Avaldatud: 4. jaanuar 2014
Kategooria: Pokkeri Strateegia

Sobrame tehisintelligents Pokersnowie ajus

Mitmed mängijad, kes on seisnud vastamisi pokkeri tehisintelligentsi Pokersnowiega, on küsinud, et miks Pokersnowie soovitab samas situatsioonis foldida tugevam, aga callida nõrgema käega. Vastuseks on dominatsioon.

Pokernsowie meeskond tõi näitena olukorra, kus kolm mängijat mängivad $5/$10 panustega rahalauda. Kõigil on 200BB sügavune stäkk. Button avab $30, SB tõstab $100 peale, BB foldib ning button teeb omakorda tõste $310 peale.

PokerSnowie näide domineeringust

Antud käes Pokersnowie soovitab loobuda käest QJs, aga callida kätega nagu näiteks 56s, 67s ja 78s.

Pokersnowie näide antud käes, millega peaks ja kuidas mängima

Nagu öeldud põhjuseks on dominatsioon. Button on näidanud kahekordset tugevust. Esimene tõste (avang) ei ole eriline tugevuse märk, teine tõste (4bet) on juba väga tugev. Kui buttoni 4-betting range on 7%, siis on see kõigest 3% kogu kätest.

Seega sellise valimi vastu on QJs väga tugevalt domineeritud, sest vastase valimis on käed nagu näiteks KQs, KJs, KQo, AJo, KJo.

Lahti seletatult kui QJs calliks ja saaks pihta paarile, mis on tihti laua suurim paar, siis on seda väga raske korrektselt mängida. Loobudes võidakse maha panna parim käsi, makstes aga jätkata nõrgema ehk domineeritud käega. Ühtlasi pank on flopiks juba suhteliselt suur ning iga viga kulukas.

Kui mängida QJs asemel näiteks 65s, siis paari tabamisel on domineeringu oht peaaegu olematu. Lisaks paar on peaaegu alati alumine või keskmine, mida mängitakse ettevaatlikult. Suure tõmbe või kahe paari tabamisel on hoopis vastane nüüd raske otsuse ees.

Seega 65s puhul oleksid kaotused väikesed ja võidud suured, QJs puhul hoopis vastupidi ehk esimesel juhul on implied oddsid head, teisel halvad (reverse implied odds). Antud näitekäsi on vana tuntud tõde ja näitab kui kaugele on Pokersnowie arenenud.

Pokersnowie on ainulaadne tööriist – programm arvestab kogu vastase kätevalimiga ning koostab võimalikult parima mänguplaani igas olukorras, sealjuures arvestab vastase võimalikku ületõstet. Lisaks Pokersnowie arsenalis on tuntud strateegilised võtted nagu kaardi-eemaldamine (card-removal) ja seetõttu Snowiele meeldib teha bluff-tõsteid väikeste suited ässadega.

Teisi Pokersnowie strateegia artikleid saab lugeda SIIT.

Pokerssnowile on kümne päevane tasuta proovimise aeg, mis võimaldab mängijal analüüsida 20 000 rahamängu kätt nii heads-up, 6-max kui ka full ring mängudes. Lisaks 1000-käeline näidis andmebaas. Pokersnowie saab alla laadida SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal