Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5146
    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Täna just sattusin vanale ABC Pokkeri YouTube lehele, kus suurelt särab bänneril: kuue kuuga nullist sajani.

    Ju ka "Road to Million" projekt selle kuue kuu perioodi sisse jäi. Iseasi, kas alustati nullist ja kas jõuti ka sajani.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #5147
      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Täna just sattusin vanale ABC Pokkeri YouTube lehele, kus suurelt särab bänneril: kuue kuuga nullist sajani.

      Ju ka "Road to Million" projekt selle kuue kuu perioodi sisse jäi. Iseasi, kas alustati nullist ja kas jõuti ka sajani.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Selle ärimudeli print on ikkagi massvolüüm(minu subjektiivne arvamus) Persetäis micro/lowgrindereid ja loe aga raha. Selle ärimudeli idee kindlasti pole viia kõik highstakesi vms. Palju müürtalli tipplagi oli terrakotta sõdalasi(eesti peale vast 10-20 nägu)? Ei tea sellest suurt midagi,tean et siuke asi oli korraks,isegi ei tea miks pood kinni pandi-tupictee ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5148
        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Selle ärimudeli print on ikkagi massvolüüm(minu subjektiivne arvamus) Persetäis micro/lowgrindereid ja loe aga raha. Selle ärimudeli idee kindlasti pole viia kõik highstakesi vms. Palju müürtalli tipplagi oli terrakotta sõdalasi(eesti peale vast 10-20 nägu)? Ei tea sellest suurt midagi,tean et siuke asi oli korraks,isegi ei tea miks pood kinni pandi-tupictee ?
        Tulistan puusalt. Eestlane pole lojaalne. Kui saab kätte õnge ja oskab kala püüdma, siis esimesel võimalusel (lepingu lõppemisel) kaob kümne tuule suunas ja need, kes ei saa hakkama ei saa, ei saagi hakkama, siis ühel hetkel hakklihamasin tühjaks jääb ja häid kotlette enam välja ei tule.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5149
          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

          Ja kas see ABCPokker polnudki Müür Money edasijärk? Sealt ajalt hakkasid foorumi ka välja surema ja sealt siis kiirelt uute tulek lõppes. Eks ta nii võis minna. Kuldmune muneval hanel ju jõuluaeg ahju ei panda.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #5150
            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

            ROFL. Lugesin veel vanu kommentaare, ja privador ikka oskab:

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Kõige lahedam oleks siis kui teha reality show, kus abcpokkeri team hakkab õpetama neid, kes on vanglast välja saanud, sest kuskile tööle neid ei võeta-alternatiiv pokker
            ?? Samasse kategooriasse, et Tehnik Bombaysse ???

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #5151
              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Tulistan puusalt. Eestlane pole lojaalne. Kui saab kätte õnge ja oskab kala püüdma, siis esimesel võimalusel (lepingu lõppemisel) kaob kümne tuule suunas ja need, kes ei saa hakkama ei saa, ei saagi hakkama, siis ühel hetkel hakklihamasin tühjaks jääb ja häid kotlette enam välja ei tule.
              See on jah tallide probleem et head mängijad mingi hetk ei taha enam maksta ja pead uut hobust koolitama aga neid hobuseid lihtsalt ei ole.

              % mis võetakse on ka ikka üldiselt krõbe

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #5152
                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                ROFL. Lugesin veel vanu kommentaare, ja privador ikka oskab:



                ?? Samasse kategooriasse, et Tehnik Bombaysse ???
                Krt ma kunagi sattusin sellele teemale peale kui arhiive lappasin õlle kõrvale meelelahutuseks ,suht kuld oli. Anna link,ei viitsi otsida.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #5153
                  Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                  Hea kommentaar ka muruntault. Mitte halva pärast. 2014. septembri kommentaar GTO kohta, et GTO on vale suund, kuhu mängija peaks arenema, samas nüüd Eesti esi GTO mees. Tegelt on väga lahe neid vanu kommentaare lugeda, kuidas toona mõtlesime. Kakahirmutis ka seal Muur Money OT-s väga aktiivne.

                  Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                  Pokker imo ei saagi GTOni areneda. Alati on mängus nõrgemaid rekse ja fishe kelle vastu pole pointi GTO'd harrastada. GTO'd võiksid teoreetiliselt harrastada 2-10 tipptasemel reksi omavahel ühes lauas, aga siis mis mott neil on selleni arendada enda mängu? teenistust ju ei tõsta. Matageekidele huvitav, aga teenistuse mõttes pointless rabelemine.

                  Minu arust on see ka hoopis vale suund kuhu poole mängija peaks oma oskuseid arendama. Mängijad peaks enda sotsiaalseid oskuseid arendama hoopis, et teha see mäng nii pealtvaatajatele kui ka harrastusmängijatele huvitavamaks. Noore netinohikuga laivis lauas istumine 10h on üks igavamaid asju, hullem saaks vist olla ainult toomaspaloverlik turtsuv reks, kes kolmanda 60-40 olukorra kaotamise peale hullub ja teisi süüdistama asub. Nt EPT'l olin lauas Martin Fingeriga, ülimuhe sell, uuris hobimängijatelt millega tegelevad, ajas sel teemal juttu, proovis rohkem teada saada, kui keegi küsis andis strati alal ka vabalt nõu. Tõeline professionaal. Sellisega on mõnus mängida, sellisele kaotaks fishid palju meelsamini pappi kui urisevale nitile või vanduvale wannabe reksile, kelle vaimne mäng on hullem kui sõjaveteranil.

                  Solid sotsiaalsete skillidega reks võib näiteks rääkida end ärimeeste kodumängudesse sisse. Sellega annab teenistust tõsta oluliselt rohkem kui nt vaadata paarkümmend videot ja oodata Tallinna laivis neid nädala 2-3 suuremat kalakest. Pole aimugi kui reaalne BIlzeriani värk on, aga see oleks pmst see teooria täide viiduna, enterteinment value on tüübil väga suur, ei imestaks et temaga käivadki mängimas inimesed kel on poh.ui talle kaotada mitusada kilo või paar milli kuus.

                  Kusjuures see on ka vajalik pokkeri kokkukuivamise tõkestamiseks ja uuele kasvule viimiseks. Netis 8 reksi vastu 10 minutiga papp ära kaotada pole hobimängijale fun. Laivis võiks saada enterteinmenti, aga netinohikud seda ei paku. Imo me peaks mängijatena kõik mõtlema kuidas seda osa ka arendada. Tuimalt kalake tühjaks teha ja järgmist oodata teeb sama inimese tagasituleku ka vähemtõenäoliseks. See tähtsam laivis, netis obv max value peale. Näiteks kui igas spotis ei võta laivis max valuet, soovitad vahest kalakesel foldida ja näitad paremat kätt, näeb hobimängija ka, et reks pole ainult ta papi järel. Selline zhest võib long run vabalt rohkem +ev olla kui tahta sama inimesega edaspidi ka mängida.

                  GTO arendamine on imo nagu päris paljud ülikoolis tehtavad asjad. Vaimselt haarav, suur väljakutse jnejne, aga küllaltki vähese reaalse kasutusega. Tänapäeval tehakse teadust ikka igasugustel absurdsetel teemadel, aga see pole teema praegu. Annab muud teha enda teenistuse tõstmiseks, mis on ka muudes eluvaldkondades rakendatav ja kasulik muukski. Nt saad mõne ärimehega tuttavaks/sõbraks, võib saada uusi väljakutseid, ideid, tööd, osalust äris (obv tuleks välja teenida). Võib avaneda hoopis suurem maailm. Andeka inimese jaoks enda väljakutseid ainult pokkeriga piirata on päris kitsas lähenemine ja seab ka sissetulekule solid piirid ette. Pokkeris vähesed teenivad üle paarisaja kilo aastas, ettevõtluses on see kommiraha. Vabalt väärt paar sotti valuet võtmata jätmist.

                  Kokkuvõte: arendage sotsiaalseid skille, suhtuge hobimängijaisse normaalselt (mitte fish, vaid harrastusmängija) ja tõmmake neid mängu juurde, kokkuvõttes palju rohkem +ev.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5154
                    Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Krt ma kunagi sattusin sellele teemale peale kui arhiive lappasin õlle kõrvale meelelahutuseks ,suht kuld oli. Anna link,ei viitsi otsida.
                    https://foorum.pokkeriprod.com/showt...alli-offtopic/

                    Kogu see teema. Privadori omad on viimasel lehel.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #5155
                      Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      ROFL. Lugesin veel vanu kommentaare, ja privador ikka oskab:



                      ?? Samasse kategooriasse, et Tehnik Bombaysse ???
                      Keegi võiks teha seeria, Tehnik õpib crusheriks, iga nädal keegi uus coachib teda kuniks ta Janteriga samas limiidis on.

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #5156
                        Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Keegi võiks teha seeria, Tehnik õpib crusheriks, iga nädal keegi uus coachib teda kuniks ta Janteriga samas limiidis on.
                        Sa ei kandideerinud müüri talli ? ??

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #5157
                          Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          Sa ei kandideerinud müüri talli ? ??
                          Ma olin ühes cashi tallis ennem quittimist aga mul tulid eraelu probleemid vahele

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #5158
                            Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            Ma olin ühes cashi tallis ennem quittimist aga mul tulid eraelu probleemid vahele
                            Äkki tuleb turnapro teine tulemine,ära kaota lootust .

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #5159
                              Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              See on jah tallide probleem et head mängijad mingi hetk ei taha enam maksta ja pead uut hobust koolitama aga neid hobuseid lihtsalt ei ole.

                              % mis võetakse on ka ikka üldiselt krõbe
                              Hea mängija jäöb,kui tall suudab lükata ta tippu. Selle eeldus muidugi see,et mängija ise seda tahab,sest ega tall su eest tööd ära ei tee. Kui sa oled decent reg ,kes highstakesi ei taha,siis talli jäämisel ju 0 pointi ,midagi uut ei õpetata just,vahetevahel vaadatakse leakid üle... aga kindlasti pole see talli jäämine kauemaks, väärt 50% su profitist.
                              Last edited by Söönlusikast; 07.10.24, 20:05.

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #5160
                                Re: Kakahirmutise "kui biidid netis 5seid siis biidid lives 500seid"

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Hea mängija jäöb,kui tall suudab lükata ta tippu. Selle eeldus muidugi see,et mängija ise seda tahab,sest ega tall su eest tööd ära ei tee. Kui sa oled decent reg ,kes highstakesi ei taha,siis talli jäämisel ju 0 pointi ,midagi uut ei õpetata just,vahetevahel vaadatakse leakid üle... aga kindlasti pole see talli jäämine kauemaks, väärt 50% su profitist.
                                Nii palju võetakse %? Mul oli päris hea coach, kahju et mul mindsett ära kadus, hakkasin põhimõtteliselt iga päev jooma kuni kaine olek tundus võõras ja imelik

                                Comment

                                Working...