Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1801
    Re: Leits - elu on lill

    kas fishidel on jõulud ? **** mis ime calle tehakse ja obv küik riverid hititakse .. täiesti v**tus **** kylkl millal ometi mu köed pidama hakkavad. ***** sian juba +40 .. ja j2lle **** miinuses ... **** mis seal starsis toimub et kõik asjaad hititakse


    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG ($50)
    UTG+1 ($47.95)
    MP1 ($53.75)
    MP2 ($49.25)
    CO ($64.30)
    Hero (Button) ($115.30)
    SB ($47.80)
    BB ($191.70)

    Preflop: Hero is Button with A, A
    3 folds, MP2 bets $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.50, 1 fold, BB calls $5, MP2 calls $3.75

    Flop: ($16.75) 7, 9, 7 (3 players)
    BB checks, MP2 checks, Hero bets $14, BB calls $14, 1 fold

    Turn: ($44.75) 5 (2 players)
    BB checks, Hero bets $37, BB calls $37

    River: ($118.75) J (2 players)
    BB checks, Hero checks

    Total pot: $118.75 | Rake: $3
    Main pot: $118.75 between Hero and BB, won by BB

    Results:
    Hero mucked A, A (two pair, Aces and sevens).
    BB had 10, 8 (straight, Jack high).
    Outcome: BB won $115.75


    JA OBV samamoodi j2lle 2 riverit ning back to -170 .... see stars on ikka eriti haige koht..


    tõmbaks ma ise ka mõne riveri v turni kokku? kus sa sellega tyra need v2rdjad oskavad ainult mulle tõmmata

    Comment

    • 0ttt
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 444

      #1802
      Re: Leits - elu on lill

      Selliseid asju juhtub igas toas mitte ainult Starsis. Võta paar päeva puhkust pokkerist ja puhka lihtsalt

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1803
        Re: Leits - elu on lill

        Päris lootusetu juhtum ma vist siiski pole... Korra maksin 3bet flopis KxQ boardil seti kinni .. mul obv AK ja emasel QQ .. flopist nuppe ja korras .. aga muidu enam v2hem ... ühed ässad maksti JJ kinni, üli nutsilt mängisin omaarust välja .. varsti peaks ujuma minema ja õhtul ka 3-4k sessi tegma ..

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #1804
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas 0ttt
          Selliseid asju juhtub igas toas mitte ainult Starsis. Võta paar päeva puhkust pokkerist ja puhka lihtsalt
          Ära aja Ott. ;D Starsis lendab biite mitu korda rohkem.

          Comment

          • 0ttt
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 444

            #1805
            Re: Leits - elu on lill

            Algselt postitas BuildUp
            Ära aja Ott. ;D Starsis lendab biite mitu korda rohkem.
            Sellisel juhul ega FT ka palju maha ei jäa :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1806
              Re: Leits - elu on lill

              jätkame turna h2vingutega .. 10+1 rebuy .. AK vs K2 . . ja n2gemist ... t2itsa ******


              11. v 12. turna järjest 3 outeriga välja kukkuda on ka päris tore ... ma saan sellegajuba guinessi?

              jätkub tõsiasi, et turniiri suudavad ainult ped*d biitida oma haige lakjboxiga

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1807
                Re: Leits - elu on lill

                Normaalne päev ... 18bb/100le over 3k käe ka ....

                Üks tohman reg läheb siukses kohas AA bustorisse ... isegi mina mängiks teistmoodi seda

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                MP2 ($23.35)
                CO ($50)
                Button ($60.10)
                SB ($49.50)
                BB ($72.25)
                UTG ($55)
                Hero (MP1) ($50)

                Preflop: Hero is MP1 with 5, 5
                UTG bets $2, Hero calls $2, 4 folds, BB calls $1.50

                Flop: ($6.25) 4, 5, 3 (3 players)
                BB checks, UTG bets $4, Hero calls $4, BB calls $4

                Turn: ($18.25) 10 (3 players)
                BB checks, UTG bets $14, Hero raises to $29, 1 fold, UTG raises to $47, Hero calls $15 (All-In)

                River: ($106.25) Q (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $106.25 | Rake: $3

                Results:
                UTG had A, A (one pair, Aces).
                Hero had 5, 5 (three of a kind, fives).
                Outcome: Hero won $103.25

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1808
                  Re: Leits - elu on lill

                  Lubaisn küll enam mitte graphe panan, aga pohhui, ilma nendeta ka on igav ....

                  Nägemist NL25 ja tere tulemast NL50 (PL50) :))




                  Ja miks ma nii kaua seal limiidis olin? Cash oudid olid natukene suured :D

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #1809
                    Re: Leits - elu on lill

                    Miks 55-ga flopil ei raisenud?

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1810
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas McFoldberg
                      Miks 55-ga flopil ei raisenud?
                      Mm BB on floppidel palju c/r mingi 19% over 1k kätt .. seega tahtsin minna trickiks .. aga kena turn tuli ning sai seal nupud sisse aetud

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #1811
                        Re: Leits - elu on lill

                        nonii uus molu k2es ja mingi lambi odav klaver ... nyyd vaatn --. **** klaveril see ps2 otsik, käisin 3 arvutipoodi tartus läbi . kuskilt ei saa ps2 to usb üleminekut, kust perssest ma selle osta saan?

                        siuke jama ka veel, et kõik muud programmid avab kenasti uuel monitoril aga firefoxi viskab läpaka ekraanile automaatselt lahti .. saaks sellega ka kohe suurele oleks ok .. l2ppari ekraan hakkabv hemi jaoks olema

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1812
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas leits
                          nonii uus molu k2es ja mingi lambi odav klaver ... nyyd vaatn --. **** klaveril see ps2 otsik, käisin 3 arvutipoodi tartus läbi . kuskilt ei saa ps2 to usb üleminekut, kust perssest ma selle osta saan?

                          siuke jama ka veel, et kõik muud programmid avab kenasti uuel monitoril aga firefoxi viskab läpaka ekraanile automaatselt lahti .. saaks sellega ka kohe suurele oleks ok .. l2ppari ekraan hakkabv hemi jaoks olema
                          osta uus klaver..

                          mis puutub progede avamisse... kas uus monitor on primaarseks määratud? teine asi.. võta firefox.. ava.. siis tee ta väikeseks vea uude kuvarisse.. pane ristist kinni.. siis ava FF uuesti, peaks juba ilmuma uude kuvarisse.. ja siis klikka fullscreeniks.. ja uuesti kinni.. ja siis ava...

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1813
                            Re: Leits - elu on lill

                            control panelid jms viskab ka l2pparisse, kuigi uus on primaarseks määratud .. samas starsi avab uues suures

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1814
                              Re: Leits - elu on lill

                              Algselt postitas leits
                              control panelid jms viskab ka l2pparisse, kuigi uus on primaarseks määratud .. samas starsi avab uues suures
                              kusjuures mul on endiselt vana ekraan primaarne.. lobbyd ja muu kraam on vanas.. laudade layouti olen salvestanud uute.. piltide vaatamise programm jookseb ka uues.. FFi jms olen vanasse jätnud.. töö juures on mul ka kõik proged ja asjad ära jagatud kahe kuvari vahele...

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1815
                                Re: Leits - elu on lill



                                new shhitt....

                                Comment

                                Working...