Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #3346
    Re: Leits - elu on lill

    raido... says:
    kle
    raido... says:
    pane mu teemasse pokkeriprodesse teema
    raido... says:
    et mul vaja 1l oliiviõli

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3347
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      raido... says:
      kle
      raido... says:
      pane mu teemasse pokkeriprodesse teema
      raido... says:
      et mul vaja 1l oliiviõli
      lol :D

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #3348
        Re: Leits - elu on lill

        raido... says:
        sul nii ka on olnd
        raido... says:
        et junn on nii suur
        raido... says:
        et ei tule v2lja
        raido... says:
        m22ridi oliivioli pepule
        rääixx. says:
        IRW
        raido... says:
        ja siis tuleb?
        rääixx. says:

        raido... says:
        mul oli eile
        rääixx. says:
        nagu ma aru saan siis sul suht standard see


        edasist juttu ma kahjuks kopeerida ei saa, see läheb rõvedaks :D




        ning leitsi kuu @ http://halfpro.blogspot.com/

        Comment

        • Aadu
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 326

          #3349
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          raido... says:
          sul nii ka on olnd
          raido... says:
          et junn on nii suur
          raido... says:
          et ei tule v2lja
          raido... says:
          m22ridi oliivioli pepule
          rääixx. says:
          IRW
          raido... says:
          ja siis tuleb?
          rääixx. says:

          raido... says:
          mul oli eile
          rääixx. says:
          nagu ma aru saan siis sul suht standard see


          edasist juttu ma kahjuks kopeerida ei saa, see läheb rõvedaks :D




          ning leitsi kuu @ http://halfpro.blogspot.com/
          Aastal 2030 linastub südantlõhestav Hollywoodi draama, kuidas kaks vaimse puudega poissi vallutavad pokkerimaailma.

          Tublid olete

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #3350
            Re: Leits - elu on lill

            pole minu viga, kui sinu huumorisoon paistes on
            sry aadu

            Comment

            • wousha
              FPP Pro
              • Oct 2009
              • 268

              #3351
              Re: Leits - elu on lill

              rofl, peab ikka mõra peas olema, et mingit huuromit sealt leida.

              tõsiselt nagu, kuskohas on see koht seal, mis peaks kasvõi muige suule võtma ?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #3352
                Re: Leits - elu on lill

                otsi otsi
                kuigi jah, selleks on vaja eelenvat ja hilisemat chat logi

                Comment

                • wousha
                  FPP Pro
                  • Oct 2009
                  • 268

                  #3353
                  Re: Leits - elu on lill

                  Ei ma ei usu, et mul eelnevat ega ka hilisemat chatlogi vaja oleks.

                  vbl ma olen lihtsalt selline, kes sellistest labastest asjadest aru ei saa.

                  Comment

                  • kids1ke
                    Räme Fish
                    • Mar 2010
                    • 16

                    #3354
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas wousha Vaata postitust
                    vbl ma olen lihtsalt selline, kes sellistest labastest asjadest aru ei saa.
                    Ära eksponeeri oma rumalust siis, ssh!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #3355
                      Re: Leits - elu on lill

                      Minu arvates oli küll naljkas

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #3356
                        Re: Leits - elu on lill

                        nalja kui palju

                        Comment

                        • Rando
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2010
                          • 316

                          #3357
                          Re: Leits - elu on lill

                          *ra mis oliiviõli, kohe anemat.

                          Comment

                          • bob
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 94

                            #3358
                            Re: Leits - elu on lill

                            Miks see teema peaaegu kõige kuumem on? Ei hakka 300+ lk läbi lugema. Leits mingi huumorimees, kes foorumist välja visatud? Tglt NL 100 tulemused väga soliidsed, kiidan Leits!

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #3359
                              Re: Leits - elu on lill

                              Leits on selle foorumi ''Leopold''

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #3360
                                Re: Leits - elu on lill

                                pigem postikana.

                                Comment

                                Working...