Avaldatud: 23. märts 2013

Pokkeri abiprogrammi PokerTracker 4 ülevaade

PokerTracker 4: asendamatu tööriist pokkerimängijale

Iga elukutseline või pokkerist rohkem huvitatud mängija arsenali peaksid kuuluma tänapäeva pokkeri abiprogrammid, mis hõlbustavad mängimist, aitavad vastu võtta paremaid ja täpsemaid otsuseid, leida oma või vastaste mängus tüüpvigu ja nii kokkuvõttes muutuda paremaks mängijaks.

PokerTracker 4 versioonid ja hinnad
PokerTracker 4 versioonid ja hinnad

 • Madalate panuste versioon: $59.99. Töötab $0.25/$0.50 (Fixed Limitis $0.5/$1.00) ja madalamate panustega rahalaudades ning $22 või väiksema osalustasuga turniiridel.
 • Täisversioon: $99.99. Töötab piirangutega kõikides Hold’em mängudes.
 • Omaha: versiooni hinnad ja panuste nõuded on täpselt samad, mis Hold’em mängudes.
 • Kombineeritud versioon: Võimalik on osta kombineeritud versioon, mis toetab nii Omahat kui ka Hold’emit. Madalate panuste versioon maksab $99.99 (sääst $19.99) ja täisversioon $159.99 ($39.99)
PokerTracker 4 alla laadimine
PokerTracker 4 alla laadimine

 • Tasuta 30-päevase prooviversiooni saab alla laadida SIIT.
 • Täisversiooni saab alla laadida saab alla laadida SIIT.
Mis on PokerTracker 4?
PokerTracker on programm, mis salvestab mängitud käed andmebaasi, mida hiljem on võimalik kasutada enda kui ka vastaste mängu analüüsimiseks, tulemuste jälgimiseks ja paljuks muuks.
PokerTracker 4 tähtsamad funktsioonid
PokerTracker 4 tähtsamad funktsioonid

 • Enda tulemuste jälgimine
 • Statistilised näitajad
 • HUD (heads-up display)
 • Filtrid ja analüüsimine
 • Hand Replayer ehk käte uuesti mängimise võimalus
 • Note Tracker ehk automaatne märkmete tegija
 • Graafikud
PokerTracker funktsioon: enda tulemuste jälgimine
Pokkerimängija peab olema alati objektiivne. Seetõttu peab täpselt teadma, kui hästi või halvasti on läinud teatud perioodi vältel. Inimese psühholoogia laseb endale valetada ja ei ole harukordne, kui mängija arvab või väidab, et ta on kaotanud vähem kui tegelikkuses või vastupidi.

PokerTrackerisse salvestuvad kõik mängitud käed, mida saab kujutada ühtselt graafiliselt kui ka numbriliselt. Seega mängija on alati kursis kui hästi või halvasti tal on läinud.

PokerTracker 4 funktsioon: statistilised näitajad
Statistilisi näitajaid on vaja teada selleks, et näha kuidas käitutakse erinevates olukordades.

Näide: kui agressiivne on mängija, kui tihti panustatakse flopis, kui tihti fold`itakse, kui tihti kaitstakse blainde jne.

Statistika aitab paremini defineerida mängija strateegiat ja leida nii enda, kui ka vastasmängija mängust vigu või puudusi, mida saab oma kasuks ära kasutada ja nii tulemusi paremaks muuta.

Samuti statistika abil saad teada, mis  tüüpi mängija oled sina ja kuidas vastased võivad näha sind.

PokerTracker 4 funktsioon: HUD ehk heads-up display
HUD on PT4 sisseehitatud programm, mis kuvab reaalajas statistika lauas olevate vastaste kohta. Kasutaja saab ise seadistada, mis statistikat ta soovib vastaste kohta kuvada.

Enamlevinumad satistilised näitajad, mida kuvatakse on:

 • VP$IP (Voluntarily Put Money in Pot – kui suurt kätevalimit mängija mängib)
 • PFR (Preflop Raise – kui tihti tõstab preflopis)
 • AF (Aggression Factor – kui agressiivne/passiivne mängija on)
 • Continuation Bet (kui tihti teeb jätkupanuse)
 • Fold to Continuation Bet (kui tihti foldib jätkupanusele)
 • 3bet (kui tihti teeb ületõste enne floppi)
 • Fold to 3bet (kui tihti foldib ületõstele enne floppi)

Statistilisi näitajaid on sadu ning iga mängija seadistab oma HUD-i vastavalt oma soovidele.

PokerTracker 4 funktsioon: filtrid ja analüüsimine
On olemas tohutult filtreid, kuidas oma mängu analüüsida erineva nurga alt ja tüüpsituatsioonides. Filtreid on tohutult lihtsamatest (kui palju on võidetud/kaotatud erinevalt positsioonidelt) palju keerukamateni (jätkupanuse efektiivsus erinevate mustritega (mastitõmbed, reatõmbed) floppidel.
PokerTracker 4 funktsioon: hand replayer
Kõiki eelnevalt mängitud käsi saab taaskord läbi mängida sissehitatud Hand Replayer`iga. Seda sessiooni kui ka filtreeritud käte põhiselt. Hand Replayer`is kuvatakse ka võiduprotsendid, pot oddsid ja vastaste statistika.
PokerTracker 4 funktsioon: note tracker
See on töörist, mis automaatselt kirjutab vastase kohta märkmeid. Kõik märkmete kirjutamine on kasutaja poolt seadistatav.

Näide: Mängija soovib näha, mis kätega vastane callib või üle tõstab. Seda on võimalik teha. Kui juhtub selline olukord, siis PokerTracker 4 kirjutab automaatselt märkme vastase märkmekasti ning pidevalt uuendab seda. Kui vastase kohta on väga palju käsi siis on väga lihtne tuvastada ta kätevalim teatud olukorras.

Märkida saab peaaegu kõike: mängukäte valimeid teatud olukordades/positsioonidel, kuidas mängib tõmbeid/tugevaid käsi (agressiivselt või passiivselt), panustamise suurusi jne.

PokerTracker 4 teema foorumis
Küsimuste ja probleemide tekkimisel pöörduge foorumi teemasse, mille leiad SIIT.
Laadi alla tasuta Poker Tracker 4
Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.