Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #4126
    Re: Leits - elu on lill

    naela eelis lamelli suhtes ainult mustal jääl imo .. ja siis uisutad ka naelga nii et v2he ei ole. ma terve elu lamellidega lasnnud .. lume peal on lamelli pidavus isegi imo parem kui naelal

    e: panin uude arvutisse databaasi ka restorema .. no fucking idea kaua sellega minna võib :D

    see on selge, et täna ei mängi ..

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #4127
      Re: Leits - elu on lill

      Mustal jääl ja üle üldse jäätunud teekatel. Ja uisutad sa ikka vähem, kui lamelliga :D. Olen ise ka ühe talve lasknud nendega, kuid siiski naastrehvidega on kindlam talvel.

      Aga las see vaidlus olla.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4128
        Re: Leits - elu on lill

        Eks see oleneb lamellist ka. Korraliku firma lamellid on tõepoolest liimitud isegi talvel teekatte külge, aga need odavad hiina imed elavad oma elu.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #4129
          Re: Leits - elu on lill

          oo, see ssd ketas rocks ... pgadmini kaudu restoresin databaasi 25 minutiga .. kahju et jooma hakkasin, oleks aand grindida täna .. SSD ketas rocks

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #4130
            Re: Leits - elu on lill

            0.5l rummi l2ks nagu et ei olekski saand midagi hamba alla, yt2na tuleb ****** õhtu prolly

            sain klickist täna migni 1k+ kõlarit 700 krooniga, logitechid .. sitaks rahul .. saab tymmi lasta:D

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4131
              Re: Leits - elu on lill

              mis rummi jood?
              on ka hea? :P

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4132
                Re: Leits - elu on lill

                7 aastane oli too :D bacardi reserva vms ... v mingi bacardi oli .. 7 aastat oli peale kirjutatud .. 7xx.- oli 2kki poes ... see on lakboxi jook olnd usually

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #4133
                  Re: Leits - elu on lill

                  oot, leits, teeme pidu? mul tuli tilt

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4134
                    Re: Leits - elu on lill

                    ma praegu joon ... anna oma msn pmi

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #4135
                      Re: Leits - elu on lill

                      i dont beat anymore



                      3 kuu põhimõtteliselt sed "joyd"

                      -3k+ siis juba .. tundu bet tuleb kotid kokku pakkida ja lahkuda ennem kui p2irs busto pole
                      Last edited by leits; 09.10.10, 13:28.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #4136
                        Re: Leits - elu on lill

                        Seda see Aasia inimestega teeb jah. Võin koolitust pakkuda kuidas Aasia sündroomist välja tulla.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4137
                          Re: Leits - elu on lill

                          ilmselgelt olen ma aru dsaanud et mu viga on et callin super hyper lightilt AI'd maha... top paar no kicker on AI insta ... no ime **** ei ole et raha ei tule vaid l2heb hordide viisi .. ja moo ei saa lahti sellest, kuna ma arvan et terve maailm bluffib äkki ikka .. ja 2kki ikka olen ees .. kuigi never

                          e:




                          pole vsit ca ~30 päeva olnud yjhtegi p2eva mis loppeb +'ga .. v2gev

                          anyway kui homme plusssp2eva ei tule, lõppeb sellega mu pokkerimängimine selleks aastaks..
                          Last edited by leits; 09.10.10, 21:22.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4138
                            Re: Leits - elu on lill

                            mitte ykski set ei pe .. no mida ***** seriously ..

                            Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 973601
                            DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                            MP2: $190.15
                            Hero (CO): $110.40
                            BTN: $118.95
                            SB: $54.45
                            BB: $100.00
                            UTG: $134.15
                            UTG+1: $99.10
                            MP1: $78.40

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 7 7
                            UTG raises to $3, UTG+1 calls $3, 2 folds, Hero calls $3, BTN calls $3, 2 folds

                            Flop: ($13.50) 7 3 4 (4 players)
                            UTG checks, UTG+1 bets $1, Hero raises to $10, BTN folds, UTG folds, UTG+1 raises to $19, Hero calls $9

                            Turn: ($51.50) T (2 players)
                            UTG+1 bets $77.10 all in, Hero calls $77.10

                            River: ($205.70) K (2 players - 1 is all in)

                            Final Pot: $205.70
                            Hero shows 7 7 (three of a kind, Sevens)
                            UTG+1 shows 8 9 (a flush, King high)
                            UTG+1 wins $202.70
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #4139
                              Re: Leits - elu on lill

                              pokker on karm, kuid siiski nädal või 2 puhkust peaks juba asja ära ajama.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4140
                                Re: Leits - elu on lill

                                ei ole aidanud ei n2dal, ei 2 nädalat ..

                                Comment

                                Working...