Avaldatud: 18. aprill 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis toimuvad 13. mail

Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis toimuvad 13. mail

Pärnu Meistrivõistlused Pokkeris 2017 raames toimuvad ka ühtlasi esimesed Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis, mille osalustasu on 33 eurot.

Sarnaselt pokkeriturniiridele moodustub auhinnafond mängijate osalustasudest, mis jaguneb parimate mängijate vahel. Lisaks Grand Prix Casino lisab omalt poolt Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis võitjale karika.

Turniir algab 13. mail kell 18:00 ja juba on registreerumine alanud. Registreeruda saab Grand Prix lehel ning turniiri reeglistikuga saab tutvuda SIIN.

PÄRNU MEISTRIVÕISTLUSED BLACKJACKIS
KVALIFITSEERU TASUTA

Juba sel reedel, 21. aprillil, toimub Grand Prix Port Artur kasiinos Pärnu Blackjacki freeroll. Osalema on täiesti tasuta, aga kohtade arv on piiratud – mängima pääseb 30 kõige kiiremat.

Blackjacki Freerolli võitja saab omale 33-eurose pileti Pärnu Meistrivõistlused Blackjack finaalturniirile ning 2. ja 3. koht saavad Grand Prix sümboolikaga eriauhinnad.

Loe rohkem Pärnu Meistrivõistlused Pokkeris 2017 kohta ning tutvu ka Grand Prix mängudega internetis siin s.h. GrandX Online Blackjack'iga, mida saab mängida täiesti tasuta.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.