Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5446
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Panin taustale aga ei keeranud OBSist maha volüümi
    Siis vist jah jamps majas, sest nad nüüd kõik ühes helifailis.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #5447
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Siis vist jah jamps majas, sest nad nüüd kõik ühes helifailis.
      Kahju, vinge sess oli ja seletasin ok-lt läbi mis ma teen ja miks. Ja uut tehes tuli maintanance kiri kohe ette :D

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #5448
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Kahju, vinge sess oli ja seletasin ok-lt läbi mis ma teen ja miks. Ja uut tehes tuli maintanance kiri kohe ette :D
        Ja lõpuks jõuab naine koju ?ei saa 3ndat bulletitki lasta

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5449
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kahju, vinge sess oli ja seletasin ok-lt läbi mis ma teen ja miks. Ja uut tehes tuli maintanance kiri kohe ette :D
          mhmh, eks ma usun ? mul üks sõber oli selline, et alati kui kedagi teist peol ei olnud, siis oma jutu järgi sai jubedalt naisi, kuid iga kord, kui ta meiega koos peol oli, oli kõige vaiksem vend üldse, kes ei saanud ühtegi naist mitte kunagi.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #5450
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            mhmh, eks ma usun ? mul üks sõber oli selline, et alati kui kedagi teist peol ei olnud, siis oma jutu järgi sai jubedalt naisi, kuid iga kord, kui ta meiega koos peol oli, oli kõige vaiksem vend üldse, kes ei saanud ühtegi naist mitte kunagi.
            Läbi selle lühikese ajaloo mis ma siin veetnud,sul ikka pagana paljus sõpru. Mul pole sõpru. Kuidas saada nii palju sõpru nagu sul????‍??‍??‍?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5451
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Läbi selle lühikese ajaloo mis ma siin veetnud,sul ikka pagana paljus sõpru. Mul pole sõpru. Kuidas saada nii palju sõpru nagu sul????‍??‍??‍?
              Ütleme nii, et on natuke elatud ka. Iseasi, kas kõiki neid sõpradeks saab nimetada, kuid teda küll (ta muideks ka foorumikasutaja) :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #5452
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Niipalju täpsustan, et "elatud all" pean silmas seda, et üht-teist on tehtud ja parimad seiklused just ikka pitsi taga tulnud. Umbes nagu tehnik, kellel tundub ka olevat lõppematu arv jutte, sest kolooritsus ongi tulnud väga laiast "rändest", kasvõi Kagu 5 piirkonnas:D

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #5453
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Mul kunagi oli üks pokkerisõber . Igast pulli sai tehtud . Tegi supernova ära ,kutsus statoili tähistama kabanosserite saatel- kell 4 hommikul (tegi välja btw,vot see sõber) . Aga aastad möödusid ning arukad vestlused asendas see krüptojutt. Ütlen ausalt väga kiirelt viskas see krüptojutt siibrisse ära ja vajus see sõprus ära. Täpsustan igaksjuhuks,et tegemist pole HCC-ga .

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5454
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Mul kunagi oli üks pokkerisõber . Igast pulli sai tehtud . Tegi supernova ära ,kutsus statoili tähistama kabanosserite saatel- kell 4 hommikul (tegi välja btw,vot see sõber) . Aga aastad möödusid ning arukad vestlused asendas see krüptojutt. Ütlen ausalt väga kiirelt viskas see krüptojutt siibrisse ära ja vajus see sõprus ära. Täpsustan igaksjuhuks,et tegemist pole HCC-ga .
                    Oh, see krüpto. Ma siiani kuulen, et kui loll ma olen. Mitte enam igapäevaselt, sest väsisin vastamast ja nemad väsisid meelde tuletamast. Eriti, kui toimus mingi altis suurem langus ja jäi korraks peaaegu kõigest ilma.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5455
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Kui ma ühe 500se kinni panen siis võin tervele foorumile kabanossid välja teha

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5456
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Kui ma ühe 500se kinni panen siis võin tervele foorumile kabanossid välja teha
                        Ei tea kas bingbot spiderid tahavad ka

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5457
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Ei tea kas bingbot spiderid tahavad ka
                          Nad mu kõige suuremad fännid, neile teen topelt

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #5458
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ei tea kas bingbot spiderid tahavad ka
                            Bingbotid, need talub ära, kuid kui ma ainult .htaccessis (fail, mis kontrollib liiklust) IPd tagasi 'revokeks', siis rekordid olid üle 3000+ kasutaja (praegu 652). Amazoni poisid.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #5459
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Ah mõtlesin et uploadin ilma helita üldse, Ranka sugusele on äkki huvitav vaadata ja kaasa mõelda miks ma seal midagi teen.




                              Järgmine kord teen paremini ausalt :D

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #5460
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Ah mõtlesin et uploadin ilma helita üldse, Ranka sugusele on äkki huvitav vaadata ja kaasa mõelda miks ma seal midagi teen.




                                Järgmine kord teen paremini ausalt :D
                                Niisama küsin,miks sa fr-le truuks jäänud oled kõigi nende aastatega ? 6max ei paelu ?fr tundus siuke formaat ,mis oligi 0.02 winratega vendade rakeback grind 24l laual. 6l laual võiks teoorias olla ju 6max eelistatum variant . Ma pillun neid kommentaare kõhutuule pealt,kuna ei väsi kordamast,et ma cashikauge isiksus

                                Comment

                                Working...