Avaldatud: 17. august 2012
Kategooria: Kõmu

Kas Tonybeti promoturniir, kuhu oli kutsutud Eesti pokkerieliit, õnnestus või kukkus läbi?

Question

Pokkeriturniiril, kus on esindatud Eesti paremik, korvpallilegend Müürsepp ja maailmakuulus Tony G., eeldati hordide viisi pealtvaatajaid, suuri ja huvitavaid jaotusi ning üleüldse vägevat melu. Kahjuks tuli selles pettuda.

Suhteliselt tühjas ja vaikuses vastu kajavas saalis aga mitte tondilossi meenutavas vaid pigem suuremat sorti mõisahoone pidulikku söögisaali, kus mõisahärra pärast pikka tööpäeva kõhvib mõnuledes piipu ning naudib värsketest õunapunnidest pressitud ja õrnalt kääritatud kodupeeti, võtsid mängijad istet ning alustati mänguga. Raigo «hotcocacola» Aasmaa, kes oma blogis kirjutades tundus olevat närvivapustuse äärel, et saab kurikuulsa Tony G. vastu kaarte taguda, pidi tõenäoliselt jääma pika ninaga, vähemalt osaliselt.

Tony G.-le turniir vist ei pakkunud erilist pinget ja ta leidis mingiks perioodiks omale asendaja – väga hästi hoolitsetud, kallimat kangast kandva ja silmipimestavalt moodsaid aga kullahinda maksvaid kuulsate brändide ehete ja aksessuaaridega kaunistatud blondide kiharatega noore viljaka tüdruku, kellel oli saatjaks pisike aga imearmas ning truu roosa kostüümiga kutsuke. Eesti pokkeriparemik jätkas vahva pokkeriturniiriga aga kahjuks enam mitte suure staari vaid hoopistükkis piltilusa blondipäise tütarlapse ning tema ustava kaaslase vastu (toimetusele kutsu nimi teadmata).

Ka pokkeriprodlastele see briljantne-kristalne õrnema sugupoole esindaja ei jäänud tähelepanuta ning lisati kommentaare stiilis «lol. reklaamitakse välja Tony G ja siis saad blondiini ja tema koeraga kaarte mängida»

Turniir, mis ka paljude foorumikasutajate arvates tõotas tulla pokkerieliidist koosnev sajanditurniir, kuhu kutsutud Eesti vägevamad pokkerimängijad, meenutas pigem lihtlabast kodumängu, mis ühel hetkel võis kõrvalvaatajale paista Pihkva Oblasti hämaramates keldrites kihelevate mängupõrgute sarnase illegaalse hasartmänguga. Osaleja Raigo väidete kohaselt tehti €500 eest lisaost, kui samal ajal turniiri laua ääres jooksid ringi väikesed rõõmust rõkatavad põngerjad ja turniiri alasse sai ilma dokumente kontrollimata iga Emakese Maa kodanik olenevalt vanusest, rahvusest või usust.

Üldiselt mängiti väga kinnist pokkerit ja säärasel kõrgklassi turniiril, kus puudub risk ning tegu on siiski promoüritusega ootaks lahtisemat mängu, rohkem pingelisi ja higist nõretavaid võimsaid bluffe ning ehmatava panevalt magusaid calle kümme kõrge kaartidega. Kahjuks need ootused jäid ootusteks ja lootused-lootusteks.

Meie, kui pokkeriprodlaste trolli-koopa eliit, kes istus pärast turniiri kokku nuiad käes lõkke ääres lihast puhtaks ja läikivaks lakutud kontide kõrval, arutasime, et meie arvates üritus kukkus läbi. Seda nii esitluselt kui ka vaatajate arvult. Kisa ja kära ning maalitud pilt üritusest oli hoopis teistusgune võrreldes toimunuga.

Kõrvutades seda analoogse promo-üritusega, kui Olympic-Online korraldas duelli Raigo «hotcocacola» Aasmaa vs jalgpalliäss Joel Lindpere, siis see kukkus hoopistükkis paremini välja. Võis tõesti kasutada ülistavaid sõnu – prestiizne, oivaline, mõnus jne. Kahjuks peame tõdema, et Tony G. ürituse kohta seda öelda ei saa. Tundus kuidagi liiga «tavaline», kus oli lisaks imelik «tee-mis-tahad» reeglistik ja lokkav korralagedus.

Ärge saage valesti aru – nalja me ei karda ja pitsi me ise ka ei sülita aga see ei olnud see, mida ootasime. Seda vurtsu-pauku-melu ja energiat jäi päris palju puudu. See on kõigest meie, pokkeriprode trollide, arvamus ja niipalju, kui on meie ülerahvastatusest vaevleval ja saastatusest kurnatud maamunal inimesi, niipalju on ka erinevaid arvamusi.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal