Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5296
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Sa ainult ühe korra teinud ju. Ma ei saanud kontole ligi tookord,jumal teab mis meiliga mul oli tehtud veel see konto ja 2 step oli mul pandud ja andsin alla suht kiirelt.
    Tulevikus kindlasti teen veel, see kuu on selle ajaga veidi kehvasti.

    NV hakkab puhkus ja olen Riias puhkamas/turniiril, siis KOT otsa ja kohe peale seda Pärnu puhkama.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5297
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Tulevikus kindlasti teen veel, see kuu on selle ajaga veidi kehvasti.

      NV hakkab puhkus ja olen Riias puhkamas/turniiril, siis KOT otsa ja kohe peale seda Pärnu puhkama.
      Sa peaks järgmise puhkuse planeerima kuskile dubaisse vms,et saaksid päriselt ka puhata ??

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #5298
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Sinusugune kuulsus ei peaks oma puhkuseplaane avalikult jagama. Mõni bustogrinderist salalugeja tuleb teeb su korteri tühjaks sel ajal.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5299
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          Sinusugune kuulsus ei peaks oma puhkuseplaane avalikult jagama. Mõni bustogrinderist salalugeja tuleb teeb su korteri tühjaks sel ajal.
          Millest ? Palju need Aegaon kellad ja calvini pusad net väärtuselt on ? ???????‍♀️

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5300
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            Sinusugune kuulsus ei peaks oma puhkuseplaane avalikult jagama. Mõni bustogrinderist salalugeja tuleb teeb su korteri tühjaks sel ajal.
            Kõige rohkem fännab mind Google spider bot

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Millest ? Palju need Aegaon kellad ja calvini pusad net väärtuselt on ? ???????‍♀️
            Panen kõik käe peale, bussi pilet läheb kallimaks kui saak.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5301
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Tegin prooviks sessionist video, ei tea kas viitsiksin üldse seletada ka mis ma teen, hetkel igatahes ilma micrita.

              Tegelikult see video tegemise protsess polekski nii raske, keeruliseks teeb kodus tausta lärm

              Mõnus taustamuss oleks vist parem(kui ise ei taha rääkida) ,kui selle gg AI kuulamine

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5302
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Mõnus taustamuss oleks vist parem(kui ise ei taha rääkida) ,kui selle gg AI kuulamine
                Ma arvan ma tulevikus teen play and explain, tahtsin lihtsalt näha milline see protsess on salvestamise ja uploadimisega. Raske lihtsalt leida sellist vaikset tundi kus naine koeraga ei räägiks ja üle korteri lapsega juttu ei aja.

                Though teil oleks äkki huvitav kuulata kuidas lapsel oli kodutööd tegemata või koer kassilt peksa saab.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5303
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Ma arvan ma tulevikus teen play and explain, tahtsin lihtsalt näha milline see protsess on salvestamise ja uploadimisega. Raske lihtsalt leida sellist vaikset tundi kus naine koeraga ei räägiks ja üle korteri lapsega juttu ei aja.

                  Though teil oleks äkki huvitav kuulata kuidas lapsel oli kodutööd tegemata või koer kassilt peksa saab.
                  Setup juba parem kui equadoril though. Pastilaa aastast minemu**i videod flashbackivad. Ranka, mingeid vanu pakette 10x odavama hinnaga lahti ei saaks teha?(nagu tupic ütleks,need aegunud-kollane maxima -75% peaks peal olema). Meelelahutuslikel eesmärkidel vaataks küll vanu eestlaste asju.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #5304
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Ma läksingi eelmsiest kaaslasest lahku, osaliselt ka pokker põhjuseks.Ta oli keskastmejuht. Nägi pokerit mõttetu gamblimisena. Pole nagus selline parketikõlbulik. Oleks ikka kõva ministeeriumi võll 8kilose palgaga vots ee oleks elu! Et pokker madal,samas tarbis sealt saadavaid hüvesi mõnuga-ehk siis selline silmakirjalik suhtumine. Nüüd grindida ikka väga mõnus. E pea kuskil midagi põhjendama, ega aru andma

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #5305
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Ma läksingi eelmsiest kaaslasest lahku, osaliselt ka pokker põhjuseks.Ta oli keskastmejuht. Nägi pokerit mõttetu gamblimisena. Pole nagus selline parketikõlbulik. Oleks ikka kõva ministeeriumi võll 8kilose palgaga vots ee oleks elu! Et pokker madal,samas tarbis sealt saadavaid hüvesi mõnuga-ehk siis selline silmakirjalik suhtumine. Nüüd grindida ikka väga mõnus. E pea kuskil midagi põhjendama, ega aru andma
                      Millega üldse siis ära võlusid keskastme juhi algselt ? ?? ma ei oska naise ajusse näha ,aga kui minu tibulinnust pokkerimängijal kaasuvaid haiguseid küljes pole(alkohol,skillimängud),eelistaks all day elukutselist pokkerimängijat ministeeriumi võllile ,kes rautab noori naiskasi iga väljasõit/konverents jne.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #5306
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Setup juba parem kui equadoril though. Pastilaa aastast minemu**i videod flashbackivad. Ranka, mingeid vanu pakette 10x odavama hinnaga lahti ei saaks teha?(nagu tupic ütleks,need aegunud-kollane maxima -75% peaks peal olema). Meelelahutuslikel eesmärkidel vaataks küll vanu eestlaste asju.
                        Oota kuniks ma oma 7 eurose mikri sisse lükkan.

                        Aga youtube video tegemine on küll lihtne, OBSis ei muutnud mingeid settinguid, lihtsalt clickisin mic off ja record. Ja kui üks asi mulle üldse meeldib siis need on lihtsad asjad.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5307
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Ma läksingi eelmsiest kaaslasest lahku, osaliselt ka pokker põhjuseks.Ta oli keskastmejuht. Nägi pokerit mõttetu gamblimisena. Pole nagus selline parketikõlbulik. Oleks ikka kõva ministeeriumi võll 8kilose palgaga vots ee oleks elu! Et pokker madal,samas tarbis sealt saadavaid hüvesi mõnuga-ehk siis selline silmakirjalik suhtumine. Nüüd grindida ikka väga mõnus. E pea kuskil midagi põhjendama, ega aru andma
                          Mind on ära tüüdanud need pidevad nõudmised, anna sitaks aega, anna raha ka veel, siis peab hea korter olema., hea auto, heas vormis, normaalne kutt. Nagu mees peab üksinduses läbi depressiooni ehitama 10-20a endale rahalist väärtust et üldse keegi leida

                          Ja siis naine nagu pakub veidi silmarõõmu ja hakkab lajatama et miks me rohkem väljas ei käi, miks sul rohkem raha pole, miks sul autot pole, sa koguaeg oled seal pokkeris jne jne

                          Õnneks endal pole nii hull seis, aga on olnud
                          Last edited by Kakahirmutis; 14.10.24, 20:32.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5308
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Mind on ära tüüdanud need pidevad nõudmised, anna sitaks aega, anna raha ka veel, siis peab hea korter olema., hea auto, heas vormis, normaalne kutt. Nagu mees peab üksinduses läbi depressiooni ehitama 10-20a endale rahalist väärtust et üldse keegi leida

                            Ja siis naine nagu pakub veidi silmarõõmu ja hakkab lajatama et miks me rohkem väljas ei käi, miks sul rohkem raha pole, miks sul autot pole, sa koguaeg oled seal pokkeris jne jne

                            Õnneks endal pole nii hull seis, aga on olnud
                            Liiga palju mehi lõpetab enne korgi otsas (kui veab siis lahutus/lahkuminek enne). Me kannatlik tõug,enne ei muuda miskit ,kui puccis juba ajus. Inb4 shoppad soodukaga nööri bauhofist.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5309
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Millest ? Palju need Aegaon kellad ja calvini pusad net väärtuselt on ? ???????‍♀️
                              Unustasid tutika HP läppari.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5310
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Setup juba parem kui equadoril though. Pastilaa aastast minemu**i videod flashbackivad. Ranka, mingeid vanu pakette 10x odavama hinnaga lahti ei saaks teha?(nagu tupic ütleks,need aegunud-kollane maxima -75% peaks peal olema). Meelelahutuslikel eesmärkidel vaataks küll vanu eestlaste asju.
                                Saaksin, aga põhimõtteliselt ei tee, sest need ei kuulu minule.

                                Kuid lühinäidiseid ju netis suisa tasuta olemas (viimases videos PokerStarsi layout on nuts https://www.youtube.com/watch?v=RBAO4cWLaGo ja nostalgia pauk?)









                                Comment

                                Working...