Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1066
    Re: Leits - elu on lill

    Plät sain täna yli maasika bemmi pakkumise 530i 2005a algus E60 siis ... Hind on üli maasikas, ilmselt homme-üle homme vaatan üle. Tyyp oli nõus veel minu oma vastu võtma + ma maksaks vahe kinni... Vaatan kuidas see finants lubab. Kui raibe on pole midgai teha, aga muidu peaks ok olema. Eks kuuleb lähipäävil

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1067
      Re: Leits - elu on lill

      Sedaan siis seekord? :)

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1068
        Re: Leits - elu on lill

        JEESUS FUCKING CHRIST. Käisin seda autot vaatamas, tra hulelmat saani ei ole olemas :D Ma pakun et selle pildi remondiarve on mingi 50-60k. Nahksisu on nii käest lastud, okei lisasid oli, kont ei tööta, vihmasensor ei tööta, yks xenon eest l2bi, teine roosa, st kohe kohe minemas. Ühesõnaga saan mis saan, head asja odavalt ei saa, olgu nad nii rahahädas kui tahes :S

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1069
          Re: Leits - elu on lill

          vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1070
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas Rage
            vihmasensor on nuts:-) samamoodi nagu ka tunnelituled:-)
            on .. selle remont ei tohiks kirves olla .. point on selles, et kuradi sildadeni ma ei jõudnudki, pretty sure et õõtsasid oleks aeg vahetada, 130k oli l2bisõit .. seega 50k on siuke enda leevenduseks pakutud summa, aga kuradi ilus oli küll muidu. Aga noh, mõttetu on j2lle osta auto, mida remontima hakata :D Sõidaks korras autoga ka vahetevahel :D

            Comment

            • LuuK
              Vana Tegija
              • Dec 2008
              • 1138

              #1071
              Re: Leits - elu on lill

              ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1072
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas LuuK
                ega sa juhuslikult mõne enda poolt kasutatava remonditöökoja kaudu sellest autost kuulnud? :)
                Lol OBV EI :) Mina kasutan 2-3 remonti töökorda, need on: UM, CARMASTERS tlnas ja üks väga-väga tark bmw tüüp.

                Ma ei julgend isegi UM'i 24p testi selle autoga minna .. naertakse v2lja, kui sellist saani hakkaks ostma :D imo oli midgai kastil ka h2da siduri mingi teema (autom kast). 530 kohta ei läinud ka nii nagu minema pidaks.

                Seega case closed :)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1073
                  Re: Leits - elu on lill

                  mis sul hinnapiir on autot ostes?

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #1074
                    Re: Leits - elu on lill

                    Ja sina juba mõtsid, et saad unelmate diili aga elu on ikka karm :D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1075
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Rage
                      mis sul hinnapiir on autot ostes?
                      mul ei olnud mingit plaani mitte midgai osta :D Lihtsalt tuli selline pakkumine ning oleks ta korras olnud oleks patt mitte olnud osta seda :)

                      Lähimal ajal ei ole mul plaanis midgai osta :D kui just tõesti hyper pakkumist ei saa ... Patt oleks enda auto hetkel müüa, teades kui korras see on ja kui muretult j2rgmine omanik saab sõita :D Aga see selleks ... doomswitch nupust oleks üle vaja saada :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1076
                        Re: Leits - elu on lill

                        DOOMSWITCH ON KENA, viimased 16x mis ässasid olen saanud, neist 11x olen saanud blince, 4x kaotanud pf AI ja korra AA vs AA, posidi riidivad miond valusalt

                        viimased 14x KK, ässade vastu olen sattunud 5x, pf nuppe obv, ja 9x blinde

                        tüüpideö on mingi meta mind riidid kui mul k2si vist on

                        AA vs A4s pf ai, kus sa siis sellega et ma võidaksin?
                        KK vs JJ, obv river J

                        **** MA YTLESIN KOHE, ET SEE SAMA NIKK HAKKAB AGAIN PIHTA, mine munni stars keri põlema end

                        ei ma olen veel v2he biite saanud
                        set vs set
                        flopilt top 2 ai, obv riverdab seti .. minge munni again

                        3bet flop
                        obv AA mul, flop 789, nuppe flopilt .. river 5, obv 66 vastas



                        ranka mainis midgai prima võrgu kohta, no´ffence aga see stars on kordades hullem. 18k kätt jooksed NORMAALSELT mitte mingi rõveda hiiteir peal, järgnev 200K+ kätt on obv mingi "paha varaitsiooni ots" again


                        FCKIN VITTU OBV CALLITAKSE 4BET QQ'GA, MUL FAKING OBV KK JA FLOPIS Q JA J2LLE VITTUS, TYRA FUCKING RIGGED URGAS, KÕIK 2 AUTERID HITIVAD

                        se stars on faking teh rigged urgas, putsi ma kinno, tõmmake sellele sitale nii kaua tuld ja tikke
                        nagu tavaliselt .. siis ega mul enne seda runni paranaemist pole loota ku ica 240k köes p2rats, tunnen 18k rõõmu ja agaion 240k teh downswing

                        plat kui pissed off see pask ajab

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #1077
                          Re: Leits - elu on lill

                          Ühes filmis oli ka selline vend, kellel üldse ei vedanud. Ta võeti kasiinosse tööle ja kui vaadati, et keegi on liiga lucki black jacki või crapsi laudadel, siis saadeti too vend laudade juurde ja kõik hakkasid kohe kaotama. Saada olympicusse kiri, järsku on nad huvitatud ^^.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #1078
                            Re: Leits - elu on lill

                            Leits is Back lol :D

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1079
                              Re: Leits - elu on lill

                              Tegin mingi 180 man 7$ sng'd, sick mis run oli yhel vandil. AA, KK, AA, AK järjest mo wtf .. ma obv h2visin oma 77tega ta AA vastu, a tiltasin 15ndaks ära end ikka

                              e: mängsin 22$ freezouti ka .. 1.5h mängu, sain QQ obv AA vastas ja lennuk ... ei ole lihtne turnam2ngija elu

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1080
                                Re: Leits - elu on lill

                                Nii mänginud steppe ja 180man sng'sid natukene ja huvitavat statistikat. 21st coinflipsti EI OLE MA VÕITNUD MITTE ÜHTEGI. täiesti haige .. **** see stars on uskumatu urgas
                                Mõned näited:
                                77 vs A8
                                TT vs AJ
                                AK vs 66
                                AK vs 77
                                AQ vs TK
                                99 vs AJ
                                TT vs AK
                                JJ vs AQ

                                jne jne .. tyra mul puudub selle sita kohta sõnu .. palju õnne nende inimestele kes neid sng'sid panevad, minu jaoks total väärastanud play .. viimane kord kui ma neid proovin.

                                Comment

                                Working...