Avaldatud: 16. mai 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Pärnu pokkerimeistriks tuli Eesti parim naismängija Carmen-Elina Kupri

Foto: Carmen-Elina Kupri. Autor: Toomas Vaik.

12.-13. mail Grand Prix Port Arturi kasiinos toimunud iga-aastaste Pärnu meistrivõistlused pokkeris põhiturniiri võitis 2016. aasta Eesti parima naismängija Carmen-Elina Kupri, kes teenis 2177 eurot auhinnaraha.

100-eurose sisseostuga kahepäevasest No Limit Holdem freezeout-turniirist võttis osa 86 mängijat. Kui esimese päeva järel hoidsid liidriohje Pärnu pokkeriklubi mängijad Andrus Siim ja Karol Ottis, siis teisel suutis Kupri oma agressiivse stiili teistele peale suruda ning 13-tunnise mängu järel võitjaks tulla. Sama naine oli heas hoos ka mullustel meistrivõistlustel, kus saavutas neljanda koha ning teenis tänu parimate vahel sõlmitud kokkuleppele suurima auhinnaraha.

«Võiduga kaasnev emotsioon on täiesti hindamatu,» säras üliõnnelik Kupri, kes tunneb end Pärnus väga koduselt ning naudib sealseid turniire väga. „Kuna meistrivõistlused meelitasid kohale palju tippmängijaid üle Eesti, oli tase päris tugev ning mul tuli kõvasti pingutada. Hea, et pääsesin vähemalt esikohaduellist lõpuks neljandaks tulnud Andres Abakanoviga, sest heads-up’is olnuks ta väga ebamugav vastane,» naeris tšempion.

Kuprile järgnesid Kalev Lepik ning Gert Orav, kes teenisid vastavalt 1877 ja 1184 eurot. Auhinnaraha jagus kaheksale parimale, kogu turniiri auhinnafond oli aga 7740 eurot. Kasiinoketi esindaja Hannes Namsingu sõnul tähistab see meistrivõistluste rekordit läbi aegade. «Nii põhi- kui kõrvalturniir müüdi välja juba enne võistluse algust ning huvilisi oli märksa rohkem kui laudades kohti. Pärnus toimuvad suurturniirid on olnud alati väga populaarsed nii kohalike kui mujalt Eestist kohale tulnud mängijate seas, seda seejuures aastaajast sõltumata,» sõnas Namsing.

Lisaks põhivõistlusele toimus koostöös Pärnu pokkeriklubi ning Betsafe’iga korraldatud festivali raames ka 33-eurose sisseostuga No Limit Omaha turniir, mille võitis 2013. aasta internetipokkeri maailmameister Reigo Maar. Samuti viidi läbi esimesed Pärnu meistrivõistlused Blackjackis, kus triumfeeris möödunud aasta Eesti edukaim pokkerimängija, ainuüksi suurturniiridel üle 700 tuhande auhinnaraha teeninud Markku Koplimaa.

Lisaks kohalikule paremikule ning eelpool nimetatutele võistlesid sel aastal Pärnus ka valitsev Eesti meister Kristo Erala, Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni poolt möödunud aasta uueks tulijaks ning rahva lemmikuks valitud Roland Luik, tänavuste Eesti meistrivõistluste aasta mängija Marius Morel jpt.

Pärnu meistrivõistlused toimuvad alates 2011. aastast.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal