Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #346
    Re: Leits - elu on lill

    ei kustuta palun midgai, see on legendaarne ....
    Ilmselgelt ma tahan et mu päevikut külastataks kõige rohkem ning ainult pokkeri teema oleks liiga igav, mulle ei istu siuke asi.

    Comment

    • Lutzky
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1829

      #347
      Re: Leits - elu on lill

      See mata ül on küll way too ez.

      ...ja auto on in, ühistransport out. Alternatiivkulu muutub liiga suureks, kui oodata bussipeatuses külma ning haisvat ühisteenust.

      L.

      Comment

      • leits

        #348
        Re: Leits - elu on lill

        Algselt postitas Lutzky
        See mata ül on küll way too ez.

        ...ja auto on in, ühistransport out. Alternatiivkulu muutub liiga suureks, kui oodata bussipeatuses külma ning haisvat ühisteenust.

        L.
        noo kui väga kohale ei jõudnud, siis ma väga nagu ei oska :D Eriline exceli hiiglane ka just pole

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #349
          Re: Leits - elu on lill

          sitt lugu siis. küsi toanaabrilt abi. ISEGI tema peaks pihta saama ;D

          Comment

          • leits

            #350
            Re: Leits - elu on lill

            ta ytles ta on kuulnud asjadest, aga ei oska :D

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #351
              Re: Leits - elu on lill

              ei imesta

              Comment

              • leits

                #352
                Re: Leits - elu on lill

                faking k2isin t2na fysioterapeudi juures, kehvad uudised seoses õlaga :/ Tõmmati need värvilised teibid peale (hetkel olen nagu superman :D) .. ja pean mingi special harjutusi tegema, kumme venitama. 2 kuu pärast paremuse poole pole midagi läinud tuleb kahjuks operatsiooni lauda külastada >:( :(

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #353
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits
                  faking k2isin t2na fysioterapeudi juures, kehvad uudised seoses õlaga :/ Tõmmati need värvilised teibid peale (hetkel olen nagu superman :D) .. ja pean mingi special harjutusi tegema, kumme venitama. 2 kuu pärast paremuse poole pole midagi läinud tuleb kahjuks operatsiooni lauda külastada >:( :(
                  Mida need värvilised teibid annavad.

                  Ma ise sain täna perearstilt mingid jõhkrad põletiku ja valuvaigistavad rohud ;D

                  Comment

                  • leits

                    #354
                    Re: Leits - elu on lill

                    need nagu hoiavad lihaseid vms .. parem on tunduvalt, iga p2eva elus ei saagi aru, kuid harjutusi ja ujuda jms on tunduvalt parem. Nagu toetab kuidagi vms ... ma ei oska seletada

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #355
                      Re: Leits - elu on lill

                      Me ajateenistuses õppisime ka neid värvilisi teipe. Kui käib räige lahing, keset lahinguvälja, siis meedikud jooksevad haavatute juurest haavatute ja märgistavad neid värviliste siltidega (loe: teipideiga). Ma värviskeeme ei mäleta aga see on umbes nii:
                      [x] punane silt - vajab kiirelt abi (näiteks arteriaalne verejookse, suur killuhaav jne);
                      [x] roheline silt - vajab abi aga võib natuke oodata (sai kuuli õlga, murdis käeluu);
                      [x] valge silt - vajab abi aga pole eriti kriitiline (väike killuhaav käes, põletushaav, nikastus jms)
                      [x] must silt - pole mõtet abi anda ehk inimesi, keda enam päästa ei saa. Näiteks soolikad kõhust väljast, väga suured verejooksud jms. Tehakse enne minekut morfiini süst, kui sedagi.

                      Seega, kui sul seal musta teipi on, siis tea ise :)

                      Comment

                      • leits

                        #356
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ilmselt need on muud teibid :D

                        Comment

                        • leits

                          #357
                          Re: Leits - elu on lill

                          tra nahui ma ei sa aaru miks ma pean päevas 2-3x saama KK vs AA.

                          OBV j2lle miinuses .. väga põnev on möngida peaks mianima nii

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #358
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas leits
                            tra nahui ma ei sa aaru miks ma pean päevas 2-3x saama KK vs AA.

                            OBV j2lle miinuses .. väga põnev on möngida peaks mianima nii
                            Mul ka müstiline päev täna just kk vs jj ja flopis kohe j jälle hmmmmm

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #359
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas TIGRANO
                              Mul ka müstiline päev täna just kk vs jj ja flopis kohe j jälle hmmmmm
                              unreal

                              Comment

                              • leits

                                #360
                                Re: Leits - elu on lill

                                tip top .. olin +96 j2lle .. yks viimastest k2test .. 4bet calliatske 88 ... 883 flop ma obv busto .. so sick

                                Comment

                                Working...