Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1021
    Re: Leits - elu on lill

    Mingil põhjusel on kõige parem pühapäeva öö imo. Kuskil kella 3st - 7'ni on puhta perses ;D

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1022
      Re: Leits - elu on lill

      Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

      Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


      Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #1023
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        Nonii, täna viskas üle, et auto krigiseb nagu minig vana saan. Läksin UM'i suure vihaga. Esimesed uued piduriklotsid läksid .. küsisid, et kas tahate vanu tagasi, et need ju põhmst uued, ma ytlesin visake need suure kaarega emajõkke :D hakkasid naerma.

        Teiseks auto nagises nii kohutavalt salongis. Hakkasin juba vihaga uusi tihendeid tellima (800 eeku tk), aga nad soovitasid, et neil mingi määre vms, pidavat nagina kaotama. Ma mõtlesin, et ah pole mul ju midagi kaotada. Ja hops masin on haudvaikne, yhtegi naginat pole. Soovitasid iga 3-4 kuu tagant sellega hooldada tihendeid. Ja et silikoonõli neist kaugele hoida.


        Kõvasid alesid teevad mulle juba vähemalt :D:D
        Sa vist juba oma nägu seal v? :D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1024
          Re: Leits - elu on lill

          mõne korra olen k2ind ;D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1025
            Re: Leits - elu on lill

            Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #1026
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              Tra vahetasin need klotsid ära .. heater taandus ... 1.5BI plussi t2na ainult ... fuuuuck
              Nagu Ranka ütles - ei tohi pidureid peale tõmmata heateri ajal! ;D

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1027
                Re: Leits - elu on lill

                neid kk vs aa tulem ahakkab siis j22bki tulema .. 1.4k käe jooksul 4.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1028
                  Re: Leits - elu on lill

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  BB ($57.80)
                  Hero (UTG) ($26.65)
                  MP1 ($23.65)
                  MP2 ($5)
                  CO ($25)
                  Button ($22.20)
                  SB ($5)

                  Preflop: Hero is UTG with K, K
                  Hero bets $1.50, 2 folds, CO (poster) calls $1.25, 2 folds, BB calls $1.25

                  Flop: ($4.60) 3, J, 2 (3 players)
                  BB bets $1, Hero raises to $3, 1 fold, BB raises to $5, Hero calls $2

                  Turn: ($14.60) Q (2 players)
                  BB bets $5, Hero raises to $13, BB calls $8

                  River: ($40.60) A (2 players)
                  BB bets $7.25, Hero calls $7.15 (All-In)

                  Total pot: $54.90 | Rake: $2.60
                  Main pot: $54.90 between BB and Hero, won by BB

                  Results:
                  BB had A, 3 (two pair, Aces and threes).
                  Hero mucked K, K (one pair, Kings).
                  Outcome: BB won $52.30


                  3 sellist k2tt v2hemalt täna, suudab riveirl keegi foldida?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1029
                    Re: Leits - elu on lill

                    -1BI'ga l2ksid lauad kinni ... mingi maintainance vms tuli .. kerin magama parem selleks ajaks.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #1030
                      Re: Leits - elu on lill

                      ma ei puutu yldse starsi enam enne kella üheksat õhtul. nõmedaid nitte täis kõik kohad ja 24-tabledes ei jää muidugi aega ka eriti, et nende vastu mingit asja hakata aretama.

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #1031
                        Re: Leits - elu on lill

                        tõstad sa kõiki käsi 6x BB?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1032
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas krayzie
                          tõstad sa kõiki käsi 6x BB?
                          Tal oli poster käes ja igati hea mäng tema poolt.

                          EDIT: PF osa pean silmas.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1033
                            Re: Leits - elu on lill

                            MINGE KARU VITTU, 3 WAY AI JA OBV FLOPIS K NING MUL AA, TYRAVITU NÄOD EI VÕI PIDADA SIIS

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1034
                              Re: Leits - elu on lill

                              Nonii võin enda mängu nädala lõppenuks lugeda. Täna tsüklisse kuna sõber sõjav2est vabaned, homme ilmselt parandan pead ja pyhap puhkan :D Seega mädakavahetuse mängimine ilmselt kaob ära. Mängisin enda kohta suhteliselt palju.

                              fortunele kandsin rahad pyhap tagasi ning hakkasin enda rahade eest laksma esmasp. Seega Esmasp-reede mu sess see kord saigi. Oli nii biite kui ka lakboximist .. kergelt üle EV. Lõpuks ometi ütlewks selel kohta. Täna oli kino käsi 3way AI .. QQ vs KQ vs AK, obv QK tõmbas ära .. ja obv tullid kommentsid kuskilt et sitem käsi võidab alati :D Mul obv QQ.

                              Nyyd ujuma siis maale ettevalmistusi tegema ja siis JOOMA.

                              5 päeva graph ka. i like nl25 .. ja TILTI pole kordagi l2ind .. a korra l2ksin, a siis insta lendasid aknad kinni ja l2ksin ujuma. Tundub, et aitab



                              Statid on suht solidid, fold to cb ehk võiks suurem olla, eks tegu ole kerge hiiteriga ka, kuid enda arust olen oma parimat mängu teinud, mis ma üldse kunagi teind olen. Complicated lause kuid nii on:D


                              Ahja 11.75bb/100 over 14281. Sample on küll väike, kuid lootust on mängu biitima hakata

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1035
                                Re: Leits - elu on lill

                                Mul ka täna Parim Sõber vabaneb sõjaväest, rsk kus võib hea tunne olla sealt vabaneda :)

                                Comment

                                Working...