Avaldatud: 5. veebruar 2012
Kategooria: Ranka Blogi

Bangkok

Eriti midagi kirjutada ei olegi aga panen mõningad mõtted kirja. Laupäeva õhtupoolikul lahkusime Singapurist ja maandusime Bangkokis. Saime kokku Chaom1-ga, kes näitas meile suht normaljonks hotelli, kus ta ka ise elab. Kesklinnast natuke kaugel aga pole hullu.

Edasi suundusime linna kus giid Chaom1 juhtimisel külastasime erinevaid urkaid ning lõpetasime Bossy ööklubis. ESTPatrickul sai kainusest täpselt kaks kuud täis ja tegi eile esimesed õlled ning tema peotuju oli laes. Mul endal nii lihtsalt ei läinud. Eelnevatel päevadel olime maganud kõigest mõned tunnid, mul veel päris suur lennuväsimus ja reedel Singapuris jäin päris purju siis lihtsalt tolgendasin kaasas ja jõin mõned õlled. Hotelli jõudsime alles kell 6 hommikul, veetsin kiirelt paartundi netis ja magama alles kell 8.

Väsimus oli tohutu ja suutsin terve päeva maha magada. Nüüd tunnen ennast juba suht OK-lt aga unegraafik vägagi sassis. Pidin Spewmonkeyga peole minema aga kuna Priidul ei olnud täna tuju, hotell kuskil karuperses ja ise ka liiga hilja ärkasin siis jätsin tänase peo vahele.

Homme plaanime linnas suuremaid vaatamisväärsusi külastada ja mõned pildid teha ning teisipäeval pakime asjad ning suundume Phuketisse, mis peaks olema meie uus kodu järgmised 11 päeva.

Esimene emotsioon Bangkokist on negatiivne või neutraalne. Nägin seda, mida teadsin, mida näen ja kohtasin seda, mida ma ka eeldasin. Ei meeldi selline teema. Samuti linn on üldiselt räpane, palav, rõske ja lämbe. Eelistan alati kallimaid, modernsemaid ja läänelikumaid linnasid. Singapur see eest jättis vägagi positiivse mulje ja heameelega elaks seal kuu-kaks. Kui võtaksid Bangkokist kõike, mida ta pakub ja seda naudid siis kindlasti oleks ta ‘paradiis’ nagu mõned seda kutsuvad aga nagu ütlesin, et mulle see eriti pinget ei paku. Samas olen Tais olnud põhimõttelist ühe päeva ja ees veel pea 12-13 päeva siis võib emotsioon muutuda.

Pilte ei ole veel teinud, homme tulevad esimesed.

TÄIENDUS (unustasin lisada):

Bangkoki lendasime kuna Vietnamisse ei saanud viisat ja seepärast lasime Vietnami lennu üle.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal