olen parimal juhul break evan m2ngija, kui sedagi. Vot nii :) Varsti aga ujuma .. have fun..ilmad on v2hemalt ilusad :P

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1324
          Re: Leits - elu on lill

          Ja näide 11/9/3 "PARIMAST" nl25 regularist ... siin poleig midgai tahta, muitte ükski käsi ei pea mitt eühegi draw vastu
          lihtsalt.. ajaraiskamine. boardi paardumisest võin ma ainult unistada

          PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

          MP1 ($27.50)
          MP2 ($25)
          MP3 ($10.35)
          Hero (CO) ($27.80)
          Button ($23.30)
          SB ($25.45)
          BB ($23)
          UTG ($33.65)
          UTG+1 ($30.70)

          Preflop: Hero is CO with 8, 8
          3 folds, MP2 calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, 3 folds, MP2 calls $1

          Flop: ($2.85) 9, 8, J (2 players)
          MP2 checks, Hero bets $2.25, MP2 calls $2.25

          Turn: ($7.35) 4 (2 players)
          MP2 checks, Hero bets $5.50, MP2 raises to $14.50, Hero raises to $23.50, MP2 calls $7 (All-In)

          River: ($50.35) 5 (2 players, 1 all-in)

          Total pot: $50.35 | Rake: $2.50
          Main pot: $50.35 between MP2 and Hero, won by MP2

          Results:
          MP2 had A, Q (flush, Ace high).
          Hero mucked 8, 8 (three of a kind, eights).
          Outcome: MP2 won $47.85

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1325
            Re: Leits - elu on lill

            aga tal oli ju aukuost ja mastitõmme!!!

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #1326
              Re: Leits - elu on lill

              exactly
              Kas sa ise paar postitust tagasi ei postitanud samasugust kätt? Ainult tollal imesid sa ise seti vastu flushi välja.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1327
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Aristotep
                exactly
                Kas sa ise paar postitust tagasi ei postitanud samasugust kätt? Ainult tollal imesid sa ise seti vastu flushi välja.
                dude kas sa oled idioot v? Kui sa teed seda (c/r to AI) auku ostu ja nt fd'ga TURNIS, siis rohkem mul sulle midgai öelda polegi

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1328
                  Re: Leits - elu on lill

                  Perfect read ... fishi afro factor oli turnis 11 (over 200 hands)... anoh poisid teavad et starsi river against me tuleb alati

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  MP2 ($14.45)
                  MP3 ($19.70)
                  CO ($5.35)
                  Button ($25)
                  SB ($29)
                  BB ($25)
                  UTG ($20.65)
                  UTG+1 ($26.35)
                  Hero (MP1) ($32)

                  Preflop: Hero is MP1 with Q, Q
                  2 folds, Hero bets $1.50, 1 fold, MP3 calls $1.50, 4 folds

                  Flop: ($3.60) 10, 10, 2 (2 players)
                  Hero bets $2.75, MP3 calls $2.75

                  Turn: ($9.10) K (2 players)
                  Hero checks, MP3 bets $10.50, Hero raises to $21, MP3 calls $4.95 (All-In)

                  River: ($40) J (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $40 | Rake: $1.95
                  Main pot: $40 between MP3 and Hero, won by MP3

                  Results:
                  Hero had Q, Q (two pair, Queens and tens).
                  MP3 had 9, Q (straight, King high).
                  Outcome: MP3 won $38.05

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1329
                    Re: Leits - elu on lill

                    Parandage kui eksin - see eelviimane käsi, kuid jah - 45% oli tal riveris hittimise tõenäosus. Seega kui ta korra turnis sind ehmatada püüdis reraise`iga juba, siis peale sinu allini minekut oli tal nii vähe vs pot callida, et ei saanudki enam foldi olla. Kuni selleni ta muidugi -EV mänguga mees...

                    Comment

                    • QKulgur
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 484

                      #1330
                      Re: Leits - elu on lill

                      77/22 turnis 88-te käe´ga eks ta arvatavasti võis arvata et sul on mingi AA või KK ja viskad sellisel boardil maha kaardid, või üritas too tüüp näidata et tal on set

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1331
                        Re: Leits - elu on lill

                        Algselt postitas Aristotep
                        exactly
                        Kas sa ise paar postitust tagasi ei postitanud samasugust kätt? Ainult tollal imesid sa ise seti vastu flushi välja.
                        Turnis sa oled taga 77/23, ei ytleks et v2ga hea moov

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1332
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas pastilaa
                          Parandage kui eksin - see eelviimane käsi, kuid jah - 45% oli tal riveris hittimise tõenäosus. Seega kui ta korra turnis sind ehmatada püüdis reraise`iga juba, siis peale sinu allini minekut oli tal nii vähe vs pot callida, et ei saanudki enam foldi olla. Kuni selleni ta muidugi -EV mänguga mees...
                          lol 45 on ikka v2ga "optimistlikult" pakutud

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1333
                            Re: Leits - elu on lill

                            Tõesti - vaatasin riverit. Häbenen omaette kuskil...

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1334
                              Re: Leits - elu on lill

                              90/71 3bet 21% over 88 hands


                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              MP1 ($26.80)
                              MP2 ($33.25)
                              Hero (MP3) ($27.90)
                              CO ($14.15)
                              Button ($14.90)
                              SB ($19)
                              BB ($24.65)
                              UTG ($8.55)
                              UTG+1 ($16.50)

                              Preflop: Hero is MP3 with J, J
                              4 folds, Hero bets $0.75, CO calls $0.75, Button raises to $14.90 (All-In), 2 folds, Hero calls $14.15, 1 fold

                              Flop: ($30.90) 4, 9, 8 (2 players, 1 all-in)

                              Turn: ($30.90) 5 (2 players, 1 all-in)

                              River: ($30.90) 8 (2 players, 1 all-in)

                              Total pot: $30.90 | Rake: $1.50
                              Main pot: $30.90 between Hero and Button, won by Button

                              Results:
                              Button had 8, A (three of a kind, eights).
                              Hero had J, J (two pair, Jacks and eights).
                              Outcome: Button won $29.40



                              millega stars j2rgmisena yllatab?
                              Ise pakun et järgmise 10x pf AA, KK, QQ nupud ei tule ära ees olles

                              Comment

                              • Oliverk
                                Moderaator
                                • Nov 2008
                                • 3016

                                #1335
                                Re: Leits - elu on lill

                                Tahaks ka selliseid laudu kus koguaeg pf nuppe saaks panna.

                                Comment

                                Working...