Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #4846
    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

    Algselt postitas leits Vaata postitust
    4,5BI kaotada 200s ning 50s evenisse end grindida - teh lakbox .. tänu jumalale et venelased täispeaga grindivad
    Leits sina olidki see kes minult umb 4bi eile ära võtis ,kui ma umbjoobes grindisin ? :D

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #4847
      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

      Ega see väike viinuski tõelist Venelast mõjuta, neil lihtsalt see Fold nupp tarkvarast puudu :)

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4848
        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        Ega see väike viinuski tõelist Venelast mõjuta, neil lihtsalt see Fold nupp tarkvarast puudu :)
        HUI, 888 on küll valgund vene nitte täis

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #4849
          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          HUI, 888 on küll valgund vene nitte täis
          Need on valetajad :D

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #4850
            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

            Nojah vb nii segi sibulad ja ei saa üldse nuppudele pihta, lendavad mucki kõik käed

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #4851
              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

              Ega jah, eks need katkised hiired mängi igasuguseid vingerpusse, eriti kuna nende ''FOLD'' nupp eksisteerib ainult üleval parempoolses nurgas punase X ligi.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #4852
                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                palun andke v2hemalt 1 kuu kus ma jookseks selle piidrerliku ev joone lähedalgi .. **** epic kuualgus .. ma ei saa aru mida need fishid söövad et nad nii lakboxid on

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #4853
                  Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  palun andke v2hemalt 1 kuu kus ma jookseks selle piidrerliku ev joone lähedalgi .. **** epic kuualgus .. ma ei saa aru mida need fishid söövad et nad nii lakboxid on
                  Minu teada HEM on valesti programmeeritud EV 'd arvutades multiway pottides, kui erinevad stackid vms. S.t. põhimõtteliselt kõik jooksevad HEM-i järgi alla EV (vb shortstackid mitte) HEM-i vea tõttu, reaalselt mitte. Pole kindel, aga 2+2 'st midagi sellist jäi silma ükskord.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4854
                    Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                    Äkki mõni tehnikafänn loeb .. Anyway plaanin siin 2-3 päeva telekat osta. "sõelale" on jäänud need isendid:

                    Philips 47PFL7606H/12
                    Tutvuge Philipsiga ja lugege lisa selle kohta, kuidas me aitame parandada inimeste elusid oluliste uuenduste kaudu, mida teeme tervise-, elustiili- ja valgustustoodete valdkonnas.


                    LG 47LW5500
                    Siit leiate teavet LG 47LW5500 kohta. Leia LG 47LW5500 47'' Full HD 3D LED LCD-teler, Cinema 3D, LG Smart TV, Infinite 3D surround pilte, arvustusi ja tehnospetse


                    Samsung UE46D6200
                    Muud – Samsung – UE46D6200TSXZG – Samsung UE46D6200 - 46" Diagonal Class 6 Series 3D LED-backlit LCD TV - Smart TV - 1080p (Full HD) 1920 x 1080 - platinum black


                    Tundub, et samsung on neist kõige kesisem ning LG tundub olevad "näitajate" poolest parim .. lähen kolan poodides, äkki kõik kuskil olemas siis tekib reaalses elus võrdlusmoment.

                    Peab vist poest l2bi k2ima ja reaalselt pilti neil võrdlema .. loodan, et ma "omatarkusega" väga võssa ei pane

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #4855
                      Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                      obv poodi ise oma silmaga pilti vaatama ja mitte mingit HD paska mis kõigil korraga kuskilt dvdlt jookseb vaid ikka telekanaleid. ise ostsin samsungi, oli veits kallim, samas teistest mitu korda puhtama pildiga.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #4856
                        Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                        Kui sul on film netist allatõmmatud ja koos supakatega pulgale salvestatud, siis philips supakaid ei oska mängida, teised oskavad. Mitte väga tähtis feature, aga midagi ikka.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #4857
                          Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                          telekal sama system nagu pc taga, et sama faili nimi ja siis automaatselt lisab kohe subakad filmile jah? .. üldiselt vaatan neid internet tv teemat, et saaks üle võrgu asju mängida .. ei peaks usb pulaga mässama, sain vist nii aru

                          Comment

                          • Martinl009
                            Räme Fish
                            • Apr 2011
                            • 5

                            #4858
                            Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                            Ma ei tea kui oluline see teemaomaniku jaoks on, kuid olen kuulnud, et vähemalt mõndade kodukinode/dvd-mängijate puhul on probleemiks ka suuremahuliste filmide vaatamine otse usb pulgalt (nt 2gb film tuleb teha kaheks tükiks/olen sellise probleemiga ise kokku puutunud), et seda usb asja ei maksa väga usaldada kui soov vähegi parema kvaliteediga filmi vaadata. Ei ole kursis kuidas telekatega on, aga ilmselt oleks mõistlikum enne proovida või üldse läbi neti vaadata.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #4859
                              Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                              Mingi LED Samsungi telekaga polnud probleemi ka suurema mahuliste filmide vaatamisega väliselt kõvakettalt (720p ja 1080p mängis koos supakatega ilusti maha.)

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #4860
                                Re: Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

                                ega kellelgi refurbished toodetega pole kogemust? leidsin sellise asja: http://www.amazon.co.uk/LG-Electroni...0309709&sr=8-1

                                lugesin netist nende refurbished toodete kohtA:
                                Kood:
                                Refurbished on kaup, mis on mingil põhjusel poest saadetud tagasi tehasesse (factory refurbished). Enamasti on tegemist laoülejääkidega, tihti vitriinis olnud kaubanäidistega või lihtsalt avatud pakenditega, mida ei saadud müüa lihtsalt selletõttu, et pakend oli lahti tehtud. Niiöelda, tegemist ei ole sõna-sõnalt võttes enam uhiuue kaubaga.
                                Tootja kontrollib tagastatud kauba töökindluse ja saadab selle uuesti müüki, kuid nüüd oluliselt odavama hinnaga. Sellised tooted näevad tavaliselt välja täiesti uhiuued ja nii mõnedki eelistavad neid osta ka seetõttu, et erinevalt konveierilindilt tulnule on need kaubad põhjalikult üle kontrollitud.
                                Kuigi kõik refurbished kaubad sisaldavad garantiid, võib see olla lühem kui sama kauba kallimal versioonil. Lugege netipoes kauba juures olevat kirjeldust.
                                Vastav see üldiselt tõele? 1a garantii saaks telekaga kaasa, mis tundub fine iseenest

                                Comment

                                Working...