Avaldatud: 4. juuni 2012
Kategooria: Uudised

Ranka tabel nüüd uues kuues

Ranka Tabel

Mõned aastad tagasi koostatud ja väga populaarseks saanud stardikäte tabel, mida tuntakse ka nimega «Ranka tabel» on alates tänasest uuemas kuues. Vastavalt viimase aja trendile on tabelit täiendatud, uuendatud ja muudetud lihtsamaks.

2008. aasta lõpus nägi ilmavalgust Eesti esimene ja kõige põhjalikum stardikäte tabel, mis on mõeldud väikeste panustega full ring rahalaudade jaoks. Tabel muutus suhteliselt kiiresti populaarseks teejuhiks algajatele. Aastatega on kogunenud üle 80 000 vaatamise ja 500 kommentaari. Ajapikku kujunes tabelile nimi «Ranka tabel», mis tuleb põhiautori pokkerinimest «ranka».

Pokker on muutuv mäng vastavalt mängutrendidele ja strateegia arengule ning seetõttu jäävad vanad strateegiamudelid ajale jalgu ja neid tuleks pidevalt uuendada, et nad suudaks ajaga sammu pidada. Täna on PokkeriProd.com lehel hea meel esitleda «Ranka tabeli» uuendatud versiooni. Teksti on muudetud lihtsamaks ja soravamaks, lisatud ja parandatud on vanad katkised pildid. Strateegiat on lihtsusatud ja tekstipõhine tabel on asendatud pildiga.

Uuendatud Ranka tabeli leiab SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal