Avaldatud: 8. september 2010
Kategooria: Uudised

Durrrr challenge vs JungleMan12

Tom Dwan "Durrrr" on hakkama saanud järjekordselt uue põneva väljakutsega, kus seekord on tules Daniel Cates, rohkem tuntud internetis "jungleman12" nimega.

Kes ei ole täpsemalt kursis, siis "Durrrr challenge" seisneb selles, et  Tom Dwan pakkus "jungleman12"-nele välja mängida Heads-Up pokkerit, Full Tilt pokkeritoa high stakes laudades.

Reeglites on kirjas, et "Durrrr" annab kaotuse korral vastasele 1.5 miljonit dollarit ja võidu korral saab vastaselt $500,000.  Mängida tuleb korraga vähemalt neljal heads-up NLHE või PLO laual ja väljakutse jooksul tuleb mängida vähemalt 50,000 kätt.

Väljakutse on juba alanud ning praeguseks on nõutud 50,000-est käest mängitud 7000, mille jooksul "jungleman12"-el on õnnestunud teha suurepärane start, juhtides "Durrrr"-i vastu juba $692,000 dollariga.

Täpsemalt on võimalik kõike jälgida ka  väljakutse ametlikul lehel http://www.durrrrchallenge.com/

Kindlasti kõik pokkerisõbrad teavad, kes on Tom Dwan "Durrrr" aga paljudele jääb  tundmatuks, kes on see madalat profiili hoidev Daniel Cates "jungleman12"

Just ilmus PokerStatic.com vahendusel intervjuu jungleman12-ga, kus Daniel räägib kuidas ta on sellise lühikese ajaga limiitides edasi liikunud ja jõudnud high stakes mängijate tippu.

Daniel Cates on kõigest 20 aasta vanune ja alustas mängimist tõsisemalt alles 2008 aastal. Ta alustas madaladest,  No Limit $0.25/$0.50 laudadest, kuid mõne kuu pärast mängis juba $10/$20 rahamänge, lõpetades 2008 aastal juba $100 000  suuruse kasumiga. Samuti oli 2009 aasta uskumatult edukas, kui ta hakkas mängima $25/$50 limiidis, kus Danieli võidud ületasid juba ühe millioni dollari piiri. Praeguseks on ta võitnud juba üle $3,25 miljoni dollari.

Kogu intervjuud ja palju teisi huvitavaid intervjuusi võite vaadata ka PokerStatic.com lehelt, kus "jungleman12" räägib täpsemalt oma karjäärist ja  käimasolevast Durrrr-i väljakutsest.

Kommenteeri artiklit

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.