Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2551
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas ranka
    ühel päeval hakatakse selveris müüma leitsi näoga kringleid
    selle ma foldiks:-P

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #2552
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas ranka
      tere,

      vabandust aga mina just sellepärast calliksingi maha, et teada saada, mis sellel junnil on ja mis tra tal viga on?! Ta käsi on sama loogiline kui ühel päeval hakatakse selveris müüma leitsi näoga kringleid.
      !

      Comment

      • AshrakWhite
        Grinder
        • Oct 2008
        • 666

        #2553
        Re: Leits - elu on lill

        kusjuures mulle tundub et for max value, või siis on openended :D

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #2554
          Re: Leits - elu on lill

          fishil võib seal tõesti kõike olla, aga imo läheb järgi uurimine üpris kalliks, 200bb deep ka ju, võib olla sa keskendud liialt sellele, et aint 100$, mis on väike summa suht sinu jaoks, nl600s oleks see välja uurimine suht 1200$ lähedane ;D

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #2555
            Re: Leits - elu on lill

            Lakbox söögi retsept:

            Leitsi pasta:
            *prae kana fileed ja hakkliha pannil
            *täistera spagetid keema (esimest korda elus soin neid, tra paremad kui need teisest jahust tehtud)
            *kyta kanale ja hakklihale enne valmis saamist kyyslauku ja mehhiki pärast kastest peale ning kuumuta l2bi
            *spagetid valmis, kalla sõela, külma vee allloputa neid ... nii ja nyyd oluline koht, potti pane void veits ja sega sela mingi 30 minti nyyd neid spagette
            *kyta kaste peale spagttidele ja sega l2bi

            Kõrvale jääkylm coca cola zero laimi ja jääga ning elu ongi paradiis

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #2556
              Re: Leits - elu on lill

              Algselt postitas leits
              Lakbox söögi retsept:

              Leitsi pasta:
              *prae kana fileed ja hakkliha pannil
              *täistera spagetid keema (esimest korda elus soin neid, tra paremad kui need teisest jahust tehtud)
              *kyta kanale ja hakklihale enne valmis saamist kyyslauku ja mehhiki pärast kastest peale ning kuumuta l2bi
              *spagetid valmis, kalla sõela, külma vee allloputa neid ... nii ja nyyd oluline koht, potti pane void veits ja sega sela mingi 30 minti nyyd neid spagette
              *kyta kaste peale spagttidele ja sega l2bi

              Kõrvale jääkylm coca cola zero laimi ja jääga ning elu ongi paradiis
              lol oskaks sa mängida sama hästi kui süüa teha :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2557
                Re: Leits - elu on lill

                leits postita AK käe tulemus.

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #2558
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas ranka
                  leits postita AK käe tulemus.
                  ta foldis turni

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #2559
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas Fortune
                    fishil võib seal tõesti kõike olla, aga imo läheb järgi uurimine üpris kalliks, 200bb deep ka ju, võib olla sa keskendud liialt sellele, et aint 100$, mis on väike summa suht sinu jaoks, nl600s oleks see välja uurimine suht 1200$ lähedane ;D
                    Sa ei maksa lihtsalt 200BB, et näha paremat kätt, sul ikka solid equity seal käes ta range vastu loogiliselt võttes.

                    Comment

                    • Fortune
                      IP
                      • Oct 2008
                      • 1396

                      #2560
                      Re: Leits - elu on lill

                      Algselt postitas Codecci
                      Sa ei maksa lihtsalt 200BB, et näha paremat kätt, sul ikka solid equity seal käes ta range vastu loogiliselt võttes.
                      ma üpris kindel, et nende potsize bettide taga on ikka enamustel kordadel meid biitiv käsi, seega maha callimine -EV long runnis imo.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #2561
                        Re: Leits - elu on lill

                        oli obbv cooler söök .. 100 k2ega -4,5bi

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #2562
                          Re: Leits - elu on lill

                          ja back to -300 kuu ... nii kui natukenegi nulli poole saame sii obv paneme haigelt coolereid ja biite nau tavaks saand

                          ma ei saa aru mis kuradi kuu see november on , mingi eriline pederastide lakbox kuu

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #2563
                            Re: Leits - elu on lill

                            nõme kuu jah, raisk. aga probleem selles, et varsti saavad need "nõmedad kuud" otsa, 12 ju neid ainult on...mis või kes siis süüdi on?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #2564
                              Re: Leits - elu on lill

                              see on syydi et ma lasen oma teatud piirini ära t2na .. ja kui see miinus k2tte tuleb siis l2heb sportbetti kogu ylej22nd roll

                              mingid idioodid kardisandid k2isid ukse taga .. mukl obv -5,5bi . ytlesin kerige vittu am i taha teist midagi teada .. inetu on lastele öelda nii aga noh pokker on hea vabandus

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #2565
                                Re: Leits - elu on lill

                                ROFL ma kõveras,kerige p****i mul -5.5BI IRW ;D ;D ;D

                                Comment

                                Working...