Avaldatud: 21. veebruar 2017
Kategooria: Uudised

Skandaalne video, kus blackjacki live-diiler teeb sohki või tegu on inimliku eksitusega?

Spordiennustuse ja internetikasiino pakkuja BetOnline.com sattus sel laupäeval suurde skandaali, kui YouTube’i keskkonda üles laetud videost on näha, kuidas live-blackjacki diiler jagab vale kaardi. 

Videost, mida on nüüdseks vaadatud üle 400 000 korra, on näha kuidas diiler võtab pealmise kaardi asemel hoopis järgmise kaardi. Sarnast tuntud sohitehnikat on kasutatud juba sama kaua, kui on mängitud blackjacki.

Kuna BetOnline.com keeldunud kommenteerimast juhtunut, siis jäägu see hetkel igaühe enda otsustada, kas tegu oli inimliku eksitusega või hoopis sihilikult plaanitud käiguga. Videos algab tegevus 2:10.

ENDINE AP/UB ASUTAJA

Olukorra teeb kummaliseks asjaolu, et viimati levinud kuulujuttude põhjalt leiab BetOnline.com juhtivtöötajate hulgast skandaalse Absolute Poker’i ja UltimateBet’i ühe asutaja – Brent Beckley. Absolute Poker ja UltimateBet olid toona seotud superuseri skandaaliga.

Lisaks sellele on Beckley veetnud USA föderaalvanglas 10 kuud. Mees mõisteti 14 kuuks vangi pärast Musta reedet, kus teda süüdistati pangapettustes ja USA hasartmänguseaduste rikkumises.

Beckley seotus BetOnline.com hasartmänguoperaatoriga tuli esmakordselt arutlusele viimasel Londoni kasiinomessil Casino Exhibition. Loomulikult sooviti BetOnline’lt vastuseid, kas ja miks nende ridades töötab skandaalse minevikuga mees, siis selle peale saadi vastuseks, et see on ettevõtte siseasi, mille kohta kommentaare ei jagata.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal