Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #5251
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Kinkisin Laasile oma KTO peenise tabeli, ma arvan nüüd ta võidab ära ka.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5252
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Kinkisin Laasile oma KTO peenise tabeli, ma arvan nüüd ta võidab ära ka.
      Kingi mürkale ka see tabel.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #5253
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Kingi mürkale ka see tabel.
        Ajasin mürkaga ka juttu ning saatsin kristjanile ühe pulli viinaga lauda

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #5254
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Ajasin mürkaga ka juttu ning saatsin kristjanile ühe pulli viinaga lauda
          Krt see ikka õige kommuuni turka .

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #5255
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Tõmbasin ühe purjus all ini KTs, sain J2s calli ja hold, next sama vennaga K9s vs 66, floppasin gutshot, mast ja üle kaardid ja river hit, 15k to 60k 1 min.

            Väga purjus juba

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #5256
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Tõmbasin ühe purjus all ini KTs, sain J2s calli ja hold, next sama vennaga K9s vs 66, floppasin gutshot, mast ja üle kaardid ja river hit, 15k to 60k 1 min.

              Väga purjus juba
              Mitu õlut ,mitu red bull viinaga(või juba on viin red bulliga hoopis?) sisse täna läinud?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5257
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Kingi mürkale ka see tabel.
                Türa ma südamest naersin :D

                E: Mürka telelauas muidugi

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #5258
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Langesin turnalt välja , ATs lükkasin Ivari beti peale sisse ja tagant tuli AKo.

                  Pelan veidi cashi.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #5259
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    issand tulin late reg sisse, sain 10bb... ja sian ühe käe mängida KJ vs AA....see on flipfest!

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5260
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Ma pelasin cashi ja ausalt õeldes bluffisin lolliks, näitasin enamus käsi T3o, 72o ja +300€(mingi 30€ jagasin tipiks)

                      Et kui need ~10 red bulli viinaga ja turna maha arvata siis 100€ profit.


                      Olen jõudnud eeldusele et ma ei tahaks kunagi ise enda vastu mängida, ma mingi value bertisin 99867 boardi 72o Olopi vastu ja sain mucki käest calli :D

                      Üle üldse olid mul päris unreal käed, keerasin päris jõhkralt asju bluffiks.

                      Ala T9 3betin straddled ja raise lauas, panen 75€, 300-600€ deep, flopp 224 vms perfecto, panen 55€ ja foldivad, lihtne 160€.

                      Laas tuli lauda ja ei teadnud kuidas ma mängind olen, ta alustas ikka gamblides. Ma mingi ison reda 72o, flopp Q85, ma cbet ta call.
                      Turn 8 ma panen veel, ta fold ja viskan 72o lauda, ma tegin seda ainult sellepärast et ta arvab et ma nitin neid mänge sest ma olen micro grinder.
                      Last edited by Kakahirmutis; 13.10.24, 00:11.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5261
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Ma pelasin cashi ja ausalt õeldes bluffisin lolliks, näitasin enamus käsi T3o, 72o ja +300€(mingi 30€ jagasin tipiks)

                        Et kui need ~10 red bulli viinaga ja turna maha arvata siis 100€ profit.


                        Olen jõudnud eeldusele et ma ei tahaks kunagi ise enda vastu mängida, ma mingi value bertisin 99867 boardi 72o Olopi vastu ja sain mucki käest calli :D

                        Üle üldse olid mul päris unreal käed, keerasin päris jõhkralt asju bluffiks.

                        Ala T9 3betin straddled ja raise lauas, panen 75€, 300-600€ deep, flopp 224 vms perfecto, panen 55€ ja foldivad, lihtne 160€.

                        Laas tuli lauda ja ei teadnud kuidas ma mängind olen, ta alustas ikka gamblides. Ma mingi ison reda 72o, flopp Q85, ma cbet ta call.
                        Turn 8 ma panen veel, ta fold ja viskan 72o lauda, ma tegin seda ainult sellepärast et ta arvab et ma nitin neid mänge sest ma olen micro grinder.
                        Mind oleks vist elustatud ka südameseiskumise tagajärjel, sellise koguse redbullide peale.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5262
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Mind oleks vist elustatud ka südameseiskumise tagajärjel, sellise koguse redbullide peale.
                          Kui sa mu peavalu aint tunneks...

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5263
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Kui sa mu peavalu aint tunneks...
                            Hea ,et ainult peavalu. Chesteris pidi reaalne oht olema,et pärast on pärasool ka valus,kui misclickid vetsuuksega.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5264
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Hea ,et ainult peavalu. Chesteris pidi reaalne oht olema,et pärast on pärasool ka valus,kui misclickid vetsuuksega.
                              Ma cashis põhimõtteliselt kohe võitsin 5 potti järjest ja 300€st oli 850€
                              2/2 cash
                              Mingi 95 avan 8€, saan 1 call.

                              Flopp T84, betin ta call
                              Turn 7 ma panen overbeti, ta call
                              River 6, ma ei mäleta kas ma checkisin või bettisin, igatahes ta läks all in.

                              Siis teen mingi 443A6 boardis overbetiga riveri bluffi ivari vastu

                              Mibgi K3s avan, flopp 334, betin, turn 6 vist check check, river 6 ja ma pott või overbet, igatahes sain calli herlilt ja tal jäi 30€ alles, ju oli suur pott

                              Siis ATs herlil 30bb lükkab sisse AJ ja hitin T

                              Jõrjestikused käed nagu :D
                              Last edited by Kakahirmutis; 13.10.24, 08:00.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5265
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Ivari vastu ma ise omaks palju rohkem give up-e,kui gto tahaks .... samas valuebetiks palju laiemalt ,kui gto tahaks. Overbettimine vs pot vs 3/4 ivari vastu tundub nagu kõik täidaks ühte eesmärki,licc viimase kahega kaotaks vähem. Kes ise temaga laivis mänginud teab ise vast paremini muidugi,mul licc selective memory mõnedest kätest mida näinud

                                Comment

                                Working...