Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]
Collapse
X
-
Re: Leits - elu on lill
leits arvutab seda ka downswingina, kui bemmile läheb -2k
rahvas nõuab viimast 150k kätt, kõikide joontega:D
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
Selge on see, et leits jookseb üle EV, sest seda ta graafikule ei postita. NSD joont on valus vaadata. Scared money?
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
jah scared .. esimest korda m2ngin. ja ev koha pealt pane endale n2pp pepusse ..
anyway ma lasen edasi .. 6k tehtud .. 2kki 10k peal saan nulli tänase p2eva..
keegi võiks mingit jooki soovitada mis une ära ajaks .. energiajooke ei taha, kohvi ei joo yldse, mis variandid vbeel on?Last edited by leits; 10.10.10, 01:03.
Comment
-
-
Re: Leits - elu on lill
FYP ja ära sa mingil juhul seda näppu sealt välja võtaAlgselt postitas leits Vaata postitustjah scared .. esimest korda m2ngin. ja ev koha pealt hoian endal n2ppu pepus ..
Comment
-
-
-
-
Re: Leits - elu on lill
KAS TE INIMESED ÜLDSE SAATE ARU MIKS NON SD LANGEB? idioodidAlgselt postitas arvamusliideripoeg Vaata postitustSelge on see, et leits jookseb üle EV, sest seda ta graafikule ei postita. NSD joont on valus vaadata. Scared money?
Comment
-
Re: Leits - elu on lill
ei väida üldse, et leitsil scared money, aga see võib olla üks väga suur nonsd langetaja ju..
Comment
TC
Comment