Avaldatud: 31. juuli 2012
Kategooria: Kõmu

Tony G. Londoni olümpial Hellmuthile: kaotamine peaks sulle tuttav tunne olema

Tony  G. otsib näljase pilguga oma suurimat õudusunenägu Phill Hellmuthit

Pilt: Tony  G. otsib näljase pilguga staadionilt Phil Hellmuthit

Londoni suveolümpiamängudel osalev Leedu korvpallikoondis on saanud oma kaliibrile vastava mänedžeri – tuntud Leedu päritoluga pokkerimöllumehe Tony Guoga. Seiklusi ja teravusi pillub maruvahva Tony G. juba olümpia avamisest saadik. Nimelt on temast levimas pilt, kus paljudele tundub, et Tony nagu otsiks kedagi.

Tony G. kirjutab oma blogis, et avatseremoonia paraadil otsis ta staadionilt olümpial viibivat pokkeristaari Phil Hellmuthit. «Otsisin Phili staadionilt, kuna teadsin, et ta on võetud kaasa Londonisse Michael Phelpsi tantsutüdrukuna,» selgitab ta.

«Phil on küll läheduses aga õnneks teda olümpiakülas ei ole ja see on väga tark temast, sest meil ei ole vaja sinna tsirkuseklouni,» täiendas Tony. Tony Guoga lisas veel õli tulle, kui kirjutas Twitteris Phil Hellmuthile, et Leedu korvpallikoondis alistab staaridest kubiseva USA ja lisas, et kaotus peaks ju tuttav tunne Hellmuthi jaoks olema.

Pokkerist niipalju, et sõltuvalt tulemustest suundub Tony pärast olümpiat Küprose cashgamele vene rikkureid tühjendama. Olümpiakülas toimuvate pokkeriõhtute kohta jääb samas Tony vaikseks.

Loodame peatselt Tony seiklustest Londonis taaskord midagi vürtsikamat kuulda. Eks näis kes suurema tola mulje oma jutuga jätab?

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal