Avaldatud: 16. august 2012
Kategooria: Uudised

Täna telelaua otseülekanne Tony G. vs Martin Müürsepa pokkeriduellist

Tony G.

Antanas «Tony G.» Guoga

Täna avatakse Mustamäel Tonybeti nimeline kihlvekontor ja seda on tulnud avama Tony G. isiklikult. Lisaks toimub omalaadne kahest osast koosnev võistlus, mis koosneb korvpallist ja pokkeriturniirist.

Korvpallis on Tony G. vastamisi Eesti kõigi aegade parima korvpalluri Martin Müürsepaga, võisteldakse kolmepunkti visetes. Sellele järgneb pokkeriturniir kohvikus Wabadus, kus mehed pistavad rinda kaardilauas.

Väidetavalt on sõlmitud ka kihlvedu, et juhul kui üks meestest peaks kaotama mõlemad mängud, siis tuleb tal joosta üle Vabaduse väljaku aluspükste väel. Selles mängus on kindel favoriit Martin Müürsepp, sest teadupärast on pokkeris õnne rohkem kui korvpallis. 🙂

Lõpetuseks toimub eriline 6-max SNG, mille auhinnafond on €1500 ja sinna on kutsutud Eesti kõige aegade enim võitnud pokkerimängijad: Imre Leibold, Henri Käsper, Raigo «hotcocacola» Aasmaa ja Marek Kolk. Loomulikult ei puudu turniirilt Martin Müürsepp ja Tony G.

Turniirist toome teieni veebilehe www.eestipokker.com vahendusel Live laua, mille leiab aadressilt https://www.pokkeriprod.com/2012/08/16/tony-g-vs-martin-muursepp/. Ülekanne on 15 minutilise viivitusega.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal