Avaldatud: 5. juuli 2009
Kategooria: Ranka Blogi

Eesti ei ole aafrikas!!!

Täna mängisin suure portsu turniire ja ma tõesti ei ole nii halbu mängijaid ennem näinud, kui täna. Sügavate stäkkidega turniiril esimesel levelil sain ässadega kolmiku A-6-4 (kaks ristit) flopis. Mina panustan, vastane tõstab üle, mina maksan. Turn oli ruutu kaks, poti suuruseks oli 1600, meil mõlemal 3200 järgi. Mina checkin, vastane panustab, ma tõstan üle ja ta läheb all-in. Ma mõtlemata callin ja eeldan vastase käes näha vähemalt äss-kuningat aga enamus aega kaks paari või tugevamat kätt. Aga ei, tal on kõigest poiss-kuus ärtud. River oli ebaoluline kaart ja rahakott mulle.

Laud oli väga passiivne, mängutempo hea aeglane ja sügavad stäkid säilisid lõpuni välja. Seega sain rahulikult edasi tiksuda ja vaadata, kuidas vastased üksteist maha nottisid. Mängijaid oli sellel turniiril vähe – umbes 50 mängijat ja sisseost oli ka päris kallis – $40.

Kui 16 mängijat oli alles, mul natuke alla keskmise stäki siis sattusin poiste paariga vastase emanda paari vastu. Flopi tulid mudilased, turni järmine mudilane ja hakkasin juba lauast taanduma, kui riverisse tuli hilienenud poiste armee teine rügement, mis andis mulle kolmiku ning purustas vastase emandate armee. Olin mängus tagasi.

Siis meenus järgmine naljakas käsi. 13 mängijat alles, mul keskmine stäkk ja vastasel natukene väiksem stäkk. Panuste suurusi ei mäleta aga see on ebaoluline. Kõik mängijaid foldisid vastaseni, kes oli Buttonil ja ta tõstis.. OH! Panused meenusid 🙂 Meil oli 22k stäkid ja panused olid 300/600. Vastane avas 2400, Small Blind foldi ja ma tõstsin Big Blidnilt 66 paariga 7800 peale. Vastane callis suhteliselt kiirelt. Flop oli J-K-8, kõik ärtud. Mul oli ärtu kuus ja pot oli suurem, kui mu alles jäänud stäkk ja seega panin all-in, lootes, et masti kaartki võib aidata. Vastane snap callis, seega olen tõenäoliselt purustatud. Vastane pööras ümber – ärtu neli…. Selge mast… Poti kolm… WTF?! Tra ma hirnusin puruks, et mida vittu sa jobu teed. Turn ja river mõttetud mudilased ja rahakott lendas jälle mulle.

Edasi juba tuli finaal-laud (olgu öeldud, et 5 esimest saavad klotsi) ja siis hakkas alles huinjaa pihta. Vennad foldisid absull kõik käed, et need närused mõned sajad eurod saada. Miskil vennal oli kõiges 4600 alles, kui big blind oli 1500 ja ikka foldis silm punnis, et äkkki saab rahadesse.  Kogu aeg käis ring nii, et kõik foldisid BB-ni, vahel harva mõni üksik limp. Korra floppasin ka kuningliku-mastitõmbe, panin kohe laksu kolmeses potis (ees üks tont limpis, ma olin SB ja BB checkis), ta call. Turn oli tühisitt, ma checkisin, tont pani 2k, 8600 potti. Hui ma foldin, võtsin riveri, kus sain masti ja kutsikas maksis riveri panuse kinni – tõesti ei tea millega, mucked kaarte selles toas ei näe. Peale seda lõugas chatis, et ma olen luckbox… No on fäg.

Mehed sõna otseses mõttes blaindisid surnuks, kuni meid jäi alles kolm. Nit, kes oli suht tühi, donk, kes oli end täis õginud ja mina seal kahe vahel. Dongi vastu duubeldasin end varakult üles, kui mu äss-mutt purustas ta rääbisest äss-seitsme. Nit muidugi kuivas aga siis donk pidi talle pidevalt välja tegema ja ta häid käsi üles duubeldas. Floatis miski pasaga ja siis sai turni kõige madalama paari ja siis pani all-ini. Õnneks Nit lendas oma äss-poisiga dongi emanda paari vastu ja kukkus välja. Sai kaasavaraks €400.

Siis oli minukord nuuti  saada. Kukkusin 100k pealt kiirelt 60k peale ja dongil oli see eest 200k+ või rohkemgi. Panused olid 1000/2000. Donk limpis buttonilt,  ma blindilt check 35-ega flop 357 (2 ristit, üks poti). Ma laksan potisuuruse litri, donk küttis kohe otsa ja ma lükkasin kettad keskele ja deklareerisin kõva hääelga: “ma olen all-in”. Donk köhatas ja callis kiirelt  ning pööras oma kaardid vapralt ümber ja näitas 54 potisid. Ma näitasin talle oma kahte paari ja mainisin juba rahakotte aga oh ei. Turni poti 6 ja riverisse veel mast ka kinnituseks ning ma sain lennukit. Vähemalt donk soovis mulle õnne ja ütles, et väga mõnna mäng oli. Kusjuures oligi. Raha sain 600 eurot ja sellega turna saaga lõppes.

Läppar sülle, kolmest öösel kööki ja hakkasin süüa tegema. Kirjutasin selle posti söögi kõrvale ja nüüd teen veel paar tunnikest rahalaudu ka.

Ja olen hakanud vanaks jääma. Tihti käin oma blogis lugemas iseenda vanu postitutis ja siis olen mõelnud, et tra, kui hästi ma ikka kirjutan. Itsitanud oma meistriteoste üle ja mõelnud veelkord – tra, kui hästi ma ikka kirjutan! Kohe nii hästi, et alb akkab ja see ei saa olla tõsi! 🙂 Ja siis clickin vanadel headel lugudel, mida olen blogi pannud ja kuulan, et tra kui vanad aga head lood ma olen blogi pannud. Seega jätkan seda traditsiooni ja pistan siia häid lugusid, mis leain võivähemalt tunduvalt mulle head.

Ahjaaaaa. Ja esimesel võimalusel vahetan blogi template tagasi või panen uue. See ei kõlba kuskile. Template on ise vägev aga miski previous entries ei funka, kategooriad ei funka. Ühesõnaga pooled asjad ei funka!
€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal