Avaldatud: 7. jaanuar 2014
Kategooria: Uudised

PokerSnowie tulemused pooleteise miljoni käe järel

snowiechallenge
PokerSnowie tehisintellekti väljakutse jooksul on nüüdseks mängitud pea poolteist miljonit kätt ning pokkeriboti üldine winrate on 22.18 big blindi 100 käe kohta.

PokerSnowie kasutab mängijate liigitamisel veaindeksit, mis on panustamisvoorudes kaotatud expected value ja käikude arvu suhe. Mida väiksem number, seda parem mäng.
PokerSnowie poolt vaadatuna on väga heade mängijate veaindeks suurusjärgus 4 kuni 8. Kehvemate oma küündib üle 20. Väljakutse raames mängitud kõigi käte peale on keskmine 16.92.

Kui kõikide käte hulgast eemaldada matšid, mis kestsid vähem kui 100 kätt ning mille veaindeks oli suurem kui 25, siis alles jäänud 1,2 miljoni käe peale võidab PokerSnowie 15.53 big blindi 100 käe kohta. Keskmiseks vastaste veaindeksiks kujuneb 14.14.

GTO boti winrate´id vastaste taseme järgi jagamise korral:

allhandserrorrate

Kui samas tabelis kajastada ainult neid 47 mängijat, kes boti vastu üle 5000 käe mängisid, siis saame sellised tulemused:

5kerrorrate

Huvi korral on PokerSnowie blogipostist võimalik veel lugeda boti vastu plussis olevate mängijate tulemustest ning boti enda winrate´ist, kui käed eraldada mängutüübi järgi.

PokerSnowile on kümnepäevane tasuta proovimise aeg, mis võimaldab mängijal analüüsida 20 000 rahamängu kätt nii heads-up, 6-max kui ka full ring mängudes. Lisaks 1000-käeline näidis-andmebaas. PokerSnowie saab alla laadida SIIT.

Soovid olla kursis Pokkeriprode viimaste uudistega? Jälgi meid Twitteris või lisa meid Facebooki.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal