Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #4111
    Re: Leits - elu on lill

    leits bustoks jälle.... bustooooooooo

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #4112
      Re: Leits - elu on lill

      Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
      leits bustoks jälle.... bustooooooooo
      seekord vist juhtub reaalselt ka .. ehk bad

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4113
        Re: Leits - elu on lill

        Samas see min 4bet teeb seal ettevaatlikuks.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #4114
          Re: Leits - elu on lill

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          mmmm 200bb deep preflop KKga sisse panna on standard???
          wtf? seleta ära miks 100bb deep lähme KKga igast asendist AI ja 200bb deep ei lähe? 1vs1 ma ei foldi kunagi preflopis KK'd

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #4115
            Re: Leits - elu on lill

            alati on ka ju 2 outeri võimalus!

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #4116
              Re: Leits - elu on lill

              arvate et vastane 6betib seal AK/QQ AI niti vastu?
              miks ta peaks?

              btw kui vastase range on KK+,QdQh,AKs siis oleks call -EV

              aga muidugi kui vastane on huge donk siis peaks ikka AI minema -.-
              Last edited by variatsioon; 08.10.10, 10:20.

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #4117
                Re: Leits - elu on lill

                Lihtsam oleks muidugi mucki visata kunnid pf sellise stäkiga, samas raske on seda teha.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #4118
                  Re: Leits - elu on lill

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  wtf? seleta ära miks 100bb deep lähme KKga igast asendist AI ja 200bb deep ei lähe? 1vs1 ma ei foldi kunagi preflopis KK'd
                  Ise tahad teada ja ise vastad.
                  200bb ja rohkem deep olles, muutub olukorras palju.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #4119
                    Re: Leits - elu on lill

                    fail, rehvivahetuses keerati turvapoldi see asi puruks .. tra jookse mööda linna ning otsi kus lahti keervasd, esmaspäevaks ehk saab korda

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #4120
                      Re: Leits - elu on lill

                      Panid talverehvid alla juba+

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #4121
                        Re: Leits - elu on lill

                        Jah, ma ei tea millal maale saan j2lle ..

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #4122
                          Re: Leits - elu on lill

                          Ehk ajab autojuhte segadusse see, et varasemalt võis naeltega talverehve autode velgedel kasutama hakata oktoobri algusest. Tänavu aga alates 15. oktoobrist.


                          Ma loodan, et panid naelad alla

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #4123
                            Re: Leits - elu on lill

                            Nop..

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #4124
                              Re: Leits - elu on lill

                              Naeltest on vaid kiilasjääl mõõduka kiirusega kasu, head lamellrehvid teevad väga hästi talvel oma töö ära, ei kahjusta asfalti ja ei tee nii suurt müra.
                              Mõnel kel raskem jalg või suurem mootor, lendavad anyway naastud iseenesest minema alt :D

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #4125
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                                Naeltest on vaid kiilasjääl mõõduka kiirusega kasu, head lamellrehvid teevad väga hästi talvel oma töö ära, ei kahjusta asfalti ja ei tee nii suurt müra.
                                Mõnel kel raskem jalg või suurem mootor, lendavad anyway naastud iseenesest minema alt :D
                                Vaidleks vastu. Isegi, kui talvel harva kõrvalmaanteid pidi sõidad, sellegipoolest on väga tihti ka linna vahel ja selle ümbruses teed nii v**us ja libedad. Imo naastrehviga hoiab palju paremini teel, et neid eelistada lamellrehvidele.

                                Comment

                                Working...