Avaldatud: 16. märts 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

MPN pokkerivõrgustik muutis abiprogrammide kasutamist veelgi ebaefektiivsemaks

MPN pokkerivõrgustik muutis abiprogrammide kasutamist veelgi ebaefektiivsemaks

MPN pokkerivõrgustik, mille hulka kuuluvad ka OlyBet, Triobet ja Paf, muutis käte salvestamise (hand history) struktuuri ja seetõttu abiprogrammide kasutamine on nüüd veelgi ebaefektiivsem.

Tavalaudades salvestatakse ainult käed, mida mängija kaasa mängib ehk mängija on panka raha panustanud. Kõiki teisi käsi enam ei salvestata. Anonüümsetes laudades kaotati käte salvestamine sootuks.

Muudatus tähendab, et vastaste kohta saab statistilisi andmeid ainult siis, kui reaalselt mängitakse nende vastu ja riskitakse rahaga. Ja sedagi ainult tavalaudades.

Ka mängija enda andmed jäävad puudulikuks, mis muudab mängu analüüsi tunduvalt keerulisemaks, sest enam ei ole võimalik kasutada mitmeid statistilisi näitajaid, nagu näiteks VPIP (kui tihti kogu kätest mängija vabatahtlikult kaasa mängib).

Muudatuste põhjendus on etteaimatav. MPN esindaja Alex Scott'i sõnul muudavad mistahes pokkeriprogrammid mängu vähem lõbusamaks ja annavad suure vaevata eelise nõrgemate mängijate üle

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.