Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #4546
    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    https://gyazo.com/af0682c43733b0703469026257465206

    Kui ma poleks pulmas ,oleks ma tlns täna kakaga koroonat kokku löömas ,hea et satikaid ei mänginud ja naine meenutas täpset kuupäeva.
    Koroona kakaga? Ma omal ajal jõin koronni ikka laimiga, kuid ajad vist muutunud. Tundub päris sitt maitse.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #4547
      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

      See turniir käsi vist ei anta millega võita saaks, ~20bbja 2x alla keskmise

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4548
        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

        Võitsin 8bb ATo vs 77 flipi, peaaegu keskmine

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #4549
          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

          10bb shippisin T9s ja AJo vastu ei tulnud

          Nüüd peab mõtlema kas ma viitsin NV 300€ chesterfieldi mängida või mitte.
          Last edited by Kakahirmutis; 07.09.24, 19:13.

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #4550
            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

            See cashi käsi seletab väga hästi ära kuidas eilne WinTV käis.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #4551
              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

              Päris solid downswing on käimas viimased 2 nädalat :



              Kuna rakeback on kõrge siis tegelikkuses kõigest -150€


              Varsti peabki onlyfansi tegema ju
              Last edited by Kakahirmutis; 08.09.24, 15:28.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #4552
                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                46BI? ????

                E: Tegelt vist seda võib võtta kuni 46BI.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #4553
                  Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  46BI? ????
                  Aus oleks öelda kõigest 28 kui deep lauad eksklusiivselt. Mugavaks läinud pärast coolbeti taskuraha.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #4554
                    Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Aus oleks öelda kõigest 28 kui deep lauad eksklusiivselt. Mugavaks läinud pärast coolbeti taskuraha.
                    Jup. Panin just enne editi ka, et pigem võiks öelda, et "kuni". Aga noh rahas jälle neli Rimi 100-eurost kotti lännu.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #4555
                      Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Jup. Panin just enne editi ka, et pigem võiks öelda, et "kuni". Aga noh rahas jälle neli Rimi 100-eurost kotti lännu.
                      Kuule see rakeback ikka võitleb et rimi kotid alles jääksid, homme võtan flipoutilt paarkend + fish värgist ja olengi kõigest -100€

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #4556
                        Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        46BI? ????

                        E: Tegelt vist seda võib võtta kuni 46BI.
                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Aus oleks öelda kõigest 28 kui deep lauad eksklusiivselt. Mugavaks läinud pärast coolbeti taskuraha.
                        Põhimõtteliselt saab seda võtta jah kui 28 BI.

                        Põhjuseid on tegelikult mitu miks selline swing tuli : 20% väsimus, 10% motiveeritus ja 70% bad run

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #4557
                          Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Põhimõtteliselt saab seda võtta jah kui 28 BI.

                          Põhjuseid on tegelikult mitu miks selline swing tuli : 20% väsimus, 10% motiveeritus ja 70% bad run
                          Siis enam ei saa suurte poistega (loe Coolbet Openile) õue mängima, kui kodused asjad jäävad tegemata ja lähevad nii lappama.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #4558
                            Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Siis enam ei saa suurte poistega (loe Coolbet Openile) õue mängima, kui kodused asjad jäävad tegemata ja lähevad nii lappama.
                            Lisaks saabus September ehk tööl ka palju rohkem tegemist.

                            Aga reedel tahaks minna chesterfieldi pelama, vaatab kui palju see nädal ära väsitab, ei teagi kas proovida % müüa veidi kuna tegelt pole ju vahet kas läheb turna peale 200€ või 300€
                            Last edited by Kakahirmutis; 08.09.24, 16:24.

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #4559
                              Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                              Üks 17$ spinn isegi




                              Ja no ei taha kuidagi need satikad minna, nii jääb see KOT küll ära

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #4560
                                Re: Kakahirmutise teekond mikro limiitidest onlyfansini

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Üks 17$ spinn isegi




                                Ja no ei taha kuidagi need satikad minna, nii jääb see KOT küll ära

                                https://gg.gl/rnb0o
                                Mul vist rekord 14 selle myyri challu jooksul mis sündis ka täna päeval.

                                Comment

                                Working...