Avaldatud: 14. juuni 2011
Kategooria: Uudised

PokerTracker4: Tulekul uue põlvkonna tarkvara

Hinda uudist: [ratings]

Eile, 13-ndal juunil teatas PokerTracker arendusmeeskond, et tähistab 10-ndat sünnipäeva uhiuue PokerTracker 4 versiooniga. Uus versioon tuleb välja juba selle aasta lõpus ja see peaks olema kõige arenenum pokkeritööriist kogumaks, analüüsimaks mängukäsi ja aitama mängijal arendada oma strateegiat. PokerTrackeri meeskond usub, et sellest saab kõige tähtsam, edukam ja vajalikum tööriist igale pokkerimängijale, kes tahab olla tulevikus edukas.

PokerTracker 4 on arendatud koostöös mängijate ja arendusmeeskonnaga. Arvesse on võetud mängijate soovid ja ideed suurtematest pokkerifoorumitest nagu TwoPlusTwo, kus mängijad on andnud pidevat tagasisidet juba üle kümne aasta. Seetõttu PokerTracker 4 on disainitud nii nagu enamus mängijaid seda soovinud ja peaks sobima absoluutselt igale mängijale.

 

Esimene PokerTracker 4 tutvustav video on saadaval aadressil: http://preview.pokertracker.com/. Iga nädal lisanduvad uued videod tutvustamaks detailsemat uue põlvkonna tarkvara funktsioone ja uusi lisasid. Eeldatavalt PT4 on beta-testimiseks avalikusele kättesaadav juba selle aasta teisel poolel ning müügiversioon valmib aasta lõpuks.

 

PT4 meeskond võtab arvesse igat tagasisidet, mis tuleb tutvustavate videode kohta – seega ärge hoidke end tagasi ning jätke oma kommentaar SIIA teemasse. Samas tehas on näha ka esimesed uuendused, mis PT4-as olemas.

 

Kommenteeri uudist€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal