Avaldatud: 12. veebruar 2024
Kategooria: Kõmu / Live Turniirid / Uudised

POKKERILUGU: Täna 'huiati' mind nii jõhkralt, et lahkusin lauast vihahoos

Mängija jagab Redditi pokkerifoorumis oma kogemust live-kasiinost, kus ta oli sunnitud puhtast vihast pokkerilauast lahkuma teise mängija 'huiamise' tõttu.

15 tundi tagasi postitatud loos mängija kirjutab, et see oli ta esimene kord, kui ta live-mängus läks nii närvi, et lahkus peale kätt koheselt lauast kui ka kasiinost ja ühtlasi esimene kord, kui seisis silmitsi olukorraga, mida võib pidada päris huiamiseks.

Lugu läbi mängija kirjasule

Mängin $2/$5 panustega rahamängu. Maksimaalne sisseost 1000 dollarit ja mul ongi 1000 dollari suurune stäkk.

Lauas olev atmosfäär on väga sõbralik ja pingevaba. Minu vasakul käel istuv meesterahvas on eriti sõbralik ja tore.

Umbes tunni aja pärast, UTG, teine meesterahvas mu paremal pool, kes oli väikese stäkiga ja kandis N95 kaitsemaski ning ei olnud väga jutukas, limpis, visates lauale ühe žetooni.

Lauas ei toimunud varasemalt palju limpe, aga mis seal ikka.

Vaatasin oma kaarte ja näen poissi ning kümmet, erinevat mastist ja otsustasin samuti limpida ja viskasin sisse ühe panuse suuruse žetooni - $5.

See, kas minu poiss-kümnega limp on õige või vale, jätame selle analüüsi hetkel kõrvale, kuna see pole järgnevas loos oluline.

Üks žetoon polnudki limp

Pärast seda, kui viskasin sisse 5-dollarilise žetooni, osutas diiler minu kõrval istuvale UTG-le ja ütles: «Tema on all-inis».

Selgus, et see, mida mina pidasin tavapäraseks maksmiseks ühe žetooniga, tähendas tegelikult UTG poolset all-in panust, mida esindas üks lauda visatud 200-dollariline žetoon, mis esindas kogu UTG stäkki.

Ütlesin, «oih, ma ei teadnud seda, et ta läks all-in», ja võtsin oma 5-dollarilise žetooni tagasi.

Olen näinud analoogseid ilmselgelt tähelepanematusest tehtud olukordi ehk sada korda ja mitte kunagi pole probleemi olnud, kui mängija on oma otsuse seetõttu tagasi võtnud.

Sõbralikkus asendub raevuga

Mees minu vasakult, kes oli väga sõbralik olnud, läks endast väga välja ja nõudis agressiivselt, et mu üks žetoon tähendas maksmist ja ma ei tohi seda tagasi võtta, vaid hoopis pean maksma all-ini ja seetõttu panema $200 lauda.

OlyBeti tervitusboonus
$1000 ilma sissemakseta
  • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
  • laadi alla tarkvara ja logi kontole
  • saad koheselt $1000 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Nii all-ini läinud UTG-l olev maskis mängija kui ka diiler said aru, et ilmselgelt oli tegu inimliku eksitusega ja nad mõlemad ütlesid, et ma võin oma žetooni tagasi võtta.

Eelnevalt sõbralik, aga nüüd raevukas mees minu vasakul jätkas agressiivset nõudmist ja lasi kutsuda kohale pokkerimänedžeri.

Ka lauas olev kolmas mängija küsis, et miks on vaja sellise jamaga tegeleda ja nõuda selle reegli täitmist, kui mitte keegi mitte kunagi seda ei nõua ega pole nõudnud, siis selle peale mu kõrval olev vihane meesterahvas jätkas ütlemist: «SEE ON REEGEL! Kui paned ühe žetooni, siis see on call!!»

Raha pärast tehakse kõike - $200

Niisiis, selle asemel, et oodata mänedžeri ja tema otsust, ütlesin lihtsalt mida iganes ja võib-olla mu käsi peab vastu, ning viskasin 200 dollarit panka. Vastumeelselt, aga vahet pole - liigume eluga edasi.

Mees minu vasakult, kes oli endast välja läinud ja nõudis, et ma $200 panka paneks, läks peale mu 200 taala panka panemist oma 3000 dollari stäkiga all-in. Kõik loobusid ja seda tegin ka mina.

Väikese stäkiga UTG võitis all-ini ja viskas mulle 200-dollarilise žetooni tagasi, ilma, et ma oleksin isegi küsinud.

Kas kaotusvalu või pedant?

Taaskord hakkas mees mu vasakul protestima ja närveldama ning ütles, et žetoone ei tohi mängijate vahel liigutada. Ma ei suutnud enam. Lihtalt tõusin püsti ja lahkusin. Olin nii kuradi vihane, et mõtlesin endamisi, et ma võin seda meest lüüa, kui siia lauda jään.

Märkusena ütlen, et ma ei oleks UTG-lt seda 200 dollarit isegi vastu võtnud, aga asjaolu, et see tüüp isegi selle peale protestis, oli viimane piisk minu karikasse.

Sõna 'huiama' ei tulene venekeelsest roppusest, vaid on tuletatud soomekeelsest sõnast 'huijari', mis tähendab petturit või sulit. See teeb selle sõna eriti sobivaks pokkeris, kui viidatakse ebaausale võttele nagu 'angleshooting'.$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal