Avaldatud: 11. mai 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Täna algavad Pärnu Meistrivõistlused pokkeris, mis on Lääne-Eesti suurim pokkerifestival

Foto: Carmen-Elina Kupri. Autor: Kairit Leibold.

11.-13. mail toimuvad Grand Prix Port Arturi kasiinos 2017. aasta Pärnu meistrivõistlused pokkerimeistrivõistlused, millest võtab osa nii kohalik paremik kui Eesti turniirimängijate absoluutne eliit. Menukas pokkerifestival viiakse läbi koostöös Pärnu pokkeriklubi ning Betsafe’iga.

Tiitlivõistlused juhatab sisse neljapäeval, 11. mail toimuv 33-eurose sisseostuga No Limit Omaha. Festival kulmineerub reedel kell 19:00 algava kahepäevase 100-eurose osalustasuga No Limit Holdem deep-stack põhiturniiriga, mis viiakse läbi freezeout-formaadis seitsmel laual. Samaaegselt põhiturniiri finaaliga selgitatakse laupäeva õhtul ka linna meister Blackjackis.

Lääne-Eesti suurimale pokkerifestivalile on tulemas rida Eesti edukamaid pokkerimängijaid, kelle seas ka mullu turniiripokkeris üle 700 tuhande euro auhinnaraha teeninud Markku Koplimaa, möödunud aasta kirkaim pokkerikomeet ning Eesti populaarseim mängumees Roland Luik, valitsev Eesti meister Kristo Erala, Haapsalu ning Saaremaa tšempion Tarmo Tammel, 2016. aasta Eesti parim naismängija Carmen-Elina Kupri jpt.

«Viimaste aastatega on Pärnu meistrivõistlustest saanud regiooni suurim pokkerifestival, mis on kombinatsioon võitluslikust iga-mehe pokkeriturniirist ning mitmepäevasest sotsiaalsest meelelahutusest parimate mängusõprade seltsis. Just seetõttu on Pärnu meistrivõistlused ühtviisi populaarsed nii hobimängijate kui ka edukate pokkeriproffide seas,» kommenteeris kasiinoketi esindaja Hannes Namsing.

Selleaastasest põhiturniirist valmib esmakordselt ka live-blogi portaalis Jokker.ee ning videokokkuvõte, samuti saavad mängijad nautida sooje sööke, elada kaasa Eurovisiooni lauluvõistlusele ning osaleda SNG-del ja rahamängus. «Tänaseks on üle poole kohtadest põhiturniirile juba välja müüdud ning ma usun, et eelmisel aastal püstitatud rekord – 81 unikaalset osalejat – on kindlasti ohus,» lisas Namsing.

Pärnu meistrivõistlused toimuvad alates 2011. aastal, Casino Grand Prix on nende läbiviijaks kolmandat aastat järjest. Möödunud aastal võitis meistritiitli pärnakas Taavi Allsalu, esineliku vahel sõlmitud kokkuleppe alusel teenis aga suurima auhinnaraha Carmen-Elina Kupri. Kõrvalturniiri esikoht kuulus 2013. aasta internetipokkeri maailmameistrile Reigo Maarile.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal