Avaldatud: 17. jaanuar 2017
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Tom Dwan’i ja Daniel Cates’i vaheline Durrrr Challenge võib jätkuda juba sel aastal

Kurikuulus Tom «durrrr» Dwan’i väljakutse, mida tuntakse nime all Durrr Challenge, võib jätkuda juba sel aastal, selgub Daniel «jungleman12» Cates’i Twitteri säutsust.

Kõik sai alguse mõned aastad tagasi, vahetult enne Musta Reedet, kui Tom Dwan korraldas kurikuulsa väljakutse nimega Durrrr Challenge. Ta oli nõus mängima kõigi (v.a Phil Galfondi) vastu 50 000 kätt $200/$400 panustega NL Hold’em ja Pot Limit Omaha heads-up rahamänge.

Väljakutse tingimuseks oli 50 000 kätt, kus kaotuse korral maksab Dwan vastasele 1,5 miljonit dollarit, aga võidu korral peab vastane maksma Dwan’ile 500 000 dollarit. Väljakutse võtsid vastu Daniel Cates ja Patrik Antonius.

Kahjuks saabus kurikuulus Must Reede (15. aprill 2011), mis seiskas väljakutse. Selleks ajaks oli Dwan mänginud Cates’i vastu 19 335 kätt ja kaotanud 1 251 059 dollarit ning Antoniuse vastu 39 436 kätt ja võitnud 2 059 719.50 dollarit.

Alates sellest ajast on Dwan hoidnud pokkerikommuunides madalat profiili ja kadunud vaateväljast. Seetõttu oli lootus väljakutse taaskäivitamiseks väga väikene. Aga nüüd on tekkinud lootus, et väljakutse siiski jätkub ja juba sel aastal.

Kaks päeva tagasi Douglas «WCGRider» Polk tuletas oma Twitteri kontol meelde, et väljakutse on suur pettus, millele vastas kiirelt Cates väga lootustandva sõnumiga. Cates ja Dwan olevat omavahel rääkinud ning juba sel aasta peaksid nad mängima mõningad käed.

See võib olla päris reaalne lootus, sest alles hiljuti Tom Dwan hakkas taaskord treeningvideoid tegema ning see võib olla märk, et Dwan on valmis naasma pokkerikommuunidesse kui tuntud avaliku elu tegelane.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal