Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"
Aga seda enam ma kasutakski overbetti kuna ta lihtsalt callib su K high maha muidu, tuleb teha max raskeks. Ja tema sõnul ta mõtleski K high seal. Aga eks need ongi mindgames, kas sul seekord on või ei ole kätt, heade kätega eelistan ka ta vastu minna overbettima.
Aga ma ajasin lauas nii palju igast sitta ka suust välja, mida vähem ma teistele meeldin seda mõnusam on mängida, mulle täiega meeldivad max stress olukorrad, nagu nauding. Eks minust jäi prolly vaala mulje seal :D
Vaatan et tegin pilti ka kui olin 5 min lauas juba olnud
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Aga ma ajasin lauas nii palju igast sitta ka suust välja, mida vähem ma teistele meeldin seda mõnusam on mängida, mulle täiega meeldivad max stress olukorrad, nagu nauding. Eks minust jäi prolly vaala mulje seal :D
Vaatan et tegin pilti ka kui olin 5 min lauas juba olnud


Comment