Re: Leits - elu on lill
Obv ei ole ma parim ja üldse on alati paremaid ja halvemaid. Sinu kurtmine ei aita midagi, minugopärast võime kasvõi võistluse teha, kumb saab rohkem suckoute (või järsku tahad minu miinust oma tulemusega võrrelda ???) . Asi paraneb alles siis, kui sa pokkerimängu puhul loobud igasugustest emotsioonidest. Ainus ja õige mõte saab olla: AI minnes olin ma ees, seega pohh, et teine välja imes.
Algselt postitas leits

, 3
, Q
, 8
Comment