Re: Leits - elu on lill
Plät sain täna yli maasika bemmi pakkumise 530i 2005a algus E60 siis ... Hind on üli maasikas, ilmselt homme-üle homme vaatan üle. Tyyp oli nõus veel minu oma vastu võtma + ma maksaks vahe kinni... Vaatan kuidas see finants lubab. Kui raibe on pole midgai teha, aga muidu peaks ok olema. Eks kuuleb lähipäävil
Plät sain täna yli maasika bemmi pakkumise 530i 2005a algus E60 siis ... Hind on üli maasikas, ilmselt homme-üle homme vaatan üle. Tyyp oli nõus veel minu oma vastu võtma + ma maksaks vahe kinni... Vaatan kuidas see finants lubab. Kui raibe on pole midgai teha, aga muidu peaks ok olema. Eks kuuleb lähipäävil
Comment