Blogi: Leits - Egotrippija! [100NL FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #1651
    Re: Leits - elu on lill

    Algselt postitas leits
    tra seal pole sittagi teha .. ma tahaks hotelli ääres basseini ääres relaxida, mustasid naisi vahtida nind margaritasid juua :D
    wtf ;D

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #1652
      Re: Leits - elu on lill

      ROFL :D :D :D

      Comment

      • ErikT
        Julm Donk
        • Mar 2009
        • 50

        #1653
        Re: Leits - elu on lill

        Türgi on tore koht,käisin isegi seal nädala.
        Ainult et jama on see et seal hotelli basseini juures kus meie olime,polnud ilusaid neegrer naisi.
        Ainult kenad turistid mujalt ja koledad banaani lõustaga türgi naised.
        Aga vesi oli 32 kraadi ja õhk 41 kraadi.Meil oli muidugi bassein 50m hotellist.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #1654
          Re: Leits - elu on lill

          tean ise tyrgi elu hästi, olen 3x juba käinud .. ja vittu, enam ma kalale ei lähe. türa öö õtsa külmetamist .. ja tasuks 300g latikas ja 400g turb .. imege saua

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #1655
            Re: Leits - elu on lill

            Kreeka>Türgi. Kui puhkusele tahad minna, siis ütlen, et Kreeka on 99x parem kui Türgi. Inimesed on sõbralikumad, loodus puhtam, vesi puhtam, vähem turiste jne(kui Kreeta saar vbolla välja jätta). Türgi jättis võrreldes Kreekaga tõesti üsna mageda mulje. Kreeka nats kallim ka vbolla, aga kokkuvõttes tuleks parem. good luck pokkeri ja reisidega.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1656
              Re: Leits - elu on lill

              rhodosele ka ie viidsi minna, tyrgis olles sai seal laevaga käidud . teh urgas ,, mõttes on veel sloveenia (kus olen korra käind) ja horvaatia ... smauti bulgaaria (olen ka käind, jättid v2ga pro mulje .. so cheap on ka kõik)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1657
                Re: Leits - elu on lill

                See kuu olen hullem kasumi pro. hetkel seisuga 40$ teenitud (y) (y) .. nl50 tõmbas obv doomswitchi .. hetkel ka 300 kätt ja -125 .. sain -25 peale tagasi ronitud ja pean hetkel minema... ehk saan lõpuks sellle kuu runnima ka normaalselt mingi hetk ... +1000 võiks ju ikka lõpuks kuus kokku saada ... ilmselt varsti l2hen tagasi nl50 yritama.. tahaks ka suuri rahasid teenima hkata ja ASAP nl100 olla :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1658
                  Re: Leits - elu on lill

                  tere tulemast tagasi downswing..tra kui mu käed lõpus kord pidama hakkavad sõidan ma nahhui kogu sellest nl25st yle.. tr ahetkel ongi kas cooler v bad beat .. muud k2tt olemas ei ole

                  jõhker hiiter



                  fishid mängivad ka mu üle :(

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  MP1 ($27.65)
                  MP2 ($12)
                  Hero (CO) ($81.50)
                  Button ($32.75)
                  SB ($50.70)
                  BB ($28.20)
                  UTG ($20)

                  Preflop: Hero is CO with Q, Q
                  UTG calls $0.25, 2 folds, Hero bets $1.25, 3 folds, UTG calls $1

                  Flop: ($2.85) 2, 6, 10 (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $2.25, UTG calls $2.25

                  Turn: ($7.35) 7 (2 players)
                  UTG checks, Hero bets $6, UTG calls $6

                  River: ($19.35) 7 (2 players)
                  UTG bets $5.25, Hero raises to $11, UTG calls $5.25 (All-In)

                  Total pot: $40.35 | Rake: $1.95

                  Results:
                  UTG had A, A (two pair, Aces and sevens).
                  Hero had Q, Q (two pair, Queens and sevens).
                  Outcome: UTG won $38.40

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #1659
                    Re: Leits - elu on lill

                    Algselt postitas leits




                    fishid mängivad ka mu üle :(

                    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    MP1 ($27.65)
                    MP2 ($12)
                    Hero (CO) ($81.50)
                    Button ($32.75)
                    SB ($50.70)
                    BB ($28.20)
                    UTG ($20)

                    Preflop: Hero is CO with Q, Q
                    UTG calls $0.25, 2 folds, Hero bets $1.25, 3 folds, UTG calls $1

                    Flop: ($2.85) 2, 6, 10 (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $2.25, UTG calls $2.25

                    Turn: ($7.35) 7 (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $6, UTG calls $6

                    River: ($19.35) 7 (2 players)
                    UTG bets $5.25, Hero raises to $11, UTG calls $5.25 (All-In)

                    Total pot: $40.35 | Rake: $1.95

                    Results:
                    UTG had A, A (two pair, Aces and sevens).
                    Hero had Q, Q (two pair, Queens and sevens).
                    Outcome: UTG won $38.40
                    See on ju nii tavaline starsis. On 2 laadi vennad. Ühed on need kes slowplayivad AA, KK ja QQ ning teised on dongid, kes lähevad w nothing bustoks. ;D

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1660
                      Re: Leits - elu on lill

                      Nonii .. vahepeal muud juttu ka peale pokkeri. Tuleval nädalal vuta-vuta tallinna uuesti, kuna kettad again kõverad .. naiss ... õnneks garantii, seega suht pohhui .. kui seal korda ei saada lähen järgmisse pleici või siis üldse UM'i .. vaatab, lõpuks peab need pidama saama, ei ole normaalne 4000km sõita ja jälle kettad kõverad, seda jumala standard kiirustel 100km/h jms .. kui ma kuskil saksamaal elaks ja mingi 210km/h pealt nulli pidurdaks et siis oleks jama, kuigi nad peaksid ka seal ideaalselt pidama, seega ilmselt on viga kuskil mujall.

                      täna k2isin yle 1.5 kuu jälle ujumas .. 2km tuli ikka KAAAAAAni raskelt :D on tunda, et vahepeal pole ujutud. aga noh 56 minutit ja 2km .. jäin rahule esimese korra kohta, ilmselt homme on kõik kohad valusad äs hell ...


                      krr kolmapäeval tahaks brasiila mängu vaatama minna, aga ei viidsi üksi minna (istuda st), keegi pole minemas, kellel piletit pole veel ostetud, saaks kokku vütta vms? (kui pileteid üldse on veel ) :D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1661
                        Re: Leits - elu on lill

                        Ma olne brassi mängul kohal, võid mu sülle istuda.

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #1662
                          Re: Leits - elu on lill

                          Algselt postitas ranka
                          Ma olne brassi mängul kohal, võid mu sülle istuda.
                          Lol. ;D ;D ;D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1663
                            Re: Leits - elu on lill

                            tegin extreme satikat ...

                            kaks küsimust käte kohta ..

                            PokerStars No-Limit Hold'em, 27 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            UTG+1 (t2315)
                            MP1 (t5550)
                            MP2 (t1835)
                            MP3 (t2740)
                            CO (t1543)
                            Button (t3090)
                            Hero (SB) (t1830)
                            BB (t942)
                            UTG (t4645)

                            Hero's M: 3.05

                            Preflop: Hero is SB with 8, 10
                            7 folds, Hero bets t1805 (All-In), BB calls t667 (All-In)

                            Flop: (t2059) 2, J, Q (2 players, 2 all-in)

                            Turn: (t2059) K (2 players, 2 all-in)

                            River: (t2059) 2 (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: t2059

                            Results:
                            Hero had 8, 10 (one pair, twos).
                            BB had K, K (full house, Kings over twos).
                            Outcome: BB won t2059


                            see on ok shove?


                            PokerStars No-Limit Hold'em, 27 Tournament, 125/250 Blinds 25 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            MP3 (t1790)
                            CO (t6450)
                            Button (t1310)
                            SB (t6555)
                            BB (t1088)
                            UTG (t1185)
                            Hero (UTG+1) (t763)
                            MP1 (t1809)
                            MP2 (t3870)

                            Hero's M: 1.27

                            Preflop: Hero is UTG+1 with Q, K
                            1 fold, Hero bets t738 (All-In), MP1 raises to t1784 (All-In), 6 folds

                            Flop: (t2076) 9, 3, J (2 players, 2 all-in)

                            Turn: (t2076) 8 (2 players, 2 all-in)

                            River: (t2076) 5 (2 players, 2 all-in)

                            Total pot: t2076

                            Results:
                            Hero had Q, K (high card, King).
                            MP1 had 4, A (high card, Ace).
                            Outcome: MP1 won t2076


                            siin pole midgai teha ..

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1664
                              Re: Leits - elu on lill

                              huvitav kas see bad run kunagi lõppeb ka? 4k käe jooksul 5x kk vs aa
                              3 seti kr2kiti runner runner reaga ..

                              seekuu siis 30k kätt ja 26 kk vs aa .. ja mitte yhtegi pole vüitnud ja küik pf ai ... haige haige ... palju õnne teistele hiiteri poistele

                              jätkame

                              KK vs AK
                              AA vs KK
                              QQ vs AK



                              9bi below ev .. standard


                              see kuu mingi ma ei tea m ingi 20bi+ alla ev .. kegei võiks endale selle mu fuckign doomswitchi saada

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #1665
                                Re: Leits - elu on lill

                                Algselt postitas leits
                                huvitav kas see bad run kunagi lõppeb ka? 4k käe jooksul 5x kk vs aa
                                3 seti kr2kiti runner runner reaga ..

                                seekuu siis 30k kätt ja 26 kk vs aa .. ja mitte yhtegi pole vüitnud ja küik pf ai ... haige haige ... palju õnne teistele hiiteri poistele
                                30K kätt 117KK üldse, iga ~4,5s kord oled siis AA otsa jooksnud. Kui sul KK fr-s,siis 1l juhul 27st on teistel AA.


                                1l juhul 4,5st ja ühel juhul 27st on suur vahe, saada starsi kiri...

                                See on liiga freaki kõrvalekaldus normaaljaotusest btw....

                                Comment

                                Working...