Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #1096
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    obv kui 2.5h jooksul saan korra AA'ga blinde, korra AQ ja siis obv AK vs TT hui tuleb ja ässad kr2kitakse .... sry ... mis ma sinuga vaidlen .. sa oled parim m2ngija
    Obv ei ole ma parim ja üldse on alati paremaid ja halvemaid. Sinu kurtmine ei aita midagi, minugopärast võime kasvõi võistluse teha, kumb saab rohkem suckoute (või järsku tahad minu miinust oma tulemusega võrrelda ???) . Asi paraneb alles siis, kui sa pokkerimängu puhul loobud igasugustest emotsioonidest. Ainus ja õige mõte saab olla: AI minnes olin ma ees, seega pohh, et teine välja imes.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1097
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas Imric
      Obv ei ole ma parim ja üldse on alati paremaid ja halvemaid. Sinu kurtmine ei aita midagi, minugopärast võime kasvõi võistluse teha, kumb saab rohkem suckoute (või järsku tahad minu miinust oma tulemusega võrrelda ???) . Asi paraneb alles siis, kui sa pokkerimängu puhul loobud igasugustest emotsioonidest. Ainus ja õige mõte saab olla: AI minnes olin ma ees, seega pohh, et teine välja imes.
      tyra mind ajab see nii pissed off, kuidas on võimalik nahui mingeid kahe audised yhel p2eval 10+ saada, vittu mingi normaalselt ei saa see sitt jaguneda ykskord v .. tyra sellele patrikule ka molli kytma, putsi nii kui see sõna doomswitch kasutab siin korteris, siis on insta putsis kogu korteri karmaga

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1098
        Re: Leits - elu on lill

        soovitage mingi nalja film parem, mida vaadata ja n2rve rahustada

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #1099
          Re: Leits - elu on lill

          Soovitaks filmi Idiocrasy. Mingi 2006 oli vist. Eila just vaatasin päris omapärane

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1100
            Re: Leits - elu on lill

            Tra ennem unustasin isegi öelda, fucking bemm tõsiselt. Vasak peegel nussib. Ei sõida kokku enam, no hui saan aru mis viga on, vb vajab ,äärimist vb mitte. Anyway mul on ideid, ilmselt löön jalaga minema küljest, kasko omavastus 3k .. või ma ei tea .. tundub et yks tagumine amort on ka vist defektiga, imelikult käitub kurvis anyway. mingi 6a peaks garantii olema neil amortidel, seega suht pohhui .. kui h2irima hakkab siis vahetusse. (hea et mingeid hiinakaid 700 krooniseid ei ostnud ... praegu saadetaks pikalt ilmselt mind.)

            btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna, jazz pole just odav :S

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1101
              Re: Leits - elu on lill

              Haige autopede oled ;D

              Kunagi autot müüma hakkad, siis anna teada :P

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1102
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas Codecci
                Haige autopede oled ;D

                Kunagi autot müüma hakkad, siis anna teada :P
                noo enamus mu sõbrad r22givad, et kui ma ära müün auto siis nad ostavad ta ära.
                ma ei ytleks, et ma auto pede olen .. ma ei tuuni teda or smth, ma lihtsalt likvideerin kõik vead, mis tal on (mehaanilised jms), mind lihtsalt häirib, kui midgai ei tööta :S

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #1103
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  CO ($11.60)
                  Button ($15.85)
                  Hero (SB) ($25)
                  BB ($16.25)
                  UTG ($60.05)
                  UTG+1 ($24.15)
                  MP1 ($5.40)
                  MP2 ($13.35)
                  MP3 ($5)

                  Preflop: Hero is SB with 3, 3
                  3 folds, MP2 calls $0.25, MP3 (poster) checks, 2 folds, Hero calls $0.15, BB checks

                  Flop: ($1) 3, Q, 8 (4 players)
                  Hero bets $0.75, 1 fold, MP2 calls $0.75, 1 fold

                  Turn: ($2.50) 8 (2 players)
                  Hero checks, MP2 bets $0.75, Hero raises to $3, MP2 calls $2.25

                  River: ($8.50) 2 (2 players)
                  Hero bets $6.50, MP2 calls $6.50

                  Total pot: $21.50 | Rake: $1.05
                  Main pot: $21.50 between Hero and MP2, won by MP2

                  Results:
                  Hero had 3, 3 (full house, threes over eights).
                  MP2 had 8, Q (full house, eights over Queens).
                  Outcome: MP2 won $20.45



                  öelge mulle, m is moodi on võimalik neid idioote võita?
                  wtf miks vastane sisse ei lükand oma viimast 3me daala :S, mees sa kaotasid miinimumi siin :D

                  Algselt postitas leits
                  soovitage mingi nalja film parem, mida vaadata ja n2rve rahustada
                  the yes man on üpriski hea film

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #1104
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?
                    Fi-s seal kus uus selver ehitati seal taga majade juures on garaazid ja seal autopesula, lihtsalt survekas koos leotusega on 35kr ja kui tahad, et shampooni ja swammiga ka hõõruks siis on 70kr.
                    Sõbra pesula too, see junke kes seal töötab teeb oma tööd väga korralikult.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #1105
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas leits
                      noo enamus mu sõbrad r22givad, et kui ma ära müün auto siis nad ostavad ta ära.
                      ma ei ytleks, et ma auto pe*e olen .. ma ei tuuni teda or smth, ma lihtsalt likvideerin kõik vead, mis tal on (mehaanilised jms), mind lihtsalt häirib, kui midgai ei tööta :S
                      No kui see pole autopede:
                      Algselt postitas leits
                      btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna
                      Siis ma ei tea, mis on :D

                      Comment

                      • groams
                        Grinder
                        • Dec 2008
                        • 683

                        #1106
                        Re: Leits - elu on lill

                        Teema omanik.

                        Mõtle selle peale, ehk hakkad oma tiltamisega vähem raha kaotama.

                        Everybody will eventually run worse than they thought was possible. The difference between a winner and a loser is that the latter thinks they do not deserve it.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #1107
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits


                          btw keegi tartus mõistliku hinnaga käsipesu kohti ei tea?, automaati ei taha kriimustama teda minna, jazz pole just odav :S
                          Vanni pesulad on suht normaalsed. Hind mingi 100 ringis käsipesul. Tartus peaks nad 4-s erinevas kohas asunud. Ise olen käinud Sõbra tn omas. AS Tänavapuhastuse maja taga.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1108
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Codecci
                            No kui see pole autopede:
                            Siis ma ei tea, mis on :D
                            Kle cmon, iga normaalne inimene kõib autoga käsipesulas. Automaadid on saatanast, eriti kui on tume auto, sul ei jää värvist midagi alles ???

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1109
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas Codecci
                              No kui see pole autopede:
                              Siis ma ei tea, mis on :D
                              okei ... k2i aasta otsas autoga automaadis, siis vaata, mis tast järel on :D ilmselt pead uuesti üle värvima :D:D

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1110
                                Re: Leits - elu on lill

                                ma käin ka käsipesus.. automaati võid tööautoga või miski vana rondiga minna...

                                Comment

                                Working...