Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #4141
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    ei ole aidanud ei n2dal, ei 2 nädalat ..
    Kaua see "sitt jooks" kestnud on?

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4142
      Re: Leits - elu on lill

      ~150k

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #4143
        Re: Leits - elu on lill

        pics or GTFO

        Huvitav, et su 150K käeline ja -3K+ taalane downswing PTR'is ei kajastu. Mängid veel kuskil peale FTP? PTRi järgi on max mingi 30K downswing ja ei tahaks uskuda, et PTR nii palju mööda paneb.

        Edu!

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #4144
          Re: Leits - elu on lill

          leits arvutab seda ka downswingina, kui bemmile läheb -2k
          rahvas nõuab viimast 150k kätt, kõikide joontega:D

          Comment

          • arvamusliideripoeg
            Bännitud
            • Mar 2010
            • 45

            #4145
            Re: Leits - elu on lill

            Selge on see, et leits jookseb üle EV, sest seda ta graafikule ei postita. NSD joont on valus vaadata. Scared money?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #4146
              Re: Leits - elu on lill

              jah scared .. esimest korda m2ngin. ja ev koha pealt pane endale n2pp pepusse ..

              anyway ma lasen edasi .. 6k tehtud .. 2kki 10k peal saan nulli tänase p2eva..
              keegi võiks mingit jooki soovitada mis une ära ajaks .. energiajooke ei taha, kohvi ei joo yldse, mis variandid vbeel on?
              Last edited by leits; 10.10.10, 01:03.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #4147
                Re: Leits - elu on lill

                mm 150k graafik?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #4148
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  jah scared .. esimest korda m2ngin. ja ev koha pealt hoian endal n2ppu pepus ..
                  FYP ja ära sa mingil juhul seda näppu sealt välja võta

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4149
                    Re: Leits - elu on lill

                    oli möeldud et hoia .. aga noh kukkus sitasti v2lja ..

                    kirjutaisn kuskil et ftps koik aint sitemaks l2ind .. yks asi on paremaks l2ind: blackmemberite support on yllatavaölt kiire ftp kohta
                    Last edited by leits; 10.10.10, 01:15.

                    Comment

                    • arvamusliideripoeg
                      Bännitud
                      • Mar 2010
                      • 45

                      #4150
                      Re: Leits - elu on lill

                      Keerati downswing välja?

                      Comment

                      • arvamusliideripoeg
                        Bännitud
                        • Mar 2010
                        • 45

                        #4151
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ega 6/6 mängides enam rakebackiga nullis ka ei hoia?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4152
                          Re: Leits - elu on lill

                          NL2 mängides lõi kusi pähe?

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #4153
                            Re: Leits - elu on lill

                            Algselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitust
                            Selge on see, et leits jookseb üle EV, sest seda ta graafikule ei postita. NSD joont on valus vaadata. Scared money?
                            KAS TE INIMESED ÜLDSE SAATE ARU MIKS NON SD LANGEB? idioodid

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #4154
                              Re: Leits - elu on lill

                              Ostsin sellised vigurid endale ksp2ev .. võrreldes l2paka kõlaritega on nagu hi-tech shit :D

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #4155
                                Re: Leits - elu on lill

                                ei väida üldse, et leitsil scared money, aga see võib olla üks väga suur nonsd langetaja ju..

                                Comment

                                Working...