Avaldatud: 27. september 2009
Kategooria: Ranka Blogi

150 ja 100 tunni kihlvedu: 24-26. päev.

Neljapäeva õhtul saabus ootamatult nädalavahetus planeerimata välkpeo saatel, kui peokuningas kutsus Singer Vingeri kontserdile. Ärge küsige kas selline bänd seal ka esines, sest 2 tundi hljem olin ma totaalses black oudis. Meenub ainult üks kaader, kus ma olin hirmkalli takso peale hüpanud, maja ees oli arve räige ja ültesin, et ma seda ei maksa – a ikkagi olin ära maksnud. Hommikul muidugi ESTPatrick helistas, et ma olin talle öösel hellanud, et ta alla tuleks ja mulle taksoraha tooks. Tema muidugi Tartus ja ma Tallinnas – kummaline. Sama kõne läks ka Leitsile, kes hommikul päris, et kas ma juba süstima hakanud w või mis kuradi narkot ma panin, et nii segast ajasin?

Reedel triangel jätkus. Päevas puhkasin ja chillisin niisama, õhtul läksime sõpradega Classic kasinni 330 termika turniiri mängima, kus oli kaardisurm. 30 mängijat tuli kokku ja siis kui alles oli 18 mängijat nägin esimest korda kaarte. Enne seda ei olnud näinud kordagi ühtegi mängukätt – mitte ühtegi seotud-samamasti kaarte, samamasti ässasid, suuremaid ässasid ning 0 korda lasti BB-lt vaadata floppi. Aa korra QKo SB-lt oli aga siis oli ees selline kütmine, et nõrgem mees viskaks ka ässad sealt maha 🙂

Esimene käsi oli AJ vs 99, mille ma võitsin ja sain esimese duubli.  Siis nats hiljem ühel mängijal, kes oli keskmisel positisoonil omas peale all-in kaotamist ainult 25 märki (blaindid 100/200). Ta läks allin, mul käes J4o ja lõin cutoffilt 500 raise. Kõik foldisid, 25-sel mehel AX ja võitis ära – sai 100 peale. Järgmine käsi mul A2, teised fold. 100 mees allin, ma raise to 600, folditakse BB-ni, kus istus mu sõber ja ta läks allin 1300-ga.  Ei näinud enam foldi kohta, eriti kui termikad ka mängus ja callisin ära. Sõbral 55 ja 100 mehel QT vms. Floppi tulid kaks ässa, 100 mees sai runner-runner rea ja jälle triple up. Tra ma ütlen. Vähemalt sõbra 100-ne termikas lendas mu tasku.

Nüüd ei mäleta key-handi, kus läksin all-in vene rahvusest poisi vastu ja kukkusin 400 peale. Kui ei eksi siis oli cooler, kus ma ei saanud enam ära a see polegi enam oluline 🙂 Siis 400 pealt ehitasin stäki jälle üles, kui sain 2 x järjest 99 ning lasti ka stealida aga kukkusin välja ikka, kui A5 mees avas SB-lt, ma jälle 99-eta põrutan allin, ta callis (ma juba teist korda shovesin ta vastu selle koha pealt) ja floppi tuli äss – viik sõbrale tegin sama biidi nüüd sain ise.

Out ja rahalauda, mis oli väga fun. Peokunn veel mängis ja sai viienda koha ehk viimase raha koha. Natuke veel rahalauda, kanged rummid sisse. Cashout, rahalaua varandus rulli, kust ei tulnud mitte midagi ja vanalinna, kus tekkis väike intsident, mida ei olegi mõtet mainida. Tahaks käia negatiivsetest ja kurjadest inimestest ning sündmustest tiiruga mööda, sest muidu see negatiivsus hakkab endale külge. A pidu oli vägevamaid, mis siinpool peipsit peetud ja sai tehtud ikka… STOP!!! Siinkohal lõpetame selle jutu ja laseme igal lugejal ise kasutada oma fantaasiameeeeeeeeeeeeeeeeli 🙂

Laupäeval ka pool päeva olelesin niisama, õhtul tegi nesimese sessi, mis kestis 7h ja sain väga hea tulemuse kirja tänu väga heale kaardijooksule. Näitame pilti ka siis:

Üldgraafikut ei pane, kuna täna õhtul/esmaspäeva öösel teen uue postiutse ning siis panen sinna graafiku. Praeguse hetke seisuga on mängitud 138.7 tunid, käsi 69k ja kasum $7.7k. Päevi kokku jäänud 4 ehk keskmiselt päevas mängima 4 tundi. Arvan, et homme õhtuks on need tunnid tehtud, sest pole plaani välja liikuda. Korra ujuma või jõusaali aga see ka kõik ning ei ole eriti ajaröövel. Kõige rohkem aega röövivadki nädalavahetused raisad.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal