Avaldatud: 10. november 2017

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlustel võidutsesid naised

Foto: Catlin Müür (Autor: Kairit Leibold)

2017. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistluste (OPEM) kuuendal päeval viidi Pafis läbi kaks turniiri, millel mõlemad võidutsesid naismängijad. Vaid õrnemast soost pokkerisõpradele mõeldud turniiri võitis Kairit Laast, No Limit Omaha Hi-Lo tšempioniks krooniti aga Catlin Müür.

22-eurose sisseostuga naisteturniiril osales 65 mängijat. 422 euroga premeeritud võitjale järgnesid Kristiina Tiitus ning Ingrid Ivarinen, kes teenisid vastavalt 273 ja 195 eurot. Auhinnaraha jagus kaheksale parimale. Laast on säranud naisteturniiridel ka varem, tulles näiteks neli aastat tagasi populaarse Eesti Naiste Pokkeriliiga tšempioniks. Turniiripokkeri Eesti meistritiitliga võib uhkustada ka tema abikaasa Lauri.

Samuti 22-eurose sisseostuga No Limit Omaha Hi-Lo turniirist võttis osa 67 mängijat. Eesti meistriks krooniti tuntud naismängija Catlin Müür (435 eurot), kellele järgnesid tänavuste meistrivõistluste heads-up mänguformaadi tšempion Ats Ehasalu (281 eurot) ning Tanel Koht (201 eurot).

«Ma poleks osanud iial arvata, et suudan Omaha Hi-Lo mänguformaadis Eesti meistriks tulla, kuid mäng sujus tõepoolest väga hästi ning olin suurema osa turniirist liidrite seas,» kommenteeris õnnelik Müür, kes naudib lisaks Texas Holdemile ka vähemtuntud pokkeriformaate.

Arvult kümnes OPEM jätkub reede õhtul kell 19:00 Pafis, kus viiakse läbi tempokas No Limit Holdem 8-max Hyper-turbo. Turniiril osalemine maksab 22 eurot ning sellest võivad võtta osa kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid. Lisaauhinnana teenib võitja 150-eurose pileti 2018. aasta live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele.

14 turniirist koosnev OPEM 2017 korraldatakse Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni ning Pafi, OlyBeti, Unibeti ja Betsafe’i koostöös. Turniiride auhinnafondid moodustuvad mängijate poolt tehtud sissemaksetest, millele lisanduvad pokkeritubade poolt välja pandud eriauhinnad ning EMV 2018 auhinnapaketid ETPF-i parimatele mängijatele. Hetkel kuulub üldarvestuses kaksikjuhtimine Marko Kolgile ja Meelis Vistile, kolmas on aga Imre Leibold.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal