Avaldatud: 23. september 2009
Kategooria: Ranka Blogi

150 ja 100 tunni kihlvedu: 22. päev.

Selle aasta kevadest ei ole asjad läinud asja nii nagu ma lootsin ja teatud põhjustel tammusin väga pikalt ühe koha peal. Seetõttu mu mängustrateegia muutus halvemaks ja lõpuks kaotasin enesekindluse ning usu endasse ja enda mängu.

Enesekindluse, endasse usu ja mängustrateegia taastamiseks hülgasin kõrgemad limiidid ning roomasin limiitidest üks pügal allapoole – tagasi 1 ja 2 dollariliste blaindidega mängudesse, mida toksisin tõsiselt mullu suve lõpus. Algus uues kodus oli vähelubav ja kaotuslaine jätkusid, mis omakorda võimendas probleemi – hakkasin kaotama lootust ja arvama, et ma ei suuda isegi $1/$2 blaindidega mängudes enma võita. Õnneks asjalood muutusid, kaardid näitasid ka mulle viimaks oma paremat palet ja tulid esimesed positiivsed tulemused. Ma teadsin, et ükski torm ei kesta igavesti ja mingill ajal taevas selgineb ning päike paistab ka minu hoovile aga ma ei arvanud, et üks torm saab kesta niikaua. Või ehk see ei olegi torm… Isegi, kui ei ole suutsin ma tänu eelnevale heale jooksule oma enesekindluse taastata ja patareid laadida.

Selleks, et mõista kuidas saab kaotada ära oma “mängu”, eneseuse – ja kindluse tuleb siseneda pokkerimängija argipäevaellu. Kõik me oleme saanud pokkerimängus pähe kaartidega, mis on suured favoriidid vastaste kaartide üle. No ikka ju juhtub. Aga kui sellist jama juhtub nüüd väga palju ja väga pika aja vältel siis mängija, kes teeb häid otsuseid aga saab pidevalt molli tänu sitale kaardijooksule hakkab arvama, et ta ei tee enam õigeid otsuseid. Peale selle paneb see rämeda paugu psühholoogiale. Mängija muutub araks ja paranoiliseks. Iga ohtlik kaart tundub talle alati aitavat vastast. Igakord, kui mängijal on käes ässad tunneb, kuidas ta ässad litsutakse laiaks, kui pannkoogid. Selline jooks kestab ja kestab, mängija probleem süveneneb – tekib viha, masendus, jõuetus, frustratsioon ja lõpuks apaatsus nii enda, mängu kui ka teiste suhtes. Mängija teab, et kui ta läheb mängima, siis ta jälle kaotab või miks ta peab õppima ning mängu uurima, kui sellest ei ole kasu. Nõrgema iseloomuga mängijad võivad siin murduda ning teha väga palju halba – alustades füüsiliselt asjade lõhkumisest, lõpetades vihast raha maha mängimisega. Õnneks ma ei ole kuulnud juhtumeid, kus oleks liiga tehtud endale või teistele tänu halvale kaardijooksule.

See juhtus ka minuga. Halb jooks tampis mind nii-nii maha aga nüüd piisas natukenegi heast jooksust ja jälle tunnen end värskena ning ensekindlana. Hea jooks on nagu vihmahood peale pikka põuda – tunned ja näed, kuidas loodus tärkab ja mõistad, et head ajad on nüüd ees. Samuti suure downswingi üle elamine on nagu paranemine räigest haigusest ning tead, et oled nüüd järgmine kord veel tugevam ja immuunsem downswingile.

Peale downswingist välja tulemise (tegelt ei ole veel päris väljas, BI-indega olen) on mul väike juubel – $1/$2 limiidis sain täis 300,000 kätt! Juhuuu! Sellise ülimalt piduliku hetkega lõin verstapuu maasse ja ütlesin endale ,et nüüd on aeg tagasi minna $2/$4. Õhtuse sessi tegingi $2/$4-as kus jooksin nagu vana jumal ise. Peale head jooksu ostsin täna tonnase septembri instant boonuse 62k FPP eest ja tahaks osta ka teised, kui FPP-sid saan. Selle boonuse ostsin alles nüüd, kuna kuu alguse paiku ostsin 250k fpp eest 4 tonnnase boonuse, millest on 10,000 VPP vabastamiseni jäänud.

Graafikuid ka natuke.

200NL juubel

22. september


September

Lõpetuseks käsi, mille lahendamiseks taha abi€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal