Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1111
    Re: Leits - elu on lill

    Oeh .. lasin 6 500FPP setp 1'te, ei saand kordagi edasi
    AK vs 66
    66 vs AQ
    JJ vs AQ
    QQ vs KK
    AA vs 88
    99 vs 44


    oeh .. lähen teen kerge hommikusöögi ... lakboxi fix komplekti oleks ka ilmselt vaja ...

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #1112
      Re: Leits - elu on lill

      Pesust rääkides, mina otsisin alati harjadega pesukohti taga, kuna need olid ainukesed, mis mu auto puhtaks suutsid teha. :D Kuna ma nii harva pesin, siis mingeid kriime nagu ei märganud. Nüüd pesen ise.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1113
        Re: Leits - elu on lill

        lol mõtlesin et eksperimenteerin söögi asjadega. üritasin üli fancy omleti v2lja võluda .. obv sink ja juust sobisid h2sti sinna ning pipar ja sool ning nats toorjuustu .. aga yritasin hapukurki ka panna ja viskasin panni peale siis .. VALUS maitse tuli .. öak .. siit järeldus, staar kokka must ei saa, l2hen v2lja sööma :D

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #1114
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas leits
          lol mõtlesin et eksperimenteerin söögi asjadega. üritasin üli fancy omleti v2lja võluda .. obv sink ja juust sobisid h2sti sinna ning pipar ja sool ning nats toorjuustu .. aga yritasin hapukurki ka panna ja viskasin panni peale siis .. VALUS maitse tuli .. öak .. siit järeldus, staar kokka must ei saa, l2hen v2lja sööma :D
          hapukurki oleks pidanud lihtsalt p2rast kõrvale lõikuma:)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1115
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas K2snakas
            hapukurki oleks pidanud lihtsalt p2rast kõrvale lõikuma:)
            ilmselgelt :D

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #1116
              Re: Leits - elu on lill

              Zeppelini all on käsipesula.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1117
                Re: Leits - elu on lill

                55$ satikas again .. t2iseti sick, ma again 3. ja 25$ ***** 66 vs K4 .. obv K floppi ja korras, **** t2isti sick kuidas need idikad hitivad

                5 satikat mänginud 2 3. kohta ja yks pilet
                33 vs AKs ei tulnud
                77 vs AJs

                **** see stars on mingi eriti haige AJ obv saab floppi open endedi, masti tõmbe + üle kaardid
                tra tõsiselt haigelt rigged urgas on see stars ..
                **** kui haige ,,, tyybid võidavad ilmselt mingi 100x coinflippi järjest

                ATs vs 22 .. vaatan jess A flopis, ja tyrane 2 ka obv + mul masti tõmme flopist ... no imege lahti tõsiselt


                cashi ilmselt ei julge proovima hakatagi .. mingid set vs setid AA vs Kk jne hakkab tulema 102%

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1118
                  Re: Leits - elu on lill

                  **** 4. KOHT, MINGE MUNNI MUL EI OLE SÕNU ENAM, ***** KÕIK VÕIMALIKUD SITASED ASJAD TÜMMATAKSE KOKKU
                  *****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  ****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  *****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  *****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!*****"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                  PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 75/150 Blinds (4 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Hero (UTG) (t1460)
                  Button (t3115)
                  SB (t7410)
                  BB (t1515)

                  Hero's M: 6.49

                  Preflop: Hero is UTG with Q, Q
                  Hero bets t450, 2 folds, BB calls t300

                  Flop: (t975) Q, K, J (2 players)
                  BB checks, Hero bets t500, BB calls t500

                  Turn: (t1975) 3 (2 players)
                  BB bets t565 (All-In), Hero calls t510 (All-In)

                  River: (t2995) 10 (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: t2995
                  Main pot: t2995 between Hero and BB, won by BB

                  Results:
                  BB had A, 7 (straight, Ace high).
                  Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
                  Outcome: BB won t2995



                  AUSALT KERIGE *****

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $15.00+$1.50 Tournament, 50/100 Blinds (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB (t1290)
                  Hero (BB) (t3110)
                  UTG (t3230)
                  MP (t1545)
                  CO (t2230)
                  Button (t2095)

                  Hero's M: 20.73

                  Preflop: Hero is BB with J, J
                  4 folds, SB bets t1290 (All-In), Hero calls t1190

                  Flop: (t2580) 9, Q, 5 (2 players, 1 all-in)

                  Turn: (t2580) 2 (2 players, 1 all-in)

                  River: (t2580) 7 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t2580
                  Main pot: t2580 between SB and Hero, won by SB

                  Results:
                  SB had J, Q (one pair, Queens).
                  Hero had J, J (one pair, Jacks).
                  Outcome: SB won t2580


                  need 15+1 satikad on nii faking iisid, peaks ainult enda käed vastu saaks jõhkrelt turna $ teha
                  pika niku peale sain selle pileti kätte .. TT vs KJ pidas

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #1119
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits
                    okei ... k2i aasta otsas autoga automaadis, siis vaata, mis tast järel on :D ilmselt pead uuesti üle värvima :D:D
                    Statoili survepesu?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1120
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Codecci
                      Statoili survepesu?
                      Ma olen sõbraga korra tema autoga seal harjade vahel k2inud :) teist korda mina sinna ei l2he .. sick .. algsues sa ei pruugigi heledalt autolt neid märgata kuid lõpptulemus on sick

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1121
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ja alustame tänase grindiga ... 10st 50+5 turna ka

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1122
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          Ma olen sõbraga korra tema autoga seal harjade vahel k2inud :) teist korda mina sinna ei l2he .. sick .. algsues sa ei pruugigi heledalt autolt neid märgata kuid lõpptulemus on sick
                          Surve, mitte hari :P

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1123
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas Codecci
                            Surve, mitte hari :P
                            ei oska vaielda siis, a mis moodi saab ainult survega auto puhtaks, see on sama kui AINULT survepesuriga auto üle lasta, sitane jääb ju ??? ??? ???

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1124
                              Re: Leits - elu on lill

                              Nojah täna m2ngin siis j2lle 50+5 80k GUAd. algstack 3k, mul 2.8k. paar enda bluffi on olnud, suht carddead, loodame, et kisub paremaks. Cash on enam vähem, alati võiks parem olla :)

                              Comment

                              • tdx
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 768

                                #1125
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas Codecci
                                Surve, mitte hari :P
                                kutsuvad seda laserpesuks vist? veits kipub ikka sitaseks j22ma sellega..

                                Comment

                                Working...