Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #946
    Re: Leits - elu on lill

    Ilmselt täna hakkan mängima again .. sai loetud pot kontroli kohta ja overpaaride koha, samuti ranka analüüsi ...

    Bemmiga ei õnnestu kolmapäev minna remonti, sai aeg reedeks lükatud. Kool teeb oma. Lätti sai ka pilet võidetud, ise kahjuks neljapäev ei saa l'bi ime ka mängima minna. Vahetasin ranka nime peale pileti ära ta oli siuke vb läheb vb mitte .. eks ise vaatab. Ma ei saa nii ehk naa minna

    Lugenud olen päris kõvasti viimasel ajal pokkeri kohta. Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #947
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas leits
      Täna selgub ilmselt see suur tõde :)
      Selgus siis tõde, et nl25s on palju donke, kellelt leits edaspidi raha hakkab ära võtma :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #948
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas leits
        Ilmselt täna hakkan mängima again .. sai loetud pot kontroli kohta ja overpaaride koha, samuti ranka analüüsi ...

        Bemmiga ei õnnestu kolmapäev minna remonti, sai aeg reedeks lükatud. Kool teeb oma. Lätti sai ka pilet võidetud, ise kahjuks neljapäev ei saa l'bi ime ka mängima minna. Vahetasin ranka nime peale pileti ära ta oli siuke vb läheb vb mitte .. eks ise vaatab. Ma ei saa nii ehk naa minna

        Lugenud olen päris kõvasti viimasel ajal pokkeri kohta. Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d
        Suht koomik oled, seljataga paned minu nimele pileti.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #949
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          . Homme on siis krdi komisariaat viljandis .. loodame et ma terve aasta l2bi alla ev kõvasti jooksen on nüüd kasuks seal krdi komisariaaids:d
          leits, aga vaata, et sa "leitsi sündroomi" seal homme jagama hakka:D
          mu üks sõber homme seal kes kh pokkerit mängib:D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #950
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas ranka
            Suht koomik oled, seljataga paned minu nimele pileti.
            kiiresti oli vaja panna ja kellegi muu nimi ei tulnud meelde :D ok komisariaati nyyd vut vut

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #951
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              kiiresti oli vaja panna ja kellegi muu nimi ei tulnud meelde :D ok komisariaati nyyd vut vut
              Probleem peitub selles, et minu minek ei ole üldse kindel. Teiseks ma peaks end Tartusse vedama, et pundiga minna aga samas oleks mul siis juba mõtekam otse Riga sõita. Tartus Riga sõit läbi pärnu oleks täiesti mõttetus ja enesetapp kainele sohvrile. Ja peale selle hüppasid sa nüüd alt ära ja punt on kohe tunduvalt väiksem ning kui ma oleks läinud, siis oleksin läinud oma raha eest, sest siiani on veel latte alles ja tõesti ei viitsi neid vahetma minna ning parema meelega oleks siis lätis maha mänginud.

              Andnud pileti svenzale, Tiskole või kellegile. Kuradi fking megaaju selline, tegid praegu rämeda karuteene.

              Comment

              • CTXrix
                Grinder
                • Oct 2008
                • 689

                #952
                Re: Leits - elu on lill

                Algselt postitas ranka
                siiani on veel latte alles ja tõesti ei viitsi neid vahetma minna ning parema meelega oleks siis lätis maha mänginud.
                :-\ >:(

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #953
                  Re: Leits - elu on lill

                  No õigemini on probleem selles, et nii või naa on plaan tulevikus Lätis edasi käia. Siis milleks vahetada need kroonideks ja siis hiljem tagasi lattideks, eriti kui summad on väikese ~200 latti või nii.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #954
                    Re: Leits - elu on lill

                    6 kuud pikendust ja uuesti arstlik, paar paberit ununes maha .. ega nad v2ga aldis ei ole inimesi ära laksma sealt .. a peaks ära saama. sain teada et mul on mimgi väike sydamekahjustus :o

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #955
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas rohelinekonn
                      kaugel kala pilt on siiani ootan

                      Slaidid

                      Maal kevadel päris suuri elukaid olen isegi taga ajanud. Onupoeg on kõvastu suurem kalamees. Kevadega tavaliselt toob koguseliselt mingi 200 kg koju.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #956
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ära tee nii.

                        Comment

                        • volde
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 185

                          #957
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          6 kuud pikendust ja uuesti arstlik, paar paberit ununes maha .. ega nad v2ga aldis ei ole inimesi ära laksma sealt .. a peaks ära saama. sain teada et mul on mimgi väike sydamekahjustus :o
                          Määnte mees sa seal olid??
                          Olin ise kah sain samuti 6kuud pikendust kuna ühest silmast pime..:D

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #958
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas volde
                            Määnte mees sa seal olid??
                            Olin ise kah sain samuti 6kuud pikendust kuna ühest silmast pime..:D
                            Nad arvavad, et 6 kuu pärast enam ei ole? ;D

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #959
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ma sõjaväes korra käisin siis üks eelmistest autojuhtide satsist oli ühest silmast pime. Lube ei saand sellepärast ja lihtsalt tiksus 8 kuud niisama :D Siis lasti ära lõpuks.

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #960
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Codecci
                                Nad arvavad, et 6 kuu pärast enam ei ole? ;D
                                Ma ei tea, kuidas sõjaväe puhul asjad käivad aga VEK-is peavad ka jalutud ja pimedad umbes iga kahe aasta tagant käima tõestamas, et mingit ''imet'' pole vahepeal juhtunud.

                                Comment

                                Working...