Avaldatud: 26. juuni 2012

Valitsev Eesti pokkerimeister Madis Erit ei ole siiani investoritega probleeme lahendanud

Foto: Madis Erit. Allikas: erakogu

Foto: Madis Erit. Allikas: erakogu

Juuni alguses lahvatas skandaal valitseva Eesti pokkerimeistri Madis «Very» Erit stake teema üle. Stake võeti aasta alguses summas 5000 eurot ja kogu selle teema vältel Madis väitis, et kõik laabub sujuvalt aga hiljem selgus, et diil on sügavas miinuses, investoritele edastas väga vähe ja väärat informatsiooni, mängis erinevate kontodega ning tegeles pideva valetamise ja vassimisega.

Tänase päeva seisuga ei ole investoritele raha tagastatud ja Madis Erit jätkab oma ignoreeriva ja passiivse käitumisega. Viimane postitus pärineb 18. juunist kui Madis andis napisõnalised kommentaari ja lisas, et ta on jälle eemal ning tegeleb matkade ja muu sellisega.

Kokkuvõtte Madis Erit stake teemast

Mängimist alustas ta 2012. aasta jaanuaris ja esimene kuu möödus tõusvas laines. Pärast seda Madis Erit muutus foorumites passiivsemaks ja väga napisõnaliseks. Investorid pidid otsima Madist kolmandate kanalite kaudu, et saada temalt uuendusi stake hetkelise olukorra kohta.

Kui PokkeriProd.com foorumi liikmed ja investorid nõudsid Madiselt juuni alguses SharkScope graafikuid siis neid ta keeldus avalikustamaks. Esimesena tõi ta põhjuseks, et SharkScope ei saa tunniks lahti teha ja üleüldse eestlased ei saa vajaliku summat SharkScope läbi PokerStarsi saata. «Ma ei tea peast öeldagi aga eeldan, et Madis Very (Pokerstars) kasutajal on ala 15-30% mu life time profitist vms.», kirjutas Madis. Ta lisas «Ma ei taha seda kunagi näidata. See pole siin teie asi üldse. See ei muuda ka midagi, mis minu profitist arvatakse. Ma tean, et on korras. Kui arvatakse, et ma gamblor ja 100k miinustes siis teeb see mu profitile veelgi rohkem rõõmu.»

Mõned tunnid hiljem oli Madis Eriti SharkScope graafik imekombel avanenud ja see näitas hoopis teist pilti, mida Madis kogu aeg väitnud oli. PokerStarsi kahjumiks oli tal väidetava kasumi asemel hoopis -6749 dollarit ning stake alustamise päevast (18.01.2012) oli kogu kahjum 5500 dollarit.

Lisandus veel tunnike kui foorumisse tuli tagasi Madis Erit isiklikult, kes andis tekkinud olukorrale oma kommentaari: «Wow! Mida kuradit see graph tõesti ma olen väga üllatunud isegi. See ei saa reaalne ju olla. Võtan kohe oma poker trackerist asjad lahti.». Selle peale saatis ta hoopis teistsuguseid graafikuid, väitis, et SharkScope valetab ja kõik on tegelikult korras ning ei ole tal aimdust, kuidas üldse selline eksitus on saanud tekkida.

Päev hiljem saabus foorumisse kasutaja kkkkkk, kes väitis olevat üks praegusi ja endisi Madis Erit stakejaid ning tema sõnade kohaselt on Madis Erit kasutanud erinevaid kontosid. kkkkkk kirjutab, «Ütleme, et ta ongi ehitanud üles minevikus mitmeid supernovasid selle seas ka hotamy1985, nr1krystal, lolulose55 Kahjuks pole kasutajanimede õigekirjas kindel, kuid supernovasid mitmeid on olnud.»

Sama päeva pärastlõunal postitas kasutaja Junken kaks graafikut. Üks oli postitatud Madis Eriti poolt eelmisel päeval, et stake on kõik täiesti OK ning teine graafik kuulub SharkScope HotAmy1985. Graafikud on täiesti identsed ja see tõestab, et Madis Very postitas investoritele valesid graafikuid ja valetas.

Eelmisel päeval aga Madis kirjutas oma postituses vikile vastuseks, kes ütles, et Madis ei ole valesid graafikuid postitanud: «Ma pole midagi siin valetanud ja graphe photoshoppinud oma elus. Jutt mida räägin minevikust on tõsi. Suhtumine on jah nii nagu ta on aga selline ma juba olen ja seda muuta ei saa».

Sharkscope andmetel andmetel HotAmy1985 mängis viimati 12. mai 2012 ehk teisisõnu kasutas vähemalt kahte PokerStarsi kontot stake vältel, seda juhul kui HotAmy1985 kuulub Madis Veryle. Madis Very aga andis oma postitustes mõista, et see kasutaja ei kuulu temale vaid hoopis ta sõbrale ning täiendab hiljem: «Varem esitatud graafikud on minu mängitud. Mängisin teise kontoga, kui olin alaealine pokkeri mõistes. Mängisin kasutajanimega HOTAMY1985 eelmise aasta perioodil kuniks mu sünnipäevani. Kontoga pole mul kontakti enam olnud, seda ka stake raames.»

Meile teadaolevate aga anonüümseks soovivate usaldusväärsete allikate sõnul kasutas HotAmy12 kontot 7-9 mail Madis Erit ja konto on tehtud Madise ema nimele ning see ei kuulu ta sõbrale. Vihje esimest poolt kinnitab ka kasutaja k2snakas. Seega Madis Erit valetab nii seda, et see kuulub ta sõbrale kui ka seda, et ta ei ole kontot stake raames puutunud.

Kirsiks tordi peal leidsid foorumi kasutajad, et 6. mail toimunud SCOOP-01-L: $27 NL Hold’em [6-Max, $250K GTD] turniiril mängisid kasutajad Madis Very kui ka HotAmy1985. Selle peale saatis ok2aa PokerStarsile teavitusega kirja multikontode kasutamise kohta. Kasutaja Junken postitas veel kummalise screenshoti kus 11. mail olid Madis Very ja HotAmy1985 olid koos ühes lauas ning Madis Very kaotas HotAmy1985 kontole stäki.

Madis Erit oma viimases postituses väidab, et PokerStars tegi mõlemad kontod lahti.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal