Avaldatud: 14. detsember 2014
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Taanlasest EPT võitjat süüdistatakse nuhkvara paigaldamises high-stakes pokkerimängijate arvutitesse

hacker

Taani politsei kinnitas, et vahi alla on võetud 32-aastane pokkerimängija, keda kahtlustatakse nuhkvara paigaldamises teiste high-stakes pokkerimängijate arvutitesse.

Isikut, kelle nime politsei ei ole nõus veel avaldama, süüdistatakse pokkerimängijate arvutitesse pahavara paigaldamises, mistõttu kurjategijale olid teada vastase taskukaardid.

Tegu ei ole ühekordse juhtumiga, vaid kõik kuritegude episoodid leidsid aset viimase üheksa või rohkema aasta väitel ning kahjude täpne suurusjärk on teadmata, aga arvatavasti summad küündivad mitme miljoni euroni.

Üks ohvritest ütles Taani uudistelehele MX.dk, et esimesed kahtlused tekkisid siis kui koju jõudes märkas, et arvuti on teinud mingil põhjusel restardi ning tema sõnade kohaselt olevat see väga ebatavaline.

Kahtlused said kinnituse kui avastas, et ka koduvalvesüsteem oli välja lülitatud 15 minutiks.

Praeguseks on lekkinud meediasse info, et kahtlustatav on üks Taani tuntuimaid pokkerimängijaid ning ühtlasi ka üks EPT võitjatest. Ametlikult ei ole nime veel keegi söandanud avaldada.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal