Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4096
    Re: Leits - elu on lill

    normal ... ja aina paremaks l2heb ..

    Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 6 players - View hand 969926
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $307.00
    SB: $259.95
    Hero (BB): $200.00
    UTG: $105.45
    MP: $102.10
    CO: $169.35

    Pre Flop: ($2.70) Hero is BB with K K
    3 folds, BTN raises to $2, SB calls $1.50, Hero requests TIME, Hero raises to $13, BTN raises to $24, 1 fold, Hero requests TIME, Hero raises to $49, BTN raises to $306.80 all in, Hero calls $150.80 all in

    Flop: ($402.80) 8 2 2

    Turn: ($402.80) Q

    River: ($402.80) Q

    Final Pot: $402.80
    BTN shows A A (two pair, Aces and Queens)
    Hero shows K K (two pair, Kings and Queens)
    BTN wins $399.80
    (Rake: $3.00)




    **** KÄIGE VITTTU OMA SITASE KURADI MUNNISE JOOKSUGA ÜKSKORD JUBA

    eelmine vastane siis : http://www.pokertableratings.com/ful...ch/stickonfire

    n2ha on et sellised vennad crushivad ja biidivad mind igast asendist

    prolly lykkan kasti müüki, mul pole sittagi sellega peale hakata ..

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #4097
      Re: Leits - elu on lill

      on tunda tildi maiku...

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4098
        Re: Leits - elu on lill

        minumeelest tunne oma ***** maitset ..

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #4099
          Re: Leits - elu on lill

          Hästi solvame

          Igatahes edu ja ehk saad jälle jooksu korda.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #4100
            Re: Leits - elu on lill

            mmmm 200bb deep preflop KKga sisse panna on standard???

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #4101
              Re: Leits - elu on lill

              vs BTN ma eriti palju seal ei mõtleks samuti

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #4102
                Re: Leits - elu on lill

                einoh ma küsingi, sest selliseid olukordi pole elu jooksul palju kus ollakse 200bb deep ja hakatakse preflop sama stacki vastu sisse panema (nl100+ ning vastane pole vaal)

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #4103
                  Re: Leits - elu on lill

                  No 34/27/7, 3bet 12 over 300 hands ... kvalifitseerub minu jaoks vaalana ... see ftp nssib lihtsalt ajud v2lja ...

                  saatsin supporti kena kirja: hey, please click the button: "turn off the doomswtich", tnx, bye

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #4104
                    Re: Leits - elu on lill

                    mmm no sellise venna vastu ma ei kahtleks ka sisse panna, eriti fullringis.

                    nice letter :D, anna teada mis nad vastavad. Stars tavaliselt vastab, et sry vms :D

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #4105
                      Re: Leits - elu on lill

                      mis see eriti fullringis tähendab? 6maxis ja HUs foldiksid v?

                      ok, misread, leits tegi 6maxi
                      Last edited by harryahven; 07.10.10, 23:16.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4106
                        Re: Leits - elu on lill

                        see on fr laud aga 6 m2ngijat :D?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #4107
                          Re: Leits - elu on lill

                          aa ptsui, 6max laud oli.

                          6maxis regsi vastu vist vajutaks foldi, krt ei tea ka....oleneb paljudest asjadest ikka. Ytleme nii et selliseid olukordi on nii vähe olnud, seega ei oska sõna sekka öelda.
                          HUs mitte.
                          6maxis....krt, sellise mängija vastu ei foldiks kah

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #4108
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            mmm no sellise venna vastu ma ei kahtleks ka sisse panna, eriti fullringis.

                            nice letter :D, anna teada mis nad vastavad. Stars tavaliselt vastab, et sry vms :D
                            Sõber küsis OO live supportist, et miks nii sitt kaardijooks koguaeg on, meesterahvas oli ainult vastanud, et kohe keerame juurde...

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #4109
                              Re: Leits - elu on lill

                              lol....veel sitemaks :D?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4110
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                                Sõber küsis OO live supportist, et miks nii sitt kaardijooks koguaeg on, meesterahvas oli ainult vastanud, et kohe keerame juurde...
                                Hakkas asi paranema pärast seda ?

                                Comment

                                Working...