Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1126
    Re: Leits - elu on lill

    täiesti haige, ei ole nad ju lakbox moronos .. esimene k2si t2na . . ja sama pask mis eile .. mul ei j2tku sünu...

    PokerStars No-Limit Hold'em, $50+$5 Tournament, 100/200 Blinds (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB (t6280)
    BB (t6742)
    lol (UTG) (t2877)
    UTG+1 (t7534)
    MP1 (t7755)
    MP2 (t2285)
    MP3 (t3340)
    CO (t4712)
    Button (t3590)

    lol's M: 9.59

    Preflop: lol is UTG with A, A
    lol bets t555, 4 folds, CO calls t555, 3 folds

    Flop: (t1410) 2, 10, J (2 players)
    lol bets t1039, CO raises to t4157 (All-In), lol calls t1283 (All-In)

    Turn: (t6054) 2 (2 players, 2 all-in)

    River: (t6054) 3 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: t6054
    Main pot: t6054 between lol and CO, won by CO

    Results:
    lol had A, A (two pair, Aces and twos).
    CO had 10, 10 (full house, tens over twos).
    Outcome: CO won t6054

    Kõik faking 2 outerit hitivad mu vastu .. halb hakkab .. 2 turniiri järjest ässadega auto mõlemal korral obv set vastas .. palju õnne

    Milleig pärats arvasin rsk ey 75/150 olid blindid .. olek spidand rohkem panema aga nojah see selleks


    ilmselt homme mängin again, peaks side bette tegema juba, et millise suure poketiga ma nyyd h2vin KK?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1127
      Re: Leits - elu on lill

      obv ei saa +180 peal lõpetatud .. hetkel +80 alles .. tra kui sick

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1128
        Re: Leits - elu on lill

        Jube mindset sul, ainult vingud. Endal sess plussis. Jään sõimu ootama ;D
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • andu_andu
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 4050

          #1129
          Re: Leits - elu on lill

          mõtle positiivselt

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1130
            Re: Leits - elu on lill

            Lõppes +110 peal .. peaks puhkama nyyd

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1131
              Re: Leits - elu on lill

              Nonii õhtuks 50+5 pilet again olemas, t2na siis 200K GUA .. loodame rahadesse siis seekord saada :D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1132
                Re: Leits - elu on lill

                Täna tõsisem turna päev tulemas. kohe hakkab 200k GUA 50+5 .. ning õnnestus 10+1 rebuy'lt sumistada sunday millile ka pilet, mängin seda ka. No rebuys ja addon siis 21$ eest .. njat bad ... t2na sumistan coinflippe päris h2sti :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1133
                  Re: Leits - elu on lill

                  ja cash -4bi lõksit .. all 3bet flopid .. calliatkse mingi 4$ pf ära 77 66ega .. obv kõik seti mul AA kk vms .. t2iseti haige tyra see stars on rõve vituauk

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1134
                    Re: Leits - elu on lill

                    Miks mõnda teise tuppa ei liigu?

                    Poolnaljaga võin öelda, et oma vähese kogemuse põhjal Starsis on minu arust ka tegemist kõige riggedima toaga ;D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1135
                      Re: Leits - elu on lill

                      ma olen igast sitta proovinud .. **** so fuckign sick .. -6bi again
                      AAga bsutorisse 3bet flop
                      3x KK sama keiss

                      see on nagu mingi starsi seadus kui alla hakkab minema siis piiri ei tule .. **** mingi teh doomswitch dealing on seal fucking rigged urgas

                      SD% võit on 34 .. v23ga ei saagi ju midgai tahta? tõsiselt ajuvabadus on see stars
                      standard lause: sitem k2si võidba alati peab 101ga paika

                      kui kõik FD ja gutshotid kokku tõmmatakse ei olegi tõsiselty võimalik võita
                      tra tambin 2 t2navat pot panust need insta callivad oma mastiga ja riveris 1$ callia ja obv 23s mast vms

                      oujee set vs runner runner roida **** KERIGE ***** STARSUI DONGID JUBA TÕSISELT



                      Ma ytlesin paar lk tagasi et 18k jooksin nii nagu jooksma peab kenasti ev peal .. mõned sakaudid jms tasakaalus asi ja nyyd again hakkas coolerid + biidid jms .. ilmselt j2rgmised 400k on see .. bye bye
                      Ahjaa ja nagu kiuste on kõik 3bet flopid KK'ga A flopis .. no t2iesti haige tõsiselt
                      Wtf cashi lauad l2ksid kinni 4x viimased KK 3bet fkop .. iga jumala kord A fglopis .. obv bet/fold .. ***** sellel vitusel saidil ei ole võimalik normaalselt joosta... tra ma loodan siiralgt et see sitaurgas l2heb pankrotti


                      palju õnne .. ideaalne graph





                      mingit nl25 ei suuda ka 20k käe jooksul normaalselt runnima saada, mis me muust enam räägime ..

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1136
                        Re: Leits - elu on lill

                        Kui kõrgel sa muidu üldse "regular" oled olnud? NL100?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1137
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas Codecci
                          Kui kõrgel sa muidu üldse "regular" oled olnud? NL100?
                          50

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #1138
                            Re: Leits - elu on lill

                            Mees ma ütlen sulle ausalt, pole mõtet vigiseda , kõigil juthub nii, thats poker. KK ja äss flopis, no mingi 30% kui mitte rohkem juhtub nii igal ühel. Põhiline on, et oled plussis ja bb/100 kohta on sul ka peale seda break-even swingi korralik ja nii see pokkerivärk käib. Võta vabamalt :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1139
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tõesti, seda juhtub täpselt sama palju kõigil, ei juhtu Sul sittagi rohkem kui teistel, THIS IS POKER!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1140
                                Re: Leits - elu on lill

                                Eile ma nägin kuidas sa pf raisesid AKga buttonil ja 3 tänavat callisid 8bb donkbete. Loodan, et see sul standard ei ole

                                No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                CO ($25)
                                Hero (Button) ($25)
                                SB ($11.40)
                                BB ($5)
                                UTG ($27.95)
                                MP1 ($26.55)
                                MP2 ($5)

                                Preflop: Hero is Button with A, K
                                4 folds, Hero bets $0.75, SB calls $0.65, 1 fold

                                Flop: ($1.75) 8, 10, 8 (2 players)
                                SB bets $2, Hero calls $2

                                Turn: ($5.75) 2 (2 players)
                                SB bets $2, Hero calls $2

                                River: ($9.75) J (2 players)
                                SB bets $2, Hero calls $2

                                Total pot: $13.75

                                Results in white below:
                                Hero had A, K (one pair, eights).
                                SB had J, 5 (two pair, Jacks and eights).
                                Outcome: SB won $13.10

                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...