Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #6046
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Valuet? Pakun, et EMV on aasta-value turniir, sest sa oled ju ise neid graafikuid näinud ???

    Võib ju meeldetuletada sügisese Kings of Tallinna.
    Eestlased:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Soomlased
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Seega väärtuse poole pealt peaks kindlasti EMV-d mängima, kuid kui roll on limiteeritud ja tuleks hakata valima ning live väga meeldib, siis ma ausalt öeldes valiks KOT-i. See festivali meeleolu on hoopis teine.

    Lisaks EMV-l on esikoht siiski piiratud suurusega. Eelmise aasta võitja sai 13 500. Samas sügisine 500-eurose KOT-i võitja €47 560.

    Kokkuvõttes on see valikute küsimus, kui mõjutaks on roll ja ajaline ressurss. Kui pole, siis tuleks muidugi EMV-d mängida.

    Kõige magusam oleks muidugi panna sitakat ja loota, et sealt pileti saab. Siis saaks mõlemat mängida (kui roll piiratud).
    Ma puusalt pakuks et mängiks mõlemad üritused.

    EMV 250€ ja 500€ main, KOT 555€ ja mingi 150-250€ main.

    Kings üldiselt viitsiks ainult 1 turniiri, ala 550€ event äkki, võimalik et lisaks 1 side event ka, main jääb mulle liiga kalliks ja need sitakad on sellistel kellaaegadel et johhaidi, lausa hobimängija vaenulik et jumala eest inimesi mängima ei saaks.


    Kingsi festivali meeleolu kohta ütleks et seda eriti ei ole, liigud punktist A punkti B, lauas kõik on vait, keegi ühtki õlle ei joo ja tase on kõrgem kui mujal. Joogi valik on ka pask.

    Coolbet open/Bratislava oli meeleolu poolelt 5x parem


    Muidu bankroll on mis ta on, 500steks ei ole piisav, enamus siiski maailmaturu fondis raha teenimas.
    Last edited by Kakahirmutis; 21.01.25, 08:08.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6047
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      See igatepidi vaenulik. Vb klassikalisele hobimängijaele see super. Lapsed söödetud/vannitatud-paned magama ära ongi kell ala 8-9. Naist ka ei viitsi vahtida igapäev,lähedki sitakat/toodzi mängima.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6048
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        See igatepidi vaenulik. Vb klassikalisele hobimängijaele see super. Lapsed söödetud/vannitatud-paned magama ära ongi kell ala 8-9. Naist ka ei viitsi vahtida igapäev,lähedki sitakat/toodzi mängima.
        Ei ole reaalne. KOT satikad on nii et freerollid on päeval, siis need 5.50 on kella 19 kanti, 22€+ on siis 21:00 ja siis reaalse ticketi omad mingi kell 21:30-23:00. Unregister ei saa panna, kui võidad 5.50 pileti või alustad 5.50st siis hästi läheb PEAD mängima 22:30 algavat

        (ma täpseid kella aegu ei mäleta, aga enamvähem nii)

        Töö inimesed ei hakka 22:30 alustama viimast turniiri mis kestab mitu h.

        See on nii haige süsteem kui olla saab, kunagi sai ikka unregister panna ja sättida mõni teine õhtu kell 22:00 turniiri mängima. Aga kui ma nüüd jõuan 18:00 koju, võtan mingi 5.50€ turna ette ja pean järjest mängima ala 1ni öösel siis see ei ole ju reaalne. See süsteem lihtsalt tähendab seda, et hobimängijad lihtsalt ei mängi.

        Peab jube elukauge inimene olema et selline süsteem välja mõelda, ilmselgelt need korraldajad ju ise ei mängi, neil pole lubatud. Ehk neil ei ole õrna aimugi mis nad teevad.


        Ma lihtsalt ei mõista miks ei võiks üldse turniirid veidi varem hakata? Toodzi oma võiks olla 19:00(tal vb isiklik elu segab, kes teab)

        Kolmevõistlus võiks vabalt 19:00 alustada, striim ju hakkab 19:00.

        Kas see põhjus ongi, et inimesed käivad tööl ja trennis ja ikka jõuavad kohale? Aga selleks ongi ju late reg.


        Saan nagu aru et sunday millionid ja sunday party algavad hilja (though ei mõista miks pühapäev just) sest pokkeri mängijaid on igast riigist, aga eesti sisestel ei käi välismaalasi.


        Kõige sellega lihtsalt tehakse olukord kus hobimängijaid tuleb vähem ja terves kommuunis ringleb vähem raha, sellest teenivad vähem nii regularid, korraldajad kui ka pokkeri saidid(viimaseid küll ei koti mingi toodzi või kolmevõistluse 20€ reiki, kuid nemadki võivad saada mõne hobimänguri oma saidile mängima muid mänge ka)
        Last edited by Kakahirmutis; 21.01.25, 09:37.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6049
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Ma ühel või teisel kujul pokkeriga seotud olnud 15+a. Ma pole siiani aru saanud,miks pühapäeva õhtu online turkadel(vb ka cashis?)suurim päev. Ägedad laulupeod kestavad ala 6-7hommikul. Kuda see nagu hobimängurite eluga klapib?eriti mitmepäevad evendid?? Vb oligi argument kui USA oli üldises poolis,prg nagu ei taju.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6050
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Ei ole reaalne. KOT satikad on nii et freerollid on päeval, siis need 5.50 on kella 19 kanti, 22€+ on siis 21:00 ja siis reaalse ticketi omad mingi kell 21:30-23:00. Unregister ei saa panna, kui võidad 5.50 pileti või alustad 5.50st siis hästi läheb PEAD mängima 22:30 algavat

            (ma täpseid kella aegu ei mäleta, aga enamvähem nii)

            Töö inimesed ei hakka 22:30 alustama viimast turniiri mis kestab mitu h.

            See on nii haige süsteem kui olla saab, kunagi sai ikka unregister panna ja sättida mõni teine õhtu kell 22:00 turniiri mängima. Aga kui ma nüüd jõuan 18:00 koju, võtan mingi 5.50€ turna ette ja pean järjest mängima ala 1ni öösel siis see ei ole ju reaalne. See süsteem lihtsalt tähendab seda, et hobimängijad lihtsalt ei mängi.

            Peab jube elukauge inimene olema et selline süsteem välja mõelda, ilmselgelt need korraldajad ju ise ei mängi, neil pole lubatud. Ehk neil ei ole õrna aimugi mis nad teevad.


            Ma lihtsalt ei mõista miks ei võiks üldse turniirid veidi varem hakata? Toodzi oma võiks olla 19:00(tal vb isiklik elu segab, kes teab)

            Kolmevõistlus võiks vabalt 19:00 alustada, striim ju hakkab 19:00.

            Kas see põhjus ongi, et inimesed käivad tööl ja trennis ja ikka jõuavad kohale? Aga selleks ongi ju late reg.


            Saan nagu aru et sunday millionid ja sunday party algavad hilja (though ei mõista miks pühapäev just) sest pokkeri mängijaid on igast riigist, aga eesti sisestel ei käi välismaalasi.


            Kõige sellega lihtsalt tehakse olukord kus hobimängijaid tuleb vähem ja terves kommuunis ringleb vähem raha, sellest teenivad vähem nii regularid, korraldajad kui ka pokkeri saidid(viimaseid küll ei koti mingi toodzi või kolmevõistluse 20€ reiki, kuid nemadki võivad saada mõne hobimänguri oma saidile mängima muid mänge ka)
            Ja mina karjun kui kõrbes EstoJuhan...... Ja see kõik käib festivalist-festivalini, päevast-päeva, nädalast-nädalasse, kuust-kuusse ja aastast-aastasse....

            Miks? EstoJuhan vaatab tabelit, vajadusel vajutab CTRL+F, paneb "Search for" lahtrisse otsitava kuupäeva ja "Replace with" õige kuupäeva ja salvestab.

            Veel tõenäolisem on, et ta võtab hoopis tabeli, renameb selle ümber uueks tabeliks ja saadab välja, et selle põhjal tehtaks uued turniirid.

            Töö tehtud, premm saadud. Võib solitaire mängida ja kõrghoones kohvi juua ning naeratavaid selfisid teha.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6051
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ma ühel või teisel kujul pokkeriga seotud olnud 15+a. Ma pole siiani aru saanud,miks pühapäeva õhtu online turkadel(vb ka cashis?)suurim päev. Ägedad laulupeod kestavad ala 6-7hommikul. Kuda see nagu hobimängurite eluga klapib?eriti mitmepäevad evendid?? Vb oligi argument kui USA oli üldises poolis,prg nagu ei taju.
              Lähme veel kaugemale. Miks vaja tuua eraldi välja hobimängur? Oletame, et kõik oleksid elukutselised mängijad, 100% kogu mängijaskonnast.

              Ka sel juhul tundub ju absurdne seda aega venitada nii hiliseks. Eriti, kui tahetakse pakkuda kvaliteetsed kliendituge ja muud taolist, oleks ettevõttel soov enamik mängijaskonnast ära teenindada kliendi - ja tehnilise toe tööaegadel.

              Ja kunagi oligi ainukeseks argumendiks USA, sest neil algasidki turniirid viisakal ajal. Kiire ekraanitõmmise google näitab, et näiteks 2007. aastal algas Sunday Million kell 16.30 Idaranniku aja järgi, mis peaks tähendama, et läänerannikul kell 13.30.

              USA mängijad toona said päeval mängida ja EU ei saa?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6052
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"



                Lisan ka ekraanitõmmise.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6053
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Samas meil pole ligipääsu ka andmetele. Äkki kõik pedantse tõpsusega andmetöötlusesg välja tulnud,millal on parim aeg jooksutada asju.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6054
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Samas meil pole ligipääsu ka andmetele. Äkki kõik pedantse tõpsusega andmetöötlusesg välja tulnud,millal on parim aeg jooksutada asju.
                    Me võime ju argumenteerida mingi Ladina-Ameerika riikide kohta, kuid KOT sitakatele see ikkagist ei kehtiks.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #6055
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Me võime ju argumenteerida mingi Ladina-Ameerika riikide kohta, kuid KOT sitakatele see ikkagist ei kehtiks.
                      Kui overlaysi pole,siis exelis kõik jokk ja preemia välja teenitud.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6056
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Pean ikka harjutama seda holdimist

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6057
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Pean ikka harjutama seda holdimist

                          Ah see väike striimeri turkal holdimine. Kui põit enam ei holdi,siis sitasti

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #6058
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ah see väike striimeri turkal holdimine. Kui põit enam ei holdi,siis sitasti
                            Tegelikult on kõik väga hästi, olingi normis une võlas

                            Comment

                            • Kakahirmutis
                              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                              • Oct 2010
                              • 7079

                              #6059
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Valikus kas 1 a le coq või 2 sakut :

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6060
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                                Valikus kas 1 a le coq või 2 sakut :

                                omahat lähed mängima ?

                                Comment

                                Working...