Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Lähen vaatan Vilniuses selle olybeti turniiri seeria üle, ilmselt ainult ühe turniiri teengi ja väike cashi võimalus ka kui viitsimist on

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Aprill +290€, väheke telefonis toksinud aga mitte midagi erilist.

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Märtsis mängisin vähe ja isu eriti ei ole, miski -300€ jäin. Ilma pokkerita päris chill olla muidu

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Veebruaris mängisin vähe ja tulemuseks

    +642€


    Hetkel ei viitsi käsi ka downloadida ja PT4 sisse toksida, ei ole nagu üldse pokkeri isu veel tagasi tulnud.

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Lühikesest streami pausist sai permanentne?
    Ei viitsi mitte kuidagi kodus laudu ette võtta...

    Leave a comment:


  • Söönlusikast
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Lühikesest streami pausist sai permanentne?
    Ranka vedas tik tokki kaasa vist.

    Leave a comment:


  • donkament
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Lühikesest streami pausist sai permanentne?

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Mul hetkel väike pokkeri väsimus, aeg ajalt midagi toksin aga no kuidagi ei viitsi, sellega seoses teen striimist ka pausi ning esialgu nädala ja vaatab kuidas järgmine nädal on.

    Ei viitsi end kuidagi üle tunni korraga grindima sundida, kuigi kuu on hetkel miski +800 juba.

    Äkki lähen üldse mingi päev kaen foxdeni üle või ootan live pokkeriga selle winTV ära kuu lõpus.

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Väike bankrolli süst

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Üks mure teise otsa, jäi üks töötaja haigeks ning täna passin kauem tööl ja jääb jälle striim vahele

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Käisin täna verd andmas ja jätan striimi vahele. N kell 18:30 teen!

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Hea kui veel antakse neid :

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Jaanuari kokkuvõte :

    Cash läks väga raskelt ning jäi +570€, ei ole väga rahul, jooksin üpris nigelalt ning keegi foldis JP käe ka, hetkel olen pea 300k kätt ilma mingisuguse jackpoti käeta kuigi peaks tulema ~ iga 90k käe tagant, aastavahetus flipil jäin bubblesse, ehk 12 päeva flipoute ei realiseerinud ühekski euroks For fun hakkasin counterit uuendama ühes foorumi postis et mitu korda ma jooksen KK vs AA ja mitu korda ma jooksen AA vs KK, lõpuks jäi seis 29x KK vs AA ja 8x AA vs KK, kõigist neist 37 käest võitsin 7tk (omajagu splitte ka), lisaks suutsin 90k käega mängida AK miinusesse, ei mäletaks et seda juhutunud on. Aga see selleks, omajagu oli punte ka, vabalt oleks võinud 10 BI paremas seisus olla, aga õpime ja areneme, sita jooksu taha peitu ei hakka pugema.

    Turniirid : Optibetis võitsin miski 100€ kanti ning winTV kaotasin 100€ ehk breakeven.

    Total +570€

    Sidequestina aga on rulett normis hiiteris, detsembris korra mängisin 50€st 500€ peale ja nüüd mängisin 25€st 400€ peale, kuna ma selline igavuse gambler kes äkki paar x aastas proovib 50€ üles runnida siis see aasta miinusesse pole sellega võimalik jäädagi enam.


    Panen siia alla graphi ka, Veebruaris peaks veidi rohkem aega tekkima ning mingi hetk võtan uuesti gtowizardi subi ka.




    Väike edit , olin eile lauad kinni pannes veel JP lauas olnud ehk kuu kasum tõusis veidi

    Last edited by Kakahirmutis; 01.02.26, 18:27.

    Leave a comment:


  • Kakahirmutis
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Bench on siis rinnal surumine? Ja küki puhul on see, kui sa ikka väga lõhkuma hakkad treeningul, siis võib mõnusaid vigastusi või ületreenitust saada.

    Nooruses ka uljana ükskord lõhkusin kükkidega üle. Päeva lõpuks polnud midagi, kui järgmisel päeval olid niiöelda täiesti puujalad. Kõndida kuidagi suutsin, jooksmine oli nädalake välistatud.
    Jõutrenni eesmärk ongi lihaseid lõhkuda et nsd paranedes tugevamaks ja suuremaks saaks. Mul jääb iga kehaosal 3-4 puhkepäeva trennide vahele, kõvasti aitab ka külmavann ja saun, kahjuks on aga jaanuaris nii palju tegemist olnud et seda kõige tähtsamat osa, und on väheks jäänud

    Ma vahetan suured raskused kergematega ja teen rohkem korduseid, see peaks vigastuse ohtu just vähendama

    Eile sain rinnalt 70kg 10 tõstet, veidi vähe... Novembris andis õlg tunda, detsembris käisin vähem trennis ja jaanuaris palju tööd olnud, aga ongi vaja ennast kuidagi motiveerida ja selline 60 inimesega väike võistlus tundub huvitav, võimalik et jään viimaseks :D


    Muidu pole ammu seda postitanud et, teen veel T ja N kell 18:30 striimi ~2,5h ja nii iga nädal

    Twitch is the world's leading video platform and community for gamers.
    Last edited by Kakahirmutis; 22.01.26, 16:17.

    Leave a comment:


  • ranka
    replied
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Bench on siis rinnal surumine? Ja küki puhul on see, kui sa ikka väga lõhkuma hakkad treeningul, siis võib mõnusaid vigastusi või ületreenitust saada.

    Nooruses ka uljana ükskord lõhkusin kükkidega üle. Päeva lõpuks polnud midagi, kui järgmisel päeval olid niiöelda täiesti puujalad. Kõndida kuidagi suutsin, jooksmine oli nädalake välistatud.

    Leave a comment:

Working...