Avaldatud: 18. aprill 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis toimuvad 13. mail

Pärnu Meistrivõistlused Pokkeris 2017 raames toimuvad ka ühtlasi esimesed Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis, mille osalustasu on 33 eurot.

Sarnaselt pokkeriturniiridele moodustub auhinnafond mängijate osalustasudest, mis jaguneb parimate mängijate vahel. Lisaks Grand Prix Casino lisab omalt poolt Pärnu Meistrivõistlused Blackjackis võitjale karika.

Turniir algab 13. mail kell 18:00 ja juba on registreerumine alanud. Registreeruda saab Grand Prix lehel ning turniiri reeglistikuga saab tutvuda SIIN.

PÄRNU MEISTRIVÕISTLUSED BLACKJACKIS
KVALIFITSEERU TASUTA

Juba sel reedel, 21. aprillil, toimub Grand Prix Port Artur kasiinos Pärnu Blackjacki freeroll. Osalema on täiesti tasuta, aga kohtade arv on piiratud – mängima pääseb 30 kõige kiiremat.

Blackjacki Freerolli võitja saab omale 33-eurose pileti Pärnu Meistrivõistlused Blackjack finaalturniirile ning 2. ja 3. koht saavad Grand Prix sümboolikaga eriauhinnad.

Loe rohkem Pärnu Meistrivõistlused Pokkeris 2017 kohta ning tutvu ka Grand Prix mängudega internetis siin s.h. GrandX Online Blackjack’iga, mida saab mängida täiesti tasuta.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal