Ehk ajab autojuhte segadusse see, et varasemalt võis naeltega talverehve autode velgedel kasutama hakata oktoobri algusest. Tänavu aga alates 15. oktoobrist.
Naeltest on vaid kiilasjääl mõõduka kiirusega kasu, head lamellrehvid teevad väga hästi talvel oma töö ära, ei kahjusta asfalti ja ei tee nii suurt müra.
Mõnel kel raskem jalg või suurem mootor, lendavad anyway naastud iseenesest minema alt :D
Naeltest on vaid kiilasjääl mõõduka kiirusega kasu, head lamellrehvid teevad väga hästi talvel oma töö ära, ei kahjusta asfalti ja ei tee nii suurt müra.
Mõnel kel raskem jalg või suurem mootor, lendavad anyway naastud iseenesest minema alt :D
Vaidleks vastu. Isegi, kui talvel harva kõrvalmaanteid pidi sõidad, sellegipoolest on väga tihti ka linna vahel ja selle ümbruses teed nii v**us ja libedad. Imo naastrehviga hoiab palju paremini teel, et neid eelistada lamellrehvidele.
Comment